Weltew Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

1.468 views

”En iyisi, en yenisi” sloganıyla, her geçen yıl müşteri kitlesini arttırmaya devam eden Weltew mobilya size aradığınızı sunmaya devam ediyor. Her geçen yıl sunduğu mobilyalarlarla, mobilyaseverlerin beğenisi kazanmayı başarıyor. Eğer siz de evleniyorsanız veya var olan yatak odası dekorasyonunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz Weltew mobilyanın size sunduğu yatak odası modelleri ilginizi çekebilir.

2019 yılının en çok ilgi çeken modellerini, herkesten daha önce sizlere sunmaya gayret gösteren Weltew mobilyalarla en modern yatak odası dekorasyonunu oluşturmak istiyorsanız, bu modelleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Aşağıda verilen fiyatların güncel maliyetlere göre artış göstereceğini unutmayın.

Weltew Petra Yatak Odası Takımı

Petra Yatak Odası Takımı
Muhteşem iki rengin kullanıldığı bu yatak odası takımı, mekanınıza çok şık ve güzel bir görünüm katacak. Gerçekten yatak odam konforlu olsun ve şıklığından taviz vermesin diyorsanız bu ürünün tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürüne indirimli fiyatıyla 4.675,44 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 ay taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

BALAT KREM
8.025,86 TL
707,55 TL den başlayan taksitlerle!!
TUĞRA
6.534,00 TL
576,03 TL den başlayan taksitlerle!!
KARACA
6.154,17 TL
542,54 TL den başlayan taksitlerle!!
RETRO
4.463,69 TL
393,51 TL den başlayan taksitlerle!!
AKUSTİK
7.999,32 TL
705,21 TL den başlayan taksitlerle!!
SILA
6.118,47 TL
539,39 TL den başlayan taksitlerle!!
CASSANO
7.666,17 TL
675,84 TL den başlayan taksitlerle!!
BOSTON MAVİ
7.676,24 TL
676,72 TL den başlayan taksitlerle!!
BALAT
8.770,88 TL
773,23 TL den başlayan taksitlerle!!
LAURA
7.806,20 TL
688,18 TL den başlayan taksitlerle!!
MANGO KREM
5.119,93 TL
451,36 TL den başlayan taksitlerle!!
MANGO CEVİZ
5.119,93 TL
451,36 TL den başlayan taksitlerle!!
BOSTON KREM
7.527,97 TL
663,65 TL den başlayan taksitlerle!!
MİRAY
6.439,73 TL
567,72 TL den başlayan taksitlerle!!
TOROS
4.422,51 TL
389,88 TL den başlayan taksitlerle!!
VEGA
7.153,63 TL
630,65 TL den başlayan taksitlerle!!
TUĞRA BEYAZ
6.534,00 TL
576,03 TL den başlayan taksitlerle!!
ROSE BEYAZ
5.316,71 TL
468,71 TL den başlayan taksitlerle!!
BALAT KREM
8.025,86 TL
707,55 TL den başlayan taksitlerle!!

Weltew Estela Yatak Odası Takımı

Estela Yatak Odası Takımı
Rahatlık konusunda asla taviz vermeyen bu muhteşem yatak odası takımı; baza,benç,dolap,başlık,komodin ve şifonyeden meydana gelmektedir. Bu ürün depolama konusunda da oldukça avantaj sunmakta. Gerçekten evinize alabileceğiniz en güzel modellerden bir tanesi. Bu modele 5.050,01 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Weltew Hitit Yatak Odası Takımı

Hitit Yatak Odası Takımı
Genellikle krem renginin ağır olduğu hitit yatak odası adeta mekanınıza girdiğinizde gözlerinizi alacak. Depolama konusunda size bir çok avantaj sunan bu ürün; karyola, şifonyer,dolap,komodin ve başlık’dan meydana geliyor. Gerçekten sağlam bir şey almak istiyorsanız kesinlikle bu ürüne göz atmanız gerekmekte. İndirimli 4.713,57 TL’ye satılan bu modeli 12 taksitle almanız mümkün.

Weltew Çırağan Yatak Odası Takımı

Çırağan Yatak Odası Takımı
Adeta saraylara layık olan bu model şıklığı,rengi,zarifliği ve rahatlığı ile kullanıcılarını büyülemekte. Öyle bir yatak odam olsun ki herkes kıskansın diyorsanız bu model gerçekten yatak odanıza giren herkesi kıskandıracak. Temizleme konusunda da size oldukça kolaylık sağlayan çırak yatak odası takımı  8.045,08 TL ‘ye satılmakta. Ayrıca 12 taksit seçeneğide bulunuyor.

Weltew Hanedan Yatak Odası Takımı

Hanedan Yatak Odası Takımı
Beyaz renginin hakim olduğu bu yatak odası takımı evinize ayrı bir hava katarak odanızı ferahlatacak. Beyaz bir yatak odası takımı istiyorsanız kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederim. Bu ürün; başlık,karyola aksesuarı, dolap,komodin ve şifonyerden oluşuyor. Bu modele sahip olmak istiyorsanız indirim sayesinde 6.653,90 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Weltew Natalee Yatak Odası Takımı

Natalee Yatak Odası Takımı
Çicekli desenleri ile adeta içinizi açacak olan natalee yatak odası takımı, başlık,çamaşırlık,komodin,şifonyer ve dolaptan meydana geliyor. Gerçekten alabileceğiniz en iyi ürünlerden bir tanesi. Yaklaşık olarak 5.655,36 TL olan bu ürünü taksit seçenekleriyle almanız mümkün.

Yatak odaları, gardırop, tuvalet masası, tuvalet aynası, şifonyer, komidin, karyola ve yatak başlığı gibi farklı birçok üründen oluşmaktadır. Eşyaların boyutları ve özellikleri birbirinden farklıdır. Yatak odası takımları, sağlam ürünler kullanılarak üretilmektedir. Genellikle düz renkler tercih edilmektedir.

Klasik bir yatak odasına sahip olmak isteyenler, genellikle kapaklı dolaplar ve yüksek yastık başlığına sahip olan modelleri tercih etmelidirler. Bu modellerin üzerinde genellikle küçük desenler bulunmaktadır. Bu tarz takımlar geniş odalara daha çok yakışmaktadır. Bu tarz yatak odası modellerini güzelleştiren ayrıntılar genellikle aynalar üzerine olmaktadır. Gardıropların üzerinde yanlara uzanan aynalar bulunmaktadır. Aynalar hem kapaklı hem de sürgülü dolaplara koyulabilir.

Modern yatak odası takımlarının en güzel örneği de açık renkli kullanımı rahat modellerdir. Bu modellerde yatak başlıkları yumuşak tercih edilmektedir. Başlık boyları farklılık gösterebilir. Dolaplar genellikle sürgülü tercih edilmektedir. Sürgüsü dolap kapakları açık renkte olabileceği gibi tamamen ayna kaplı da olabilmektedir. Duvar aynalarında da modern izlere rastlamak mümkündür.

Weltew Yatak Odası Takımları 2019

Weltew mobilyanın sizlere sunacağı yatak odası takımlarıyla ilgili fikir sahibi olmak istiyorsanız resimleri incelemenin yanısıra size sunacağımız tavsiyeleri de dikkate alarak en iyi seçimi yapabilirsiniz. Üstelik her sene aksatmadan çıkan yepyeni modeller de size avantaj sağlayacaktır.

Böylece en modern yatak odalarına sahip olmanız zor olmayacağı gibi, konforun da en üst düzey halini yaşayacaksınız. En doğru tercihi yapabilmeniz açısıyla size Weltew yatak odası modelleriyle ilgili bilgi vermeye başlayabiliriz. Weltew mobilya’da bulunan yatak odası mobilyalarının tarzının size uygun olup olmadığını da karar verirken göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin; renkli yatak odası takımlarından hoşlanıyorsanız size uygun bir model bulamayabilirsiniz. İncelediğinizde göreceksiniz ki genellikle sade yatak odası takımları bulunuyor.

Siyah, beyaz, kahverengi gibi renklerin ağırlıklı bastığı yatak odalarında özellikle klasik tarzlardan vazgeçemeyenler için ideal oluyor. Weltew yatak odası takımlarının fiyatına gelecek olursak ise, orta düzeylerde olduğunu söylemek en doğrusu olacaktır. Çok ucuz veya çok pahalı olduğunu söyleyemeyiz.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın