Yatak Odası Asma Tavan Modelleri

3.200 views

Asma tavan modelleri günümüz evlerinin olmazsa olmaz dekorasyon parçası arasında gelmektedir. Alçıpan asma tavan olmayan bir evi artık günümüz çağında düşünemiyoruz bile… Farklı seçimleri ve tarz yaratan modelleri ile  2020 yatak odası asma tavan modelleri hem şıklık konusunda hem de farklılık konusunda her şekilde birbiri ile yarışır vaziyettedir. Odanıza yeni bir yaratıcılık katan yatak odası led asma tavan dekoru yatağınızı koyduğunuz bölümün üst kısmında kombin olarak kullanılabilir.

Yatak odası için asma tavan

Yatak Odası Asma Tavan Örnekleri

Son senelerde yapılan yeni moda tasarımlı evlerde tavan tasarımlarda genellikle asma tavan uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Dekorasyonlara modernlik katan bu uygulama LED veya spot ışıklarla zenginleştirildiği taktirde hoş görünümlü tavan modelleri elde edebilir ve odanıza ayrı bir hava katmış olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Yeşil yatak odası asma tavan

Asma tavan model uygulaması kimi zaman yüksek tavanları hoş bir görünüme kavuşturmak amacı ile de tercih edilebilmektedir. Tavandan geçen birtakım sevimsiz görüntülere sebep olan ayrıntıları kapatmak amacı ile de asma tavan modellerinden yararlanılmaktadır. Bu sevimsiz görüntüler arasında kablo tesisatları, borular, havalandırma ve tavan tipi klima sistemleri oluşturmaktadır.

Estetik dokunuşlara sahip spot lamba aydınlatmaya uygun yatak odası dekoratif asma tavan modellerini kullandığınız aksesuarlar ve objeler ile bir bütün haline getirebilirsiniz.

Evinizde ve işyerlerinizde modern ve şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız asma tavan modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Evinizin aydınlatma sisteminde yenilik yaratmak istiyorsanız da asma tavan model uygulaması yaptırarak bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Daha çok işyeri, otel ya da restaurantlarda uygulanan bu tavan modeli mekanlara estetiklik katmasının yanında suya, yangına veya rutubete karşı son derece dayanıklıdır. Farklı ışık oyunları ile görsel zenginlik oluşturabileceğiniz bu tasarımlar mekanlarda dikkat çekmek amacı ile de kullanılmaktadır.

Modern, renkli, ışıltılı bir yatak odası asma tavan dekorunu siz de en uyumlu hali ile tercih edebilirsiniz. Alçıpan asma tavan üzerinde led ışıkları ile aydınlatmalar kullanabilirsiniz. Daha farklı bir tarzı yakalamak için asma tavan duvar kağıdı modellerini üzerine yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Pembe yatak odası asma tavan

Yatak odası asma tavan

Yatak odası asma tavan modelleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın