Duvar ünitesi modelleri ve fiyatları

271 views

Duvar ünitesi modelleri son yılların en kullanışlı mobilyalarından olmayı başarıyor.Duvar ünitesi olmadığı takdirde salonunuzun veya oturma odanızın belli bir miktarını kaplayacak olan televizyonunuz duvar ünitesi sayesinde duvara monte eliyor ve böylece yer kaplamaktan kurtulmuş oluyor.Televizyonunuza ve tarzınıza göre aradığınızı bulabileceğiniz kadar çok çeşidi olan duvar ünitesi modellerinden sizde kendinize en uygun olanını seçerek evinizde konforlu ve lüks bir görünüm oluşturabilirsiniz.

İpek Mobilya Duvar ünitesi kampanya fiyatı: 1158,71 TL. Bu fiyat üzerinden firma 12 taksit de yapıyor. Ahşap görünümlü güzel modern bir TV sehpası ve duvar ünitesi modelidir. Firma bu duvar ünitesi tasarımında Anadolu motifleri ile İtalyan çizgisini birleştirerek farklı bir tarz yakalamış.

Vivense Egzotik Modern Tv Ünitesi kampanyalı indirimli fiyatı: 638 TL. Vivense mobilya bu ürününde yüzde 41 indirim yapıyor. Ürünün kampanya harici fiyatı 1074 TL. Metal TV sehpasında kullanılan profillerin ölçüleri 20×40 cm dir. Ahşap kısımlar sunta lam olup, ceviz rengindedir.

Bellona Duvar ünitesi kampanya fiyatı: 1792 TL. Bellona Mobilya bu fiyat üzerinden 12 taksit imkanı da sunuyor. Üründe kullanılan renkler fildişi rengi ve meşe renklerinin yanında sarı rengi de kullanılmıştır. Bellona bu kampanyasında insana ve doğaya zararlı madde kullanılmadan yapılan bir ürün sattığını belirtmiştir.

Duvar ünitesi modelleri de tabiki ihtiyaca göre çeşitlilik gösteriyor.Kimisi duvar ünitesi modellerini sadece televizyonunu monte etmek için kullanırken kimisi de aynı zamanda kütüphane,vitrin gibi kullanıyor.Ama en çok kullanılanları ise ikinide içinde barındıranlar! Hem televizyon izliyor hem de kitap okumayı bir hayli seven biriyseniz hem geniş olup hem de duvarda oluşundan dolayı yer kaplamayan duvar ünitesi modellerini mutlaka incelemelisiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Duvar Ünitesi Modelleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın