Kelebek Yatak Baza Başlık Modelleri ve Fiyatları

3.898 views

Bir evin en özel yeri neresidir diye bir soru yöneltecek olursak eğer buna yatak odası cevabı gelecektir çünkü kişinin kendine özel olan ve sadece kendinin kullandığı yerdir. Bu anlamda en güzel ve kullanışlı şekilde tasarlamak istenmektedir. Elbise dolabından gardıroba, şifonyerden bazaya, halıdan duvar boyasına, avizeden yatak örtüsüne, aynasından çekmecesine, masa lambasından baza başlığına her şeyin istediği gibi olmasını beklemektedir. Ancak burada ürünler içinde en önemli olan bazadır. Çünkü hem ilk göze çarpan şey budur hem de günün yorgunluğu bu yataklarda atılır. Herkes eve vardığında yatağında rahat bir uyku geçirmek ister bu anlamda yatak oldukça konforlu olmalı ancak burada da bir nokta vardır ki rahatlıktan daha önemli bir şeydir oda yatak başlığıdır. Bazı insanlar için görsellik demek her şey demektir ve bir yatağın görselliği yoksa istediği kadar rahat olsun önemli değildir. İşte bu tür kişiler ile beraber bazıları da yataklarının hem görselliği olmasını hem de rahat olmasını ister. Aldıkları baza başlığı hoşlarına gitmez ve yerine alternatif bir yatak başlığı almak isterler. Bu yazımız bu tür isteklerde bulunan kişilere yöneliktir çünkü bu yazımızda yatak baza başlıklarını ele alacağız.

Fiyatların piyasa şartlarına göre değişebileceğini unutmayın.

Kelebek Yatak Baza Başlığı Modelleri ve Fiyatları

angelic kelebek baza

Angelic Karyola 100*200 cm (Başucu Dahil) 6.895 TL

 

levana kelebek baza

Levana Karyola 160*200 cm (Başucu Dahil) 5.265 TL

 

monema kelebek baza

Monema Karyola 160*200 cm (Başucu Dahil) 9.140 TL

 

vanensi kelebek baza

Vanensi Karyola 160 cm (Başucu Dahil) 11.115 TL

 

Kelebek mobilya yatak baza başlık modelleri İlia baza başlığı

Oldukça modern bir tasarıma sahip olan bu model sizler için iyi bir tercih olacaktır. Bir yandan modern bir hava verirken diğer yandan ise sadeliğe vurgu yapmaktadır. Bu tarz tasarımlar son yıllarda oldukça popülerdir ve tercih edilmektedir. Açık rengi ile yatak odanıza ferah bir hava katacak olan model aynı zamanda yatak odanızda eğer açık renk mobilyalar kullandıysanız dekorasyonu tamamlayacaktır diyebiliriz. Oldukça uzun ömürlü olan bu ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Ürünün 2 yıllık bir garantisi de mevcuttur.

 

Kelebek mobilya yatak baza başlık çeşitleri Elene baza başlığı modeli

Ürünün ön yüzündeki dairesel çıkıntılar tasarıma farklı bir hava katmaktadır. Açık rengi ile bazanıza hoş bir hava katacaktır. Açık renkli mobilyalarınıza uyacak olan bu model odanıza oldukça yakışacaktır diyebiliriz. Kelebek mobilya garantisinde olan bu ürün oldukça uzun ömürlüdür ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

 

Kelebek yatak baza başlık çeşitleri Cresida baza başlığı modeli

Oldukça büyük ve geniş olan bu model gösterişten hoşlanan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle büyü ve geniş yatak odasına sahip kişiler tarafından tercih edilmektedir. Adeta duvarın büyük bölümünü kaplayan bu model oldukça farklı bir tasarıma sahiptir. Tamamen modern desenler ile tasarlanan bu model sizin için harika bir tercih olacaktır. Eğer yatak odanız büyük ise ve siz de modern tasarımlardan hoşlanıyorsanız o halde aradığınız baza başlığını bulmuş sayılırsınız. Yine açık renge sahip olan bu model aynı zamanda odanıza ferah bir hava da katacaktır. Aynı renge sahip elbise dolabınız ile harika bir uyum yakalayabilir. Oldukça sağlam lan bu ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

 

Kelebek yatak baza başlık modelleri Cupro baza başlığı

Ürünün diğer başlıklardan ayrılan en önemli özelliği rengidir diyebiliriz. Daha koyu ve sade bir renk seçimi ile tasarlanmıştır. Oldukça sade ve gösterişsizdir diyebiliriz. Sade tasarımlardan hoşlanan kişiler tarafından tercih edilebilir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın