Resimli banyo dekorasyon örnekleri

1.225 views

Modern banyo konforunuzun üst seviyeye çıkarıldığı bir banyo demektir.Özellikle son yıllarda modernlik alanında her alanda çağ atladığımız gibi banyolarda bu değişimden payını fazlasıyla aldı.Her geçen gün yeni bir banyo modeliyle karşı karşıya kalırken,siz banyonuzun yeterince konforunuzu sağlamadığını düşünüyorsanız mutlaka yeni bir banyo arayışına girmelisiniz.Herkesin konfor anlayışı farklıdır.Siz banyonuzun kendinize yetmediğini düşünüyorsanız geri mühim değildir.Bunun sebebi ise kötü bir banyo da iyi banyo da sizi etkileyecektir.Çünkü her sabah güne başlarken o banyoya giren sizsiniz.Kötü ve rahat etmediğiniz bir duş güne kötü başlamanızı sağlarken, modern ve konforlu bir banyoda duş almak sizi her zamankinden daha fazla rahatlatacaktır.O yüzden banyonuzu ve duş alanınızı gözden geçirin, kendinizi şımartmanız gerekiyorsa da bundan kaçınmayın…

Modern banyo modelleri 2020

Evet modern bir banyo dekorasyonu ve duş alanı hakkında fikir vereceğimiz bu yazımızda size birşeyi hatırlatmak isteriz.En önemli konu dekorasyonda her zaman uyum,şıklık ve konfor olsa da bütçe diye bir gerçek vardır. 2020 banyo modellerini inceliyorsanız bu durumu daha yakında görürsünüz. Eğer oldukça düşük bir bütçeye sahipseniz üst düzey bir konforu sağlayacak olan dekorasyonu seçmeniz mantıksız olacaktır.Çünkü konfor arttıkça maliyette o kadar arıyor ne yazık ki…Ancak bütçenize göre en konforlu ve en şık dekorasyonu yapmak sizin elinizde…İnternetteki indirimleri takip ederek lüx duş alanı modellerini de yakalamak da mümkün…

Yukarıdaki resimde geniş banyo modeli görmekteyiz. Aynalı lavabo modeli ve alt kısmı dolaplı aynı zamanda çekmeceli. Sağ tarafta şık küvet ve karşısında makyaj masasını görmekteyiz. Bir oda kadar geniş bir banyo. Tabii tuvalet ayrı olarak tasarlandığı için klozet yok. Yerler fayans ve duvarlar duvar kağıtları ile kaplı. Duvarda çerçeveler ve lavabonun yanında, küvetin yanında aksesuar bitki ve çiçekler gayet hoş durmuş.

Banyo Dekorasyon Önerileri

Duş Alanınızı Geniş Tutun!

Banyoda en önemli şeyin sizin konforunuz ve rahatınız olduğunu söylemiştik.En çok kullandığınız yerin en geniş alana yayılmasını sağlayın.Lavabo kısmını geniş tutmak amacı ile duş alanınızı daraltmayı düşünmeyin.

Ucuz maliyetli lüx görünüm sağlamak istiyorsanız küçük aydınlatmalarla süsleyin.!

Duş alanınızın etrafına şerit şeklinde küçük aydınlatmalar takarak banyonuzun ve duşunuzun oldukça lüx bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.Bu aydınlatmayı sadece duş alanınızda değil banyo dolabınızda da kullanabilirsiniz.

Banyo dolabınızı seçerken ihtiyacınız olandan daha büyük bir model kullanmayın!

Eğer ailenizin birey sayısı çok fazla değilse büyük banyo dolapları lüx ve modern bir görüntü değil,boğuk ve düzensiz bir ortam yaratacaktır.Üstelik banyo dolabınız ne kadar büyük olursa duş alanınız o kadar sınırlandıracaktır.

Tavan aynaları lüx bir görünüm sağlayacaktır.

Özellikle son yıllarda modern bir anlayış olarak oldukça çok tercih edilen tavan aynaları modern banyoların vazgeçilmezi oluyor. Şimdi size modern banyo tasarımları sunacağız.

Portakal ve Yeşil Banyo Modeli Tasarımları
Banyo modelleri için turuncu ya da yeşil renklere çok fazla alışık olmadığımız kesin. Bu renklerden meydana gelen bir banyo için nasıl olacağı konusunda sizlere fikir vermek istedik. Turuncu ile yeşil sıcak renkler olduğu için daha çok yazı akıllara getiriyor. Banyolarda turuncu renkler ile yeşili bir arada bulundurmakla nasıl farklı bir tasarım modeli olacağını görebilirsiniz. Klasik banyo modeli dolapları dahil olmak üzere farklı renklerde nasıl bir dizayn meydana getireceğine şimdi birlikte bakalım.. Banyo takımı modelleri paspasları dahil olmak üzere bunların yanı sıra oldukça güzel bir görünüm elde etmiş durumda.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın