Yataş Mobilya Çift Kişilik Baza Yatak Modelleri ve Fiyatları

3.311 views

Yaşadığınız alanlarda kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz dekorasyonların bulunması, yaşam kalitenizin standartlarını çok iyi düzeylere ulaştıracaktır. Yataş, kalite ilkesi ile ürünler sunmakta yaşam kalitenizi yükseltmek adına daha fazla konfor ve daha fazla kullanışlılık ortaya çıkarmaktadır. Bu açıdan Yataş mobilya baza yatak kampanya ve bazalı koltuk modelleri konforlu, uzun ömürlü ve çok daha kullanışlı ürün yelpazeleri sunmaktadır.

 

Vısco Topper 1.275,00 TL (10.09.2022)

  • 10 Farklı Ölçü Alternatifi Mevcuttur.

 

Bazalar da conform baza, Yataş’ın en gözde ürünleri arasında yer almakta çürüme ve paslanma yapmayan iç aksamları ile uzun ömürlü olmaktadır. Emniyet sistemi, metal tutma kulpları, metal ya da krom döşeme seçenekleri ile şık görünümünün yanında istenilen işlevselliği de sunmaktadır. STL bazalar da oldukça şık seçenekler olurken bliss bazalar ise standart özellikleri olan bir seçenektir. Dayanıklılık konusunda iddialı bir ürün olan siesta bazalar çelik aksamları ile de kaliteli seçenekler olmaktadırlar. Bu çeşitlerde bazalar depolama alanı olarak kullanılabilirken, yavrulu bazalar da baza kısmında ikinci yatak bulunmaktadır. Yataş mobilya baza yatak ve bazalı koltuk modellerinde işlevsellik zarif çizgilerle buluşarak, yaşadığınız ana farklılık katacak mekânlar oluşturur.

 

Sleep Balance 1.549,00 TL (10.09.2022)

  • Terleme Şikayeti
  • Bel, Boyun, Sırt Problemleri İçin

 

 

 

 

 

 

 

Oturma grupları ya da koltuk takımları arasında çok fazla seçenek bulunmakta, bazılarında mistik bir estetik öne çıkarken bazılarında fonksiyonel bir şıklık sunulmaktadır. Bunlardan biri olan fransua oturma grubu, sandık ve yatak mekanizmalı bir takımdır. Hera ve Verdi oturma grupları da aynı fonksiyonelliği taşımakta ve fırsat ürünleri kategorisi altında uygun fiyat seçenekleri ile yer almaktadır.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın