Kelebek mobilya yemek odası takımları ve fiyatları

3.831 views

Kelebek yemek masaları konulu yazımız ile merhaba..

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üretici olan Kelebek mobilya, Cumhuriyet yılından bu zamana kadar gelen köklü bir firmadır.  Türkiye’nin ilk mobilya üreticileri arasında yer alan kelebek mobilya, üretmiş olduğu yemek odası takımlarıyla beraber yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla birden fazla ürün yelpazesine sahip. Çıkarmış olduğu bir çok ürününde müşterisine geniş harekat etme alanı sunan firma, sunduğu şık ve rahat  yatak odası takımları sayesinde mobilya ihtiyacınızı rahatlıkla giderebiliyor.

 2019 kelebek yemek odası

Kelebek mobilya size 2020 ile birlikte yeni trend yemek odası modellerini sunuyor. Şık tasarımlı ve modern olmasının avantajlarını size sonuna kadar sunacak olan bu yemek odaları oldukça konforlu olmasıyla dikkat çekiyor. Rahatlık ve konfor açısından birbiriyle yarışan mobilya mağazaları arasında olan firmanın mobilya modellerini en iyi şekilde incelemek istiyorsanız elbetteki Kelebek Mobilya‘ya uğramalısınız ama biz size bu yazımızda ön bilgi vermek isteriz. Yüksek kalite ve konfora sahip Kelebek mobilya’dan yemek odasına sahip olmak ve dekoratif bir görünüm yaratmak istiyorsanız mutlaka bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız.Birbirinden şık modellerin yer aldığı 2020 trendlerinin özelliklerine gelelim…

Aşağıda verilen fiyatların güncel maliyetler sebebi ile artış göstereceğini unutmayın.

ANGELIC YEMEK ODASI 8490 TL

SYLVA YEMEK ODASI 5680 TL

KEOPS YEMEK ODASI
5375 TL

CRISTA YEMEK ODASI
5515 TL

CARA YEMEK ODASI
3995 TL

LİZBON YEMEK ODASI
4995 TL

REDORO YEMEK ODASI
3995 TL

Kelebek Queen Yemek Odası Takımı

Queen Yemek Odası Takımı
Retro tasarım çizgileri ile evinize ve mekanınıza farklı bir görünüm katacak olan Queen Yemek Odası takımı, koyu renk ve ceviz rengiyle adeta sizi büyüleyecek. Gerçekten şık ve rahat yemek odası takımı istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir ürün. Bu ürüne indirim ile 4590 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek Monema Yemek Odası Takımı

Monema Yemek Odası Takımı
Modern çizgilerle klasik motiflerin bir araya geldiği Monema Yemek Odası takımı, ceviz rengiyle adeta gözlerinizi üzerine çekmekte. İnce işciliğin yansıtıldığı bu muhteşem tasarıma indirim sayesinde 6550 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca World’e özel taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

 Kelebek Hesperia Yemek Odası Takımı

Hesperia Yemek Odası Takımı
Oldukça kaliteli malzemelerin kullanıldığı Hesperia Yemek Odası Takımı, görüntüsü ve duruşuyla adeta mekanınıza asillik katacak. Yemeklerini daha rahat yemenize olanak sağlayacak bu modele indirimli fiyatı ile 5580 TL’ye sahip olabilir ve taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

BENİTA YEMEK ODASI

CRESIDA YEMEK ODASI

BULIA YEMEK ODASI

TACTUS YEMEK ODASI

MONACO YEMEK ODASI

FALTER YEMEK ODASI

 

Kelebek Melotis Yemek Odası Takımı

Melotis Yemek Odası Takımı
Kalabalık yemekleri adeta bir şenliğe çevirecek olan Melotis Yemek Odası Takımı, dayanıklığı başta olmak üzere rengi ve tasarımıyla oldukça dikkat çekmekte.

Kelebek Zerene Yemek Odası Takımı

Zerene Yemek Odası Takımı
Sade bir tasarıma sahip olan Zerene Yemek Odası Takımı oldukça çekici duruyor. Görünüşe ve rahatlığa önem veren tiplerdenseniz bu modelin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Kelebek İlia Yemek Odası Takımı

İlia Yemek Odası Takımı
İki rengin bir araya gelerek mükemmel bir uyumun yakalandığı İia Yemek Odası Takımı, mekanınıza çok ayrı bir görünüm ve hava katacak. Gerçekten güzel görünüme önem veriyorsanız bu model aradığınız model!

Aşağıdaki modeller Kelebek Mobilya’nın güncel ürünleirnden olmayabilir. Fikir edinmek için inceleyebilirsiniz.

Kahve beyaz kelebek yemek odası

2020 yemek odası modellerinin cıvıl cıvıl geldiğini söyleyebiliriz.Genel olarak kullanılan renklere baktığımızda soluk renklerin geride kaldığını ve yerini açık renkler aldığını görüyoruz.Bu renkler insanın içine huzur katarken,ruh sağlığına olumlu etkileri de zaten kanıtlanmıştır.Eğer siz de renklerden hoşlanıyorsanız bu modellerin çok hoşunuza gideceğine eminiz. Renkli olmayan modellerde ise lüx bir görünümü olan ve oldukça dekoratif bir fark yaratacak parlak siyah kullanıldığını görüyoruz.Bunun yanı sıra beyaz modellerinin ağırlık bastığı yemek odası modellerinin de zarifliğini söylemeden edemiyoruz.Bu modellerin her biri şık ve dekoratifken hangisini tercih edeceğiniz tamamen sizin zevkinize kalmış. Genel olarak fiyatları ise birbiriyle benziyor ancak bazılarında konfor ve özellik arttıkça fiyat da artıyor. Örneğin; katlanabilir yemek masalarına sahip takımlarda konfor daha fazla olduğu için fiyat da artıyor.

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız

Kelebek Mobilya Yemek Odası Modelleri 2020

Alfemo Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayınız

İstikbal Yemek Odası Takımı ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Mobilya Yemek Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Koçtaş Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Bellona Yemek Odası Takımları ve Fiyatları içi Tıklayın

İpek Mobilya Yemek Odası Modelleri için Tıklayın

Kilim Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Moda Life Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Tekzen Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklatın

Weltew Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Mobilya Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın