İstikbal Yemek Odası Takımı ve Fiyatları

4.532 views

Günlük yaşantımızda kullandığımız yemek takımları ve masasından hariç bir de özel günler ve misafirler için hazır bulundurulanlar vardır. Yemek masası, aynalı konsol ve vitrin bir araya gelerek Yemek Odasını oluşturur. Yemek Odası Takımı genellikle salona yerleştirilir. Yemek masası uzayabilen modellerden seçilmelidir. 6 sandalyeli olan yemek masaları en çok beğenilendir. Aynalı konsola yemek takımları ile çatal ve bıçak takımları konulur. Vitrinde ise bardak takımları ile çay ve kahve takımları kullanılabilir. Böylelikle ağırlayacağımız misafirler için gerekli tüm eşyalar bu takımda bulunmuş olur. 1957  yılında kurulan ve yıllardan beridir bu piyasada yer alan İstikbal, ülkemizde şuan en çok tercih edilen markalar arasında yer almakta. İstikbal, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ile Türkiye’nin en çok saygı duyulan firmaları arasında yer almakta. Estetik başta olmak üzere ayrıntıların  bir araya getirildiği İstikbal yemek odası takımları evinize yeni bir görünüm katıyor.

İstikbal Mobilya İndirim ve Kampanyalı Yemek Odası Modelleri

# İster yeni evlenecek çiftler için ister evde yenilik yapmak amacıyla mobilya satın alacak olanlar için bir tavsiyemiz var: Mobilya satın alırken indirim ve kampanyalı fırsat dönemlerini muhakkak takip edin. Bu dönemlerde firmalar indirim rekabetinden dolayı oldukça fiyatları düşerler. Bu da alıcılara yarar.

İstikbal mobilya GOLD Yemek Odası Takımı: Tasarımında yer alan ince çizgiler başta olmak üzere şıklığı ve zarafeti bir arada sunan ve yemek odanıza güzellik katacak olan gold yemek takımı, vitrin, gümüşlük, mini masa, büfe, büfe aynası, sandalye, yemek masası, tv ünitesi, tv sehpasından oluşuyor. Bu model hem renk bakımından hem malzeme bakımından oldukça şık. Bu modeli kampanya fiyatı ile alabilirsiniz.
5.411,00

Side Yemek Odası Takımı
5.579,00

Romance Yemek Odası Takımı: İstikbal’in yeni çıkarmış olduğu bu model sayesinde yemek odanıza girdiğiniz zaman adeta kendinizi kraliçeler gibi hissedeceksiniz. Bu yemek odası takımı renkleriyle sizi adeta rahatlatacak. Bu model, vitrin, büfe, büfe aynası, gümüşlük, yemek masası, sandalye’den oluşuyor. Kampanya fiyatı ile bu yemek odası takımını alabilirsiniz.
7.657,00

Perla Yemek Odası Takımı: Şıklığı ve country rahatlığını yemek odanıza getiriyor. Perla yemek odası takımı, vitrin, büfe, büfe aynası, gümüşlük, yemek masası ve sandalyeden meydana geliyor. Bu yemek masasını İstikbal’in yaptığı kampanya sayesinde daha ucuza alabilirsiniz.
4.979,00

İstikbal mobilya ORLEON modeli yemek odaları takımı 6.290,00

İstikbal mobilya RUSTİK yemek odası takımı 6.007,00

İstikbal mobilya yemek odası takımı KREA modeli 4.819,00

İstikbal mobilya yemek odası takımları LİMA modeli 6.013,00

İstikbal mobilya yemek odası takımları JULYAN modeli 9.391,00

İstikbal mobilya yemek odası takımları ELİZYA modeli 5.734,00

İstikbal mobilya yemek odası takımı PALMA modelleri 7.557,00

İstikbal mobilya SCARLET modeli yemek odası takımları 9.070,00

İstikbal mobilya ELİTE yemek odaları takımı 10.139,00

İstikbal mobilya GUSTO modeli yemek odası takımı 27.746,00

İstikbal mobilya KARAT yemek odası takımları 9.555,00

DOĞTAŞ YEMEK ODASI KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYIN

İstikbal mobilya LORENA modeli yemek odası takımı beyaz ve metalik kapiçino renk ve mermer desen kullanılmıştır. 6.402,00

İstikbal mobilya Nella Yemek Odası Takımında genel itibariyle side beyaz ve ceviz renk kullanılmıştır. 3.482,00

İstikbal mobilya yemek odalari LUCAS modeli :Kapak camında ve ünite içerisinde depolama amaçlı kullanılan cam raflar temperli olup, güvenlik ön plana çıkartılmıştır. 8.749,00

İstikbal mobilya yemek odası SANTİNO modeli. 4.936,00

İstikbal mobilya yemek odası takımı BARON modelleri indirimli peşin fıyatı: 7.750,00 TL dir.

İstikbal Resital Yemek Odası Takımı

Resital Yemek Odası Takımı
Kremin hakim olduğu ve sizin için düşünülmüş her detayı içerisinde bulunduran resital yemek odası takımı; vitrin, büfe, büfe aynası, yemek masası, yemek masası, tv ünitesi, sandalyeden meydana gelmekte. İnsan sağlığına zarar vermeyen maddeden üretilen bu modeli kampanyalı fiyatına alabilirsiniz.

İstikbal Siena Yemek Odası Takımı

Siena Yemek Odası Takımı
Siena yemek odasında kullanılan malzemeler oldukça şık ve zarif bir görünüm katıyor. Ayrıca ünitelerde yer alan yüksek ayaklar sayesinde temizlik konusunda oldukça artı sağlıyor. Bu modeli kampanyalı fiyatlı ile alabilirsiniz.

İstikbal Kayra Yemek Odası Takımı

Kayra Yemek Odası Takımı
Led aydınlatmalarıyla yemeklerinizi aydınlatan kayra yemek odası takımı tasarımı ile adeta gözlerinizi alıyor. Kayra yemek odası takımı şıklığı, zarifliği ve renkleri ile odanıza ayrı bir hava katıyor. Bu güzel yemek odası takımını indirimli fiyatına alabilirsiniz.

İstikbal Caprice Yemek Odası Takımı

Caprice Yemek Odası Takımı
Caprice yemek odası takımı son derece şık ve modern bir tasarıma sahip. Kırık beyaz ve ceviz tonlarının kullanıldığı yemek odası takımı görselliği ile adeta yemeğinize tat katacak. Bu muhteşem modeli indirimli fiyatına daha ucuza alabilirsiniz.

BELLONA YEMEK ODASI KAMPANYASI İÇİN HEMEN TIKLA

Fotoğraf galerisini incelediğinizde bu özelliğinin yemek odası modelleri için de geçerli olduğunu göreceksiniz. Renk seçimi en başta gelen kıstaslardan birisi. Yemek odalarında ise en beğenilen renk tonları beyaz ve krem rengi.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte İstikbal 2019 yemek odası takımları ile alakalı olarak en yeni örnekleri inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizde bu anlamda en iyi örnekleri sunan ve kaliteyi sizler ile buluşturan İstikbal, zamana bağlı olarak trendleri takip ediyor. İstikbal yemek odası takımı fiyatları ile alakalı olarak genel fiyatlar sürekli olarak değişiklik gösterdiğinden dolayı bu anlamda bilgi sahibi olmanız sizler için önem arz eden diğer bir detay diyebiliriz. İstikbal, yeni dönem modellerini de daha şimdiden tasarlamaya ve resmi internet sitesi üzerinden bizlere sunmaya başladı. Büyük bir ayrıcalık olduğunu da söyleyebiliriz aslında.

Yemek odaları ile alakalı olarak aşağıdaki resim galerimiz içerisinde en iyi örnekleri sizler için derledik ve fikir sahibi olabilmeniz için mümkün olan en iyi seçenekleri sizlere sunduk. Sunduğumuz seçeneklerin kısa bir zaman içerisinde ulaştığı kitle, markaların satış rakamları açısından da önem arz eden bir detay olduğundan dolayı siz değerli okuyucularımızın bizlere ulaşması sayesinde daha kaliteli içerikler oluşturmak ve sizlere yönelik güncel içerikleri daha hızlı bir şekilde paylaşabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu anlamda sitemizi sürekli takip etmeye devam edin.

İstikbal kalite ve göze hitap eden şık tasarımıyla varlığını yemek odanızda da hissettirecek. Klasik,modern gibi her şekilde dizayn edilmiş dekorasyonlara ve zevkinize fazlasıyla uyum sağlayacak olan İstikbal yemek odası takımları sizin ve sevdiklerinizin beğenisini kazacak gibi görünüyor. Eğer misafirlerinizi konforlu ve göze hitap edecek şekilde ağırlamak,gündelik akşam yemeklerini özel bir hale dönüştürmek istiyorsanız hemen İstikbal modellerine göz gezdirmelisiniz.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza yemek odası modelleri ile alakalı görsel galeri sunacak ve günümüz modelleri ile alakalı iyi seçenekler sunacağız. Bildiğimiz gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde özellikle dekorasyon anlamında da harika ötesi seçenekler sunuluyor. Hal böyle olunca insanlar, özellikle misafirler için mükemmel ötesi hayaller ile birlikte önemli seçenekler sunulmaya da devam ediyor. Yemek odası dekorasyonu ile alakalı olarak mobilya seçimlerimiz harika seçenekler sunuyor. Bununla birlikte üreticilerin de yaratıcı seçenekler üzerine yönelmesi ve IKEA gibi marketlerin bu anlamda hazır seçenekler sunması da ayrıca iyi seçenekler sunuyor. Zamana bağlı olarak birkaç sene içerisinde şaşıracağımız modeller de ortaya çıkabilir.

İstikbal yemek odaları genel olarak sektörü en önde koşturan unsurlardan birisi olarak dikkat çeker. İstikbal mağazalarını ziyaret ettiğiniz zaman her ne olursa olsun birbiri ile renk ve desen anlamında sunduğu kombinler ayrıca ilgi çekici. Günümüzde dekorasyon unsurunun en önemli unsurlarından birisi olarak renk kombinleri ve yemek odasının duvar renkleri ile uyuşacak mobilya tasarımları üzerine yoğunlaşmak olacak. Dekoratörler, internet üzerindeki verileri bizlere sunduklarında bu konu ile alakalı olarak her zaman renk seçeneklerini kombin etmemiz gerektiğini söylüyor. Son birkaç sene içerisinde dekorasyon sınıfında zıt renklerin mükemmel uyuşması da uzmanlar tarafından sürekli internet üzerinde belirtilen unsurlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor.

İstikbal yemek odası fiyat listesi ile alakalı olarak resmi internet sitesi içerisinde sunulan liste üzerinde KDV dahil fiyatlar eklenmektedir. Aynı zamanda mağazaları ziyaret ettiğiniz takdirde indirimli fiyatlardan da yararlanabilme şansına sahip olabileceksiniz. İstikbal, Türkiye’nin bu anlamda öncü firmalarından birisi olduğundan dolayı bayanların dekorasyon anlamında da ilk ve en önemli tercihlerinden birisi olmuştur. Yukarıdaki resimleri incelediğiniz zaman 2019 İstikbal yemek odası modelleri ile alakalı olarak görsel anlamda fikir sahibi olabilecek, yemek odanızı değiştirme gibi bir fikriniz var ise kısa zaman içerisinde kendi zevkleriniz doğrultusunda dekorasyonu yapabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için konularımız altından bizlere yorumlarınızı ulaştırabilirsiniz.

İstikbal yemek masası sandalye modelleri 2019

Her bütçeye uyum sağlayacak zengin çeşitlilikteki istikbal yemek odalarından işte birkaçı;

 2019 İstikbal Yemek Odası Takımı

Resimde gördüğünüz yemek odası takımı sadeliğin zarafetini simgeleyen şık bir seçenek.Masa açılıp kapanabilir özelliğiyle istenildiği zaman geniş veya dar olabilmektedir.Vitrinindeki led aydınlatmalarla görsel açıdan evinizi şıklığın doruklarına çıkarmaktadır. Bu yemek odası ise evine ayrı bir ciddiyet katmak isteyenlere özel…Üstelik şıklık ve zerafetle uyumunu göstererek!Yine zengin bir içeriğe sahip İstikbal yemek odası takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, kitabeli masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

Bu takım ise büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, compact tv ünitesi, kitabeli masa, 6’lı sandalyeden oluşuyor.Oldukça zengin içeriğe sahip bu sete sahip olmak ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz.Üstelik masa açılıp kapanabilir olmakla birlikte vitrin ve gümüşlüklerde aydınlatmalar mevcut.

 2019 İstikbal Yemek Odası Takımı3

İstikbal’de bunlar sadece seçeneklerin birkaçı olmakla birlikte birçok seçenek mevcut.Seçmekte zorlanacak olmanız ise belki de tek dezavantajı.Çünkü bütün modeller çok hoşunuza gidecek. Evinize şıklık,zerafet yahut gösteriş katmak istiyorsanız tam da aradığınız yerdesiniz.Hemde aradığınız bütçeye!  Hadi İstikbal’e!

 Resimleri tam boy görebilmek amaçlı lütfen üzerine tıklayın.

İstikbal Regina modern ve klasik anlayışa sahip olan her zevke uygun modelleriyle tüketicisinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ürettiği mutfak modelinde birden fazla rengiyle sizin zevkiniz uygun olan birini seçebilirsiniz.
İstikbal Regina’nın fiyatları oldukça caziptir. Mutfak modellerinin içinde herşey dahil olarak düşünülmüştür. 5.500 TL. civarında olan fiyatlara sahiptir. Ayrıca İstikbal’in düzenlediği indirimli günlere denk getirerek mutfaklarınızı daha cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İstikbal reginadan baharda mutfak ve banyolarını yenilemek isteyenlere göre olan bu kampanya ile yepyeni mutfak ve banyolara daha ucuza sahip olabilirsiniz. İstikbal Regina Mutfak Banyo lkbahar Kampanyası ile ilgili detaylar ise şöyle ;
Kampanya Masa Sandalye ürünlerimiz hariç tüm İstikbal Regina Mutfak & Banyo Ürünlerine % 15, Karat ve Arte Model Mutfak ve Banyo Ürünlerimizde ise %25 oranında indirim uygulanacaktır.
Ayrıca Bonus üyesi İstikbal Regina Mağazaları’nda Bonus’a özel +6 taksit ve ilk ödeme Eylül’de veya Ekspres Limit’le 24 aya varan vade farklı taksit uygulaması fırsatı!

Güncel kampanyalar için online fiyatları takip ediniz.

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın