Modern portmanto modelleri

3.465 views

 

Portmanto nedir?

Portmanto, ev yada ofislerin daha çok giriş kısımlarında, kapıya yakın koridor gibi alanlarda, elbise, şapka, şemsiye takılabilen, ayakkabı gibi eşyaları da koyabildiğimiz genellikle aynalı mobilya türüdür.


Son dönemlerde evlerin temel mobilya ihtiyacı haine gelen port manto lar kötü ve kalabalık görüntüyü ortadan kaldırır ve güzel bir görünüm sağlar.

Evinizin şıklığı evinize ilk girdiğiniz andan başlar. Bu yüzden port mantolar evinizin şıklılığıyla ilgili gelen misafirlerinizi ilk ipuçlarını verir. Son yıllarda yapılan evlerde anrteler bulunmaktadır bu antreleri Portmantoyla dekore edebiliriz.

Bu ürünler genellikle üç türlü oluyor. Kapaklı olanlar, sürgülü olanlar, ve duvara monteli olanlar. Eğer eviniz yada koridorunuz ufak veya darsa duvara monteli olanları tavsiye ederiz. Oldukça az yer kaplarlar. Bir mdf yada suntalem plakanın duvara montası ile yapılıyor. Yani fazla 2-3cm kalınlığında yer kaplıyor. Fakat eviniz müsaitse mobilya şeklinde dolaplı alırsanız ayakkabılık olarak kullanabilirsiniz.

aynalı portmanto modelleri

Bu bakımdan aslında herşey evinizin genişliği ve dekoru ile ilgili diyebiliriz. Eğer eviniz büyükse portmantoyu büyük olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü misafir geldiğinde kıyafet asacak yer bulamayabilirsiniz.

modern portmanto modelleri

Bir çok port manto modeli mevcuttur. Bunlardan istediğinizi antrenizin kullanım alanına ve zevkinize göre dizayn edebilirsiniz.

Bayanların çoğu aynalı port manto modellerini seçmektedir. Kim eve geldiğinde yada evden çıkmadan önce kendine bakmak istemez ki ???

Bir diğer port manto modeli kapaklı portmanto modelidir. iki kapaklı, üç kapaklı ve tek kapaklı portmanto modelleri de mevcuttur.

Başka bir port manto modeli ise sürgülü portmanto modeli bu modeli daha çok antresi dar olan ev sahipleri seçmektedir çünkü kapakların açılmaması olasılığına karşılık sürgüler sayesinde portmantonun kapakları sağa ve sola sürerek açılabilmektedir.

mürdüm portmanto modelleri

Portmanto alırken dikkat edilecekler 

Portmanto seçerken antremizin ebatlarına göre hareket etmekte fayda var eğer antremiz küçük ise sürgülü portmanto modelleri bizim için daha kullanışlı olacaktır. Böylece alandan da tasarruf edebiliriz.

sürgülü portmanto modelleri
Portmanto seçiminde kullanılan malzeme nin kalitesi de bizler için önemli olmalıdır.Aldığımız ürünün fiyat kalite endeksine dikkat etmek gerekir.

Size tavsiyemiz koyu renkler yerine daha açık renkleri tercih etmeniz olacaktır böylece eviniz daha modern ve ferah bir havaya sahip oacaktır.

büyük portmanto modelleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Modern portmanto modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın