Yatak Odası İçin Abajur Modelleri

167 views

Abajur modelleri salon gibi evin temel odalarında kullanılabileceği gibi en çok kullanılan yer yatak odasıdır. Yatağın kenarında bulunan komodinler adeta bu şık abajurları tamamlamak için var olmuşlardır. Siz de yatak odanızın en önemli tamamlayıcısı olan aksesuar ürünü abajur modellerine sahip olmak istiyorsanız en iyi seçimi yapabilmek adına dikkat etmelisiniz. Zira ufak deyip bu ayrıntıya önem vermediğiniz takdirde bilmelisiniz ki yatak odanızda sırıtacak görünüm sağlamış olabilirsiniz. Her zaman söylediğimiz gibi dekorasyon tasarımı yaparken en ufak bir ayrıntı bile fazlasıyla önemlidir. Odada bütün mobilyalar fazlasıyla uyumlu olmuş olsa bile, tek birşey görüntü kirliliği yapıyorsa odanız artık mükemmel görünümü kaybetmiş demektir. Ama eğer odanızın yeteri kadar iyi görünmediğini düşünüyorsanız sadece bir abajur modeliyle bile büyük değişiklikler elde edebilirsiniz.

Abajur modellerine gelince tabi ki her aksesuar ve mobilya ürünleri gibi abajurlar da çeşit çeşit modellere ayrılıyor. Her sene yeni tasarıma sahip abajur modelleri ekleniyor. Herkes kendi zevkine uygun o kadar çok abajur modeli buluyor ki seçmekte zorlanılıyor. Bu konuda çoğu zaman eşler aynı tercih de bulunmaya biliyor. Ama herkesin yatak odasında bulundurmak istediği abajur modeli kendi hayalindeki model ve renk oluyor… Kimisi çocukluğunu yatak odasında yaşayabilmek için şirin çizgi film kahramanlarıyla süslenmiş abajur modellerini tercih ederken kimisi ise lüx görünümlü ihtişamlı abajur modellerini tercih ediyor. Kimisi renkli, kimisi sade…Hiçbirine uymayan farklı tasarımlarda abajur modelleri ise farklı olmak isteyenler için iyi bir seçenek oluyor.

Yatak odası ayaklı abajur ayağı, gövdesi, şapkası ve kafası olarak modern avize lamba takımları sunduğumuz yazımızda 2019 modellerine de yer verdik.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın