Ev dekorasyonu değişik fikirler

375 views

Ev dekorasyonu için farklı fikirler

Evinizi yenilemek için ev dekorasyonunuzda ufak çaplı değişiklikler yapmanız mümkün. Bununla ilgili olarak bir kaç öneride bulunmak gerekirse…

Mobilyalarınızın yerlerini değiştirin ve salonunuzu ya da yenilemek istediğiniz odanızı yeniden düzenleyin. Düşündüğünüzden çok daha büyük ve farklı bir oda ile karşılaşacaksınız.

 

– Aksesuarlarınızı gruplayın. Koleksiyonlarınızı ortaya çıkarın, böylece odaya kişiliğinizi de yansıtmış olursunuz. Herkesten farklı ve özel bir odanız olmuş olur.

– Sadece bir duvarınızı boyayın. En sevdiğiniz renge boyadığınız bu duvarın önüne rahat bir koltuk koyup duvarları sevdiğiniz tablolarla doldurabilirsiniz. Bu hem evinizde farklı bir hava yaratmanızı sağlar hem de size özel bir alanınız olur.

 

– Yatağınızda ya da koltuklarınızda bir sürü dekoratif yastıklardan kullanın. Bu odanızı renklendirmekle kalmayıp hoş bir dekorasyon canlılığı sağlayacaktır.

– Eski lambalarınızdan kurtulun. Yeni ve modern tasarımlı ışıklandırmaları tercih edin. Böylece aydınlatmalarla odanızda hoş bir farklılık elde edersiniz.

– Evinizin her yerinde yeşillikler ve çiçekler olmasına özen gösterin. Canlı bitkiler her zaman evinizi canlandırmaya yarar.

– Odalarınızda kullanmadığınız gereksiz eşyalardan kesinlikle vazgeçin. Odada bulunan fazlalıklar istediğiniz görünümü elde etmenize engel olur. Fazlalıklardan kurtulun.

Ev tasarımı programı Autodesk Project Dragonfly

Yeni bir ev yaptırmak istiyorsunuz veya odanızı tekrar dizayn etmeyi düşünüyorsunuz ve bunu daha önce görmek istiyorsunuz.  Bu noktada size ev tasarımı programları yardımcı oluyor. Fakat büyük bir problem bu programları elde etmek ve kullanmayı öğrenmek gerçekten de zor. Hele birde odanızda duvar yıkmak, duvar eklemek, pencere açmak gibi büyük değişiklikler düşünüyorsanız bunu karşı tarafa anlatmak bir o kadar zor gelebilir.

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın