Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

8.357 views

 

En dekoratif yatak odasına sahip olmak artık Kelebek Mobilya ile çok kolay. Kelebek’ten alacağınız bir yatak odası takımıyla birbirine özen içinde dekore edilmiş mobilya ürünlerinden oluşan takıma sahip olacaksınız. Üstelik kalitesi sayesinde her geçen gün bu tercihi yaptığınız için kendinizle gururlanacak, rahat uykuların keyfine varacaksınız. Dekoratif yatak odası modeli hazırlamak oldukça zordur. Hele ki hem dekoratif hem de konforlu yatak odası modeli oluşturmak daha da zordur. Bu yüzden hem kalitesine güvendiğiniz bir mobilya mağazası seçmeniz gerekir hem de içinize sinecek şıklıkta modelleri olmalıdır. Kelebek mobilya modellerinde yatak odaları bu zamana kadar diğer yatak odaları içinde en çeşitli ürünleri sunanlardan olmakla birlikte en yeni trendleri içinde barındıran 2022 modeliyle birlikte başlı başına bir fenomen haline geldi.

Bu sayfada yayınladığımız kampanyalı indirimli fiyatlar değişen maliyetlere göre artış göstereceğini unutmayın.

MONEMA Yatak Odası Takımı indirimli kampanya fiyatı: 32.455 TL (01.09.2022)

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üretici olan Kelebek mobilya, Cumhuriyet yılından bu zamana kadar gelen bir firmadır.  Türkiye’nin ilk mobilya üretici olan kelebek mobilya yatak odası takımları yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla size birden çok seçenek sunuyor. Çıkarmış olduğu bir çok ürününde müşterisine geniş harekat etme alanı sunan Kelebek, sunduğu şık, kullanışlı, kaliteli koltuk takımları sayesinde mobilya ihtiyacınızı rahatlıkla giderebiliyor. Yurt içinde yaklaşık olarak 150’nin üzerinde mağazası bulunan kelebek mobilya, ayrıca yurt dışına yaptığı ihracat sayesinde uluslararası pazarda da oldukça önemli bir yere sahiptir. Daha fazla sizlerin de canını sıkmadan Kelebek mobilya indirimli yatak odası takımı kampanyaları hakkında detaylı bir bilgi verelim.

Kelebek Yatak Odası Takımları İndirimli Kampanya Fiyatları 2022

2022 yatak odası modellerine gelince ise genç,yaşlı her yaş grubundan ve her tarz sahibi insan tarafından büyük ilgi gördüğünü kolaylıkla söyleyebiliriz. Özellikle kendine has modelleri ve bu zamana kadar görülmeyen tasarıma sahip mobilyalarıyla ilgi çekmeyi başarıyor. Son yıllarda farklılık arayışının artmasıyla insanlar kendilerini en iyi ifade edecek modelleri evinde görmeyi istiyor. Bu ihtiyacı da en iyi Kelebek karşılıyor. 2022 yatak odası modellerinde ilginç desenli mobilyalar dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra yatak ve gardırop modellerinde de tasarım farklılıkları bir hayli çoğunlukta.

 

welmont kelebek yatak odası

WELMONT YATAK ODASI 23.635 TL (01.09.2022)

Renk olarak kahverengi,krem rengi gibi bu zamana kadar kullanılmış sıradan renklerin kullanılmadığını görüyoruz.Fiyatlar ise modelden modele değişiyor fakat her bütçeye uyum sağlayacağını söyleyebiliriz.

Kelebek Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Tartışılmaz evimizin en güzel ve özel yeri,üstüne titrediğimiz aynı zamanda hür ve özgür olduğumuz biricik yerimiz yatak odalarımızdır.Kimsenin girmesine müsaade etmesek de yatak odalarımız kendimiz için önemli olduğundan ötürü, oraya ayrı bir hava katmak, görselleştirmek ve farklılaştırmak isteriz.

vanensi kelebek yatak odası

VANENSİ YATAK ODASI 33.990 TL (01.09.2022)

Bunun farkında olan üreticiler,sizlere en özelini sunmaktan geri durmuyorlar. Çok güzel ve bir o kadar da rahat modeller,yeni evlenecek çiftlere kampanyalarla sunulmaktadır. Yazımızı fazla uzatmadan direk sizlere firkir vermek istiyoruz.Ve sizler için seçtiğimiz bir kaç tane takımları göstermek istiyoruz.

Kelebek Mobilya İndirimli Yatak Odası Takımı Kampanyaları 2022

proda kelebek yatak odası takımı

PRODA YATAK ODASI 15.800 TL (01.09.2022)

 

piena kelebek yatak odası takımı

PİENA YATAK ODASI 21.345 TL (01.09.2022)

 

lionel kelebek yatak odası takımı

LİONEL YATAK ODASI 18.380 TL (01.09.2022)

 

camilia kelebek yatak odası

CAMİLİA YATAK ODASI

 

claudia kelebek yatak odası

CLAUDİA YATAK ODASI

 

crista kelebek yatak odası

CRİSTA YATAK ODASI

 

levana kelebek yatak odası

LEVANA YATAK ODASI 14.530 TL (01.09.2022)

 

milagro kelebek yatak odası

MİLAGRO YATAK ODASI

 

nordic kelebek yatak odası

NORDİC YATAK ODASI 23.765 TL (01.09.2022)

 

NİGERO  YATAK ODASI 31.195 TL (01.09.2022)

 

CARA AMALFİ CEVİZ YATAK ODASI 24.215 TL (01.09.2022)

 

CARA YATAK ODASI 24.215 TL (01.09.2022)

 

ANGELIC YATAK ODASI 39.825 TL (01.09.2022)

 

LİZBON YATAK ODASI 29.935 TL (01.09.2022)

 

CRISTA YATAK ODASI

 

KEOPS YATAK ODASI

 

SYLVA YATAK ODASI

 

QUEEN M61 TROPIC CEVİZ YATAK ODASI

 

HESPERIA  YATAK ODASI

 

Kelebek Melotis Yatak Odası Takımı

Melotis Yatak Odası Takımı
Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ve 2 farklı renk kombinin kullanılmış olduğu melotis yatak odası takımı odanıza ayrı bir şıklık katacak. Şık bir yatak odam olsun diyenlerin göz atması gereken ürünlerden bir tanesi.

 

Kelebek İlia Yatak Odası Takımı

İlia Yatak Odası Takımı
Yeni nesil bir tasarıma sahip olan ilia yatak odası takımının her modülünde farklı sürprizler yer almakta. En küçük ve dar mekanlarda bile kolaylıkla uyum sağlayacak olan bu model modern çizgileri ve rahatlığıyla oldukça dikkat çekmekte.

 

Kelebek Pino Yatak Odası Takımı

Pino Yatak Odası Takımı
Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan pino yatak odası takımı sayesinde huzurun ve uykunun keyfini alabileceksiniz. Sürgülü dolap kullanımı dar alanlarda size yer açıp yaşam alanınızda kolaylık sağlarken dolap içerisinde yer alan aydınlatmalar işlerinizi kolaylaştıracak.

 

Kelebek Falter Yatak Odası Takımı

Falter Yatak Odası Takımı
Duygularınıza hitap eden bir tasarıma sahip olan falter yatak odası takımı mekanınıza şıklık ve ferahlık katacak. Doğal çizgilere sahip olan bu ürün ince ayak yapısı, gri çıtalarla taçlandırılmış duru dizaynı antrasit rengi bazalı yatağı sayesinde muhteşem bir uyum göstermekte.

 

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın