Yuvarlak Yatak Modelleri ve Fiyatları

137 views

Yuvarlak yataklar, klasik yatak modellerine alternatif olarak üretilmiş ve son yıllarda giderek popülerleşen ürünlerdendir. Bu popülaritenin sebeplerinin başında, bu yatakların konforlu ve dekoratif olmaları gelmektedir. Eski yatak odanızdan ve yatağınızdan sıkıldınız mı? Sıradışı bir yatak odasının hayalini mi kuruyorsunuz? Öyleyse dekoratif yuvarlak yatak odası modellerini incelemeden karar vermemenizi öneririz.
Yuvarlak yatakların en önemli özelliği çekici ve farklı tasarımıdır. Dekoratif bir yatağı uygun aksesuarlarla birlikte kullanarak yatak odanıza, hayalini kurduğunuz dinamizmi ve şıklığı kazandırabilirsiniz.

Sipariş vermeden önce güncel fiyatları sorunuz. Maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebilmektedir.

Mavi krem yuvarlak yatak fiaytı: 6500 TL

Yuvarlak yatak modellerine olan talep arttıkça firmalar da bu konuyla ilgili çalışmalara başladılar. Artık yuvarlak yatak satın almak sanıldığı kadar zor değil. Hemen hemen her mobilya mağazasında 4500 TL’den başlayan fiyatlarla çeşitli yuvarlak yatak modellerine rastlamak mümkün. İşte sizlere ilham verebilecek birkaç model.

Pembe yuvarlak yatak fiyatı: 7000 TL

Bellona yuvarlak yatak modeli 2019 itibari satmıyor diye biliyorum. Ama siz yine de araştırabilirsiniz.

Deri yuvarlak yatak fiyatı: 6250 TL

Yuvarlak yatak odası takımları ile sizlerde farklı ve yatak odası modelleri artık yuvarlanıyor. Yuvarlak yatak odası modelleri fiyatları genel olarak modeline göre değişiyor ve en iyi bilgiyide mağazalardan alabilirsiniz. Bunun yanı sıra ise italyan mobilya firması olan prealbi tarafınca üretilen bir yatak odası olarak bazı modelleri de aşağıda bulabilirsiniz.

Yuvarlak Yatak Odası Dekorasyonu

Yuvarlak olan yatak odası takımları ve modelleri ile şık ve farklı tarzlar arayanlar için güzel seçenekler bulunuyor. Yatak odaları genelde köşelı olur ancak yuvarlak modelleri de görmelisiniz. Farklı ve güzel yatak odası modellerinden bazıları :

Seray yuvarlak yatak fiyatı: 4750 TL

Seray firması ile yuvarlak yatak modelleriyle birlikte yatak odalarınız için değişik tarzları yakalayabilirsiniz. Oval yataklar ile görüntülerinin farklı olmasından dolayı da işlevsel bakımdan da farklılıklar ortaya koyuyor. Seray mobilya firması en yeni olan koleksiyonu ile yuvarlak yatak modelleri ile özel fotoselli ışıklarıyla birlikte odaların geceleri aydınlatıyor. Bu yuvarlak yatak fiyatları ise almak istenen parçalara göre de değişiyor. Genel olarak ise takım olarak satılan bu arog yuvarlak yatakları 4-5 bin TL civarında satılıyor.

İstikbal yuvarlak yatak fiyatı: 6996 TL

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın