Yatak Odası Dekorasyonu Modelleri

83 views

Yatak odası dekorasyonu örnekleri konulu yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazımızda size bazı resimler sunacağız. Fakat yatak odası dekorasyonu önerileri konusunda bilgi verilmeyecektir.

Kırmızı yatak odası dekorasyonuEn şık Yatak odası dekorasyonuTurkuaz Yatak odası dekorasyonu

Yatak odası dekorasyon örnekleri

 Yatak odaları genelde takım olarak satışa sunulsa da bazıları her parçasını özel olarak kendisi seçmek ister.Veya farklı aksesuarlarla var olan yatak odası takımının şıklığını taçlandırmak ister.Eğer siz de böyle bir karar verdiyseniz yatak odanızın şıklığını oldukça önemsiyorsunuz demektir.Bu da kendinize verdiğiniz değerin göstergesidir.Birçok anlarınızı geçirdiğiniz ve sadece iki kişiye özel yatak odanızın şıklığına elbette ki bu derece önem vermeniz doğal…Kendinizi huzurlu hissedeceğiniz ve gözünüze hitap edecek olan yatak odanızda gözünüzü gülümseyerek açacak,mutlu sabahlara uyanacaksınız.

Yatak odası dekorasyonu

Günümüzde artık evlerinizde alan yoksa farklı çözümler ile ev dekorları oluşturulabiliyor. Özellikle de ev mobilyalarının daha da az yer kaplaması gerektiğine dair fikirler öne çıkıyor. Yer kaplamayan duvarlara gömme olan yataklarda bunlara ayak uydurmuş durumda.

En lüks Yatak odası dekorasyonu

Duvarlara girecek biçimde olan yataklar ile fazla yer kaplanmaması ve kapandığında ise raf görünümlü olmas yanında düz duvar görünüşü de verilebilir.

Güzel yatak odası dekorasyonu modelleri aşağıdaki galeride sunulmuştur:

  Korsan Yatak odası dekorasyonu

Yorgan ve Yastık Modelleri 
İyi ve sağlıklı uyumak için gerekli olan her şeye sahip olmanız gerekmektedir. Üşümeden ve terlemeden uyumak düzgün bir uyku için gereklidir. Uyku sorunları olanlar bunlara dikkat etmelidirler. Ayrıca anti alerjik ve bakteriyel olan yastıkların tercihi de önemlidir. Yataş firması yeni koleksiyonunda alerjisi olanlar için güzel bir uyku uyuyabilmeleri açısından bakterilere karşı önlemler alan ürünler sunuyor.

Lüks Yatak odası dekorasyonuEn şık Yatak odası dekorasyonuSiyah Yatak odası dekorasyonu

Boyun ağrısı ve horlama gibi sorunlara karşıda gereken detayları içeren yastıklar mevcut. Bugün iyi dinlenemeyen bir vücudun günlük yaşam stresi ile karşı karşıya kalındığı malum. Şimdi yataşın yeni koleksiyonlarına bir göz atalım. Hollofil Allerban Yorganlar  : Bu yorgan Yataş’ın özel bir dolgu maddesi içeren malzemelerinden yapılmış. Bakterilere karşı etkili olan ve hijyenik bir ortam sunuyor. Yorganı altmış derecede yıkayabiliyorsunuz. Koton kumaştan yapılmış ve nemi en azda tutuyor.

Kırmızı yatak odası dekorasyonu

Climarelle Yorgan ve yastıklar :  Bu ürünler uykuda vücut ısınızı dengeler ve içleri streç astarlar ile kaplanmış. Sıcaklık normalden yukarı çıkarsa eğer kendisi mikro kapsülleri sayesinde sıvı hale geçer ve ısınızı dengeler. Isınız düşerse eğer sıvı katı hale geçiyor ve yine aynı işlemi yapıyor.

Yatak Odası

Dacron Comforel yastıklar : Yumuşak ve hafif olan bu yastıklar 50×70 santim boyutlarında üretilmiş. Sağlıklı uyku için üretilen bu yastıklar çevre dostu ve sağlıklı özelliklerini içinde barındırıyor. Uyurken baş ile boyuna destek yapıyor. Ayrıca bakteri ve kir tutmuyor. Dışında pamuklu kumaşlar kullanılıyor ve yıkansa da yıpranmıyor.   

Mor Yatak odası dekorasyonu

Yatak odanızın dekorasyonunu oluştururken mobilya ürünlerinin birbiriyle uyumlu olması son derece önemlidir.Aksi takdirde göz zevkinize hiç de uygun olmayan bir yatak odasına sahip olmanın bedbahtlığını yaşayacacaksınız.Eğer bu tür şeylerle karşılaşmak istemiyorsanız ayrı ayrı ürünlerde olsa yatak odanızı bir bütün halinde düşünerek,ona göre karar vermelisiniz.

Yatak odası dekorasyonu

Yatak odası mobilyalarınızda temel ürünlerin birbiriyle uyumunu sağladıktan sonra( yatak,gardırop,halı,şifonyer ve aynası,komodin) bu ürünlerin tamamlayıcı olan aksesuar dekorunu en iyi şekilde yapmalısınız.Bu kısım oldukça önemlidir çünkü yanlış ürünleri seçtiğiniz takdirde odanızın tüm zerafetini yok edebilirsiniz.

Yatak Odası

Yatak odası ev dekorasyonunuzu yaparken şık bir avize modeliyle başlayabilirsiniz.Eğer sade bir yatak odası modeline sahipseniz sade gösterişli bir modelse yine ihtişamlı bir avize modeli sizin için en iyisi olacaktır.Avize modelini tamamladıktan sonra komodinlerinizin tamamlayıcısını halletmelisiniz.Yatak odasının üzerinde bulunan komodinlerinin üzerinde abajur modelleri olmaz olmazdır.Abajur modelinin rengide komodininizin tamamlayıcısı olması gereklidir.Dekorasyonunuzu yapmaya devam ederken sıra en önemli yere geliyor.Tabi ki en çok göz önünde bulunan ayna önü…Buraya makyaj malzemeleri gibi gündelik ihtiyaçlar konulacağı için fazla doldurulması önerilmez.Fakat aynaya uyum sağlayabilecek zarif bir çerçeve modeli odanın havasını değiştirecektir.Tabi aynanın şekline göre bu çerçevenin nasıl olacağına siz karar vermelisiniz.Eğer gösterişli bir ayna modeli ise sade olması abes kaçacaktır.

en güzel Yatak odası dekorasyonu

Dekorasyonunuzda yatak odanızdaki tüm temel mobilyaları tamamlamışken bir de duvarları boş bırakmak istemiyorsanız duvar kağıdı figürlerini deneyebilirsiniz.Örneğin beyaz ağırlıklı bir yatak odasına siyah ve uçuşan kuşlar eklendiğinde oldukça hoş görünecektir ve size huzur katacaktır.Duvar kağıdı fikrini pek benimsemediyseniz şık bir tablo veya duvar saatiyle de duvarlarınızı hoş gösterebilirsiniz.

harika yatak odası takımıYatak Odasıçatı Yatak odası dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu ev dekorasyon konusunda güzel bir örnek daha:

Şık Yatak odası dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu  2019 konumuzu burada bitiriyoruz. Umarız sizin için yukarıda sunulan yeni yatak odası dekorasyonu foto galerimizde eğlenceli vakit geçirmişsinizdir.

Klasik Yatak odası dekorasyonu Kırmızı beyaz yatak odası dekorasyonu Beyaz Yatak odası dekorasyonu

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın