Yataş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

1.366 views

Yataş mobilya koltuk takımları deyince aklımıza Enza Mobilya Koltuk modelleri gelmektedir.
Dekorasyonda konfor her türlü şıklığın en önemli tamamlayıcısıdır. Çok beğendiğiniz bir elbise üzerinize olmuyorsa güzelliğinin bir anlamı olmayacaktır. Bu açıdan mobilyalarda da estetik çok önemli bir özelliktir. Ancak fonksiyonellik ve konforla birleşmesi halinde her ihtiyaca cevap verebilir özellikler sunacaktır. 2019 Yataş mobilya koltuk takımları ve fiyatları bu özelliklerle donatılmış ürünlerin kategori başlığı olarak her beğeniye hitap eden ürünler içermektedir.

Koltuk takımı denilince tabii ki ilk olarak tasarım ve ikinci olarak da konfor gelmektedir. Erkeklerin pek aklına gelmeyen bir üçüncü konu daha var. O da bayanların ilgi alanına gidiyor. Koltukların temizliği, yıkanabilir yada silinme özelliğinin olması. Enza Home son yıllarda çıkarmış olduğu koltuk modellerinde bu özelliklere dikkat eden firmalardan biridir. Geniş mağaza ağları ile Türkiye’nin birçok yerinde satış yapan firma çeşitli kampanyalarla indirim modeller satmaktadır. Hem modelleri yerinde incelemek, kumaş sünger ve ağaç kalitesini görmek ve hemde indirimler hakkında detaylı bilgiler almak için Enzahome mağazalarını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Enza Home Mobilya Koltuk Modelleri 2019

ENZA MOBİLYA KOLTUK TAKIMLARI VE FİYATLARI

Bu ürün grubu içerisinde genellikle sade ve mat renkler göze çarpmakta, ancak tüm tasarımlarda vintage detaylar modern tarzlar ortaya çıkarmakta, sıradanlık kendi tarzınızda sıra dışı hale gelebilmektedir. Crystal plus gözde bir koltuk takımı olmakta ayrıca tasarımında kullanılan çağdaş özelliklerle mekânlara genişlik katan bir üründür. Yumuşak dokulu kumaşlar, farklı takımlarda da konfor sağlayan özellikler arasında yer almakta renk olarak siyaha dönük gri olduktça tarz bir ürün ortaya çıkarmaktadır. Diğer seçeneklerde ise kullanılan tay tüyü kumaşlar modellere zarafet katmakta, zengin kırlent kullanımları ile de klasik seçenekler modern bir yüze kavuşmaktadır.

Yataş köşe koltuk takımı ve yataş salon koltuk takımları bu sene oldukça iyi satacak gibi görünüyor. Enza koltuk takımı fiyatları genel olarak piyasaya göre orta seviyelerde biliyoruz. Renkli ve farklı motifleri ile dikkat çeken Enza mobilya köşe koltukları için de aynı şeyleri söyleyebiliriz.

Yataş mobilya koltuk takımları ve fiyatları 2019 genelde konfor tabanlı ve modern çizgilerle oluşturulmuş ürünlerde farklı renkler ve desenler, kırlentlerde kullanılmaktadır. Kullanılan ahşap ayaklar koltuk takımlarına nostaljik bir hava katmakta ve genellikle berjer seçeneklerinde sınırsız renk kullanımı sunulmaktadır. Ahşap ve kapitoneli kol yapıları oldukça şık kullanımlar oluşturmakta, modellerdeki sandıklı ve bazalı seçenekler fonksiyonellikleri ile de tercih sebebi olabilmektedir.

Aşağıdaki galeri de size Enza Mobilya Koltuk takımı modellerinden örnekler sunmaktayız. Yataş mobilya koltuk modelleri 2019 serisi ve daha birçok modelle yeni güncellemelerimiz olacaktır. Mobilya Dekorasyon Modelleri isimli sitemizi takipte kalın.

Enza Home Oturma Grubu Elena modelinin güncel kampanyalı fiyatı 3.966,75 TL’dir. Ürün adeta bir müzeden çıkmış gibi ve muhteşem tarzını modernlikle sağlamış gibi durmaktadır. Oldukça zarif, klasik ve bir o kadar da modern olan Elena zevk sahibi kişiler için oldukça güzel bir tercih olacaktır. Sırt ve kol kısmındaki özel dikişleri sayesinde ince bir çizgi kazanana model yan tarafındaki düğmeler ile modernliği gösteriyor. Çiçek desenli kırlentler ile ayrıca canlı bir görüntüye de sahiptir ve bu içinizi ferahlatacaktır. 3’lü koltuk yatak olabilme özelliğine sahiptir bu sayede gece misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Takıma uygun olarak tasarlanan ayaklar ise görüntüyü tamamlamaktadır.

NUVO OTURMA GRUBU
Kolayca yatak olabilme özelliği. Konforlu oturum
İNCELEYİN
4.281 TL  %20 İNDİRİMLİ 3.083 TL
NUVO PLUS OTURMA GRUBU – Yeni
Geleneksel tasarım anlayışının modernize yorumu. Yüksek konforlu oturum. Oturum ve sırtta kapitone uygulaması….
İNCELEYİN
5.061 TL %25 İNDİRİMLİ 3.795 TL
SİMENA OTURMA GRUBU
6.660 TL %25 İNDİRİMLİ 4.995 TL
LUCE KOLTUK TAKIMI
İnce kollu modern tasarım. Yüksek konforlu oturum. Geometrik desenli lüks kumaş. Ahşap konik ayak yapısı.
8.891 TL %40 İNDİRİMLİ 5.335 TL
ORFE OTURMA GRUBU
7.624 TL %15 İNDİRİMLİ 5.832 TL
POSITANO KOLTUK TAKIMI
Modern ve klasiğin sentezi özel tasarım.
9.825 TL % 40 İNDİRİMLİ 5.895 TL
RATTAN KOLTUK TAKIMI – Yeni
İncelikli detaylar sunan göz alıcı tasarım. Yüksek konforlu oturum ve ergonomik sırt yapısı.
7.967 TL %25 İNDİRİMLİ 5.975 TL
PONTE OTURMA GRUBU
Modern ve fonksiyonel tasarım. 3’lü yataklı koltukta Zero-Wall mekanizması ve sandık fonksiyonu.
7.993 TL%25 İNDİRİMLİ 5.995 TL
MARENGO KOLTUK TAKIMI – Yeni
Modern-klasik tasarım yorumu. Tasarımı öne çıkaran özel kapitone dikiş detayları.
9.332 TL %25 İNDİRİMLİ 6.299 TL
LISA KOLTUK TAKIMI
Modern ve klasiğin sentezi özel tasarım. Kadife kumaş kullanımı. Farklı form, boyut ve desenlerde kırlentler.
10.825  % 40 İNDİRİMLİ 6.495 TL
MERLIN KOLTUK TAKIMI
Mekanı geniş gösteren tasarım. Minder ve kol yapısındaki sıra dışı dikişler. Yüksek konfor
9.414 TL %30 İNDİRİMLİ 6.590 TL
NAVONA KOLTUK TAKIMI – Yeni
Modern-klasik tasarım anlayışı. Tasarıma özel kumaş kombinasyonları.
İNCELEYİN
13.731 TL%20 İNDİRİMLİ 10.985 TL
CHELSEA KOLTUK TAKIMI
Özel deri görünümlü lüks kumaş. Yüksek konfor. Zengin dekoratif kırlent uygulamaları. Ahşap ayak yapısı. 
12.653 TL%25 İNDİRİMLİ 9.490 TL
ANGEL KOLTUK TAKIMI – Yeni
Estetik ve feminen tasarım. Oturumda üst düzey konfor sağlayan paket yay sistemi. 
11.681 TL %20 İNDİRİMLİ 9.345 TL
VERONICA KOLTUK TAKIMI
11.829 TL %30 İNDİRİMLİ 7.452 TL

Enza Home Oturma Grubu Modellerinden Doris’in kampanya dahilindeki fiyatı 3.784,99 TL’dir. Oldukça sade şekilde tasarlanan bu Oturma grubu takımı mütevizliğe önem veren kişiler için ilk tercih olacaktır. Sadeliğin yanında ince dokunuşlar ile zarafeti sunan Doris yaşam alanınıza sadeliğin ince dokunuşlarını katacaktır. Ürün Kolay açılabilen zero-wall yatak mekanizması sayesinde oldukça basit bir şekilde yatak olabilmektedir. Geniş sandık özelliği sayesinde saklama alanı sağlar ve bu sayede fazla olduğunu düşündüğünüz ürünler için alan oluşturur. Oldukça konforlu bir oturum sağlayan Doris ev dekorasyon ürünleri ile muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Ayrıca yer yüzeyinin kolay temizlenebilmesi için yüksek ayaklara sahiptir.Takım içinde bir adet 3’lü koltuk, bir adet tekli koltuk ve bir adette 2’li koltuk vardır.

Enza Home Oturma Grubu Dolce’nin kampanya dahilindeki fiyatı 4.992,37 TL’dir. Ürün moden çizgileri ile şık bir tasarıma sahiptir. Oldukça zarif bir takım olan Dolce bulunduğu yaşam alanının havasını değiştirecektir. Göz dolduran modern tasarımı, zengin kırlent çeşidi, farklı renkte bir çok kumaşı, rahat ve konforlu bir oturma için araları ve tasarımla birebir uyumlu matif ahşap ayakları oldukça tarz sahibidir diyebiliriz. Gerek misafirleriniz gerekse sizin için şıklıkta ilk olacaktır. Takım içinde bir adet 3’lü koltuk, bir adet bejler ve bir adette 2’li koltuk bulunmaktadır.

Enza Home Born yataklı koltuğun %25 indirimli fiyatı 1675,58 TL’dir. Modern görünümü sayesinde odanızın havasını değiştirecektir ve şık bir görünüm katacaktır. Rengi ile dikkat çeken born estetik yapısı ve konforu ile sizlere rahatlık sağlayacaktır. Zengin kırlent uygulamasına sahiptir ve yatak olabilme özelliği vardır. yüzey temizliği için yüksek ayaklara sahiptir. Ürünün 3’lü ve 2’li koltuk çeşitleri vardır.

Enza Home Jasmin Yataklı Koltuk indirimli fiyatı 1.944 TL’dir. Estetik ve zarif bir tasarıma sahip bu model renkli yapısı sayesinde odanıza canlılık katacaktır. Bulunduğu salona yerleştirilecek olan renkli bir çiçekle gerçekten muhteşem bir tarz oluşturacaktır. Ürün rahatlığı ve sunduğu konfor ile müşteriye kendini çekmektedir. Kolay yatak olabilme özelliği sayesinde basit bir şekilde yatak olarak kullanılabilir ayrıca kolay temizlenebilir kumaşı sayesinde temizlik zahmetinden de kurtulmuş olursunuz.

Elena yataklı koltuk indirimli fiyatı 1763 TL’dir.
Klasik bir görünüme sahip olan Elena ince detaylar ile modern bir hava vermektedir. Konfor ve rahatlıkla beraber modern bir havası olan bu modelle beraber evinizin havasıda değişecektir. Çeşitli ev dekorasyon ürünleri ile beraber oldukça hoş duracaktır. Sırt ve kol kısmında kullanılan özel dikişler, çiçekli kırlentler ve kol yanlarında bulunan düğmeleri ile zevk sahibi kişilere hitap etmektedir. Yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz.

Enza Home elenagante yataklı koltuk indirimli 3.305 TL’dir. Ürün oldukça zarif şekilde tasarlanmış olup rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Dolgun ve yumuşak oturma alanları ekstra rahatlık sunmaktadır. Özel dikiş detayları ise zarafet katmaktadır. üründe ahşap ayaklar kullanılmıştır.

Enza Home Cosmo Yataklı Koltuğun %25 indirimli Fiyatı 1.745 TL’dir. Ürün sade tasarımı ile huzur verirken bir yandan da modern bir duruş sergilemektedir. Duvardaki bir tablo veya zarif bir kitaplık ile hoş bir uyum sağlayacaktır. Oldukça rahat bir model olan cosmo 2’li ve tekli koltuk çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. Yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi ağırlayabilir veya odada uyuyabilirsiniz. Desenli kırlentleri ile zerafet katmaktadır. Kolay temizlenebilen kumaşı ile temizlik zahmetinden kurtulup koltuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Doris yataklı koltuk indirimli fiyatı 1667,48 TL’dir. Ürünün 2 adet ikili koltuk çeşidi vardır. Yerinden oynamaya gerek kalmadan yatak olabilen Doris’in geniş bide sandık bölümü vardır buraya hertürlü eşyayı yerleştirebilirsiniz. Rengi ve zarif dokusu ile kalitesini yansıtmaktadır. Oda içinde çeşitli aksesuarlar ile hoş bir görünüm kazanacaktır. Ahşap görünümü ve deri detayları sayesinde oldukça zarif duran bu model fazlası ile rahattır. Ayrıca bulunduğu odanın zemin temizliğinin kolay yapılabilmesi için yüksek ayaklıdır.

Enza home elenagante yataklı koltuk indirimli 3.305 TL’dir. Ürün oldukça zarif şekilde tasarlanmış olup rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Dolgun ve yumuşak oturma alanları ekstra rahatlık sunmaktadır. Özel dikiş detayları ise zarafet katmaktadır. üründe ahşap ayaklar kullanılmıştır.

Elena yataklı koltuk indirimli fiyatı 1763 TL’dir.
Klasik bir görünüme sahip olan Elena ince detaylar ile modern bir hava vermektedir. Konfor ve rahatlıkla beraber modern bir havası olan bu modelle beraber evinizin havasıda değişecektir. Çeşitli ev dekorasyon ürünleri ile beraber oldukça hoş duracaktır. Sırt ve kol kısmında kullanılan özel dikişler, çiçekli kırlentler ve kol yanlarında bulunan düğmeleri ile zevk sahibi kişilere hitap etmektedir. Yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz.

Enza Home Jasmin Yataklı Koltuk indirimli fiyatı 1.944 TL’dir. Estetik ve zarif bir tasarıma sahip bu model renkli yapısı sayesinde odanıza canlılık katacaktır. Bulunduğu salona yerleştirilecek olan renkli bir çiçekle gerçekten muhteşem bir tarz oluşturacaktır. Ürün rahatlığı ve sunduğu konfor ile müşteriye kendini çekmektedir. Kolay yatak olabilme özelliği sayesinde basit bir şekilde yatak olarak kullanılabilir ayrıca kolay temizlenebilir kumaşı sayesinde temizlik zahmetinden de kurtulmuş olursunuz.

Enza Home Born yataklı koltuğun %25 indirimli fiyatı 1675,58 TL’dir. Modern görünümü sayesinde odanızın havasını değiştirecektir ve şık bir görünüm katacaktır. Rengi ile dikkat çeken born estetik yapısı ve konforu ile sizlere rahatlık sağlayacaktır. Zengin kırlent uygulamasına sahiptir ve yatak olabilme özelliği vardır. yüzey temizliği için yüksek ayaklara sahiptir. Ürünün 3’lü ve 2’li koltuk çeşitleri vardır.

Doris yataklı koltuk indirimli fiyatı 1667,48 TL’dir. Ürünün 2 adet ikili koltuk çeşidi vardır. Yerinden oynamaya gerek kalmadan yatak olabilen Doris’in geniş bide sandık bölümü vardır buraya her türlü eşyayı yerleştirebilirsiniz. Rengi ve zarif dokusu ile kalitesini yansıtmaktadır. Oda içinde çeşitli aksesuarlar ile hoş bir görünüm kazanacaktır. Ahşap görünümü ve deri detayları sayesinde oldukça zarif duran bu model fazlası ile rahattır. Ayrıca bulunduğu odanın zemin temizliğinin kolay yapılabilmesi için yüksek ayaklıdır.

Enza Home Cosmo Yataklı Koltuğun %25 indirimli Fiyatı 1.745 TL’dir. Ürün sade tasarımı ile huzur verirken bir yandan da modern bir duruş sergilemektedir. Duvardaki bir tablo veya zarif bir kitaplık ile hoş bir uyum sağlayacaktır. Oldukça rahat bir model olan cosmo 2’li ve tekli koltuk çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. Yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi ağırlayabilir veya odada uyuyabilirsiniz. Desenli kırlentleri ile zerafet katmaktadır. Kolay temizlenebilen kumaşı ile temizlik zahmetinden kurtulup koltuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Enza İndirimli Lına Koltuk Takımı

Line Koltuk Takımı
Retro tarzına uygun olan lina koltuk takımı yüksek modern bir tarza sahip olması sebebiyle ve kırlent çeşitliğiyle ile iyice dikkatleri çekiyor. İstediğiniz takdirde yatağa dönüştürebilme şansına sahip olduğunuz bu koltuk takımı dar alanlarda size iyi bir kullanım sunuyor. Normalde bu koltuk takımının fiyatı 6.238.67 TL. Fakat Enza bu koltuk takımında yaptığı %25 indirim kampanyası sayesinde 4.679.00 TL’ye almanız mümkün.

İndirimli Gravıty Koltuk Takımı

Gravıty Koltuk Takımı
Enzanın özel üretimi olan Gravıty koltuk takımı rahatlığı en üst seviyeye çıkarmakta. Geniş bir oturum alanı sunan Gravıty koltuk takımı 4’lü koltuk seçeneği sunuyor. Dolgun ve yumuşak bir yapıya sahip olan koltuk takımı kırlent deseni ve rengi ile dikkatleri üzerine çekmekte. Normalde bu koltuk takımın fiyatı 6.544.44 TL. Fakat şuan enza %25 indirim kampanyası olması sebebiyle 4.893.33 TL’ye satılmakta.

Bu galeri de sizin için bazı yataş mobilya üçlü koltuk ve enza mobilya üçlü koltuk modelleri sunduk. Enza koltuk fiyatları ve yataş mobilya koltuk fiyatları hakkında detaylı bilgileri lütfen bayilerden isteyin.

Yataş Oturma Grubu modelleri : Yataş modelleri arasında mustang serisi ile başarılı bir ürün ortaya çıkarmış durumda. Yataş oturma grupları desenlerini akdeniz kültüründen alıyor. Yataş oturma grupları bu anlamda öne çıkan ve adından sıkça söz ettireceğe benzeyen tasarımı Mustang; adının çağrıştırdığı kavramları başarıyla temsil ediyor.Artık Yataş modelleri ile daha genç ve zarif oturma gruplarına sahip olacaksınız.

Facebook Yorumları


Yataş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. berjer koltuk imalatcısıyım her türlü modelleri yaparım sizinle çalışmak istiyorum..Ankara sitelerdeyim bu kadar ..ilginize teşekkür ederim..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın