Yeni Trend Ev Dekorasyonları

97 views

2018  yılı dekorasyon trendleri konulu yazımıza hoşgeldiniz.

Her sene olduğu gibi 2019 yılında da moda alanında büyük değişiklikler oldu. Bu değişimden en çok etkilenen ise, mobilya alanı oldu. Her türlü mobilya ürününde yapılan tasarım değişiklikleri, tüketicinin de büyük ilgisine neden oldu. Bazı mobilyalarda yapılan değişiklikler büyük ilgi toplarken, bazıları ise başarısızlıkla sonuçlandı. Ancak genel olarak bir sonuca varmak gerekirse 2019 yılının getirdiği yeniliklerin olumlu yönde olduğunu söyleyebiliriz.

Ev dekorasyonu nasıl olmalı?

Konfor arayışının arttığı günümüzde beklentileri karşılayacak düzeyde rahatlık seviyesinin arttırıldığı gözümüze çarpıyor. Özellikle koltuk takımlarını incelediğinizde bunu siz de göreceksiniz. Mobilya ürünlerinin en önemlisi olan ve dekorasyonlarin vazgeçilmez temelini oluşturan koltuk takımlarında 2019 yılı modasına gelecek olursak, renkli köşe takımlarının damga vurduğunu söyleyebiliriz. Ev dekorasyon modası deyince klasik koltuk ve modern koltuk tasarımları ilk akla gelen eşyalar. Sırası ile yatak odası takımları ve yemek takımları gelir.

Herkes tarafından büyük ilgi gören renkli köşeli koltuk takımlarını dekorasyonunuzda tercih ettiğiniz an evinizi hiç olmadığı kadar canlı bir görünüme kavusturmanın keyfini yaşayacaksınız. Tabiki 2019 yılının mobilyalarınıza getirdiği yenilik sadece koltuk takımlarınızda olmuyor. En önemli mobilya ürünü koltuk takımlarınız olsa da en büyük değişikliğin duvar ünitelerinde gerçekleştigini görüyoruz. Birbirinden ilginç tasarımların yer aldığı duvar ünitelerinde birçok farklı model trend listelerinde yer almayı başarıyor.

Hem görsel açıdan fazlasıyla zengin olan, hem de ilginç tasarımlarıyla duvarınızda adeta aksesuar gibi duvar ünitelerini size de tavsiye ediyoruz.

Duvar bordürleri: Ev dekorasyon modasında gözden kaçan ürünlerden biridir. Duvar dekorasyonu ve renkleri aslında evin en önemli kısımlarındandır.

Duvar bordürleri ile çocuklarınızın odasını yada diğer odalarınızı birbirinden güzel alanlar haline getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra duvar bordürleri ile birlikte istediğiniz tarzlarda mekanlar oluşturarak havasını da değiştirebilirsiniz. Bazı özel duvar bordürleri ile birlikte aşağıda çeşitlerine ve modellerine bakabilirsiniz.

Perde modellerine de birçok yeni tasarıma sahip model eklenmesiyle beraber var olan çeşitliliği daha da arttırılmış. Seneye damga vuran ve moda haline gelen modelleri ise ilginç desenli perde modelleri aldı. Eğer modern ve modaya uygun bir perde modeli istiyorsanız sizin için ideal olabilir. Aşağıda  2019 ev dekorasyonu örnekleri bulunuyor.  Buradaki resimleri inceleyerek ev dekorasyon trendleri 2019 hakkında bilgi edinebilirsiniz.

2019 Ev Dekorasyon Modası Modelleri

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın