Doğtaş Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

547 views

Yemek odası takımları bir evin dekorasyon için en önemli olan mobilya ürünlerinden biridir. Eğer evinizin dekorasyonuna özeniyor iseniz bir o kadar da yemek odanızın şıklığına özen göstermeniz gerekecektir. Evinizde diğer mobilyaların görünümü ne kadar güzel olursa olsun eğer yemek odanız kötü bir görünüm yaratıyorsa bütün dekorasyon büyüsü bozulacak demektir. Yemek odası takımınızın her yönden en iyi olmasını istiyorsanız ihtiyacınız olan kriterleri dilerseniz size sıralayalım; Şıklık, kalite,konfor.

valentin yemek odası takımı

Valentin Yemek Odası Takımı 6.980 TL

 

Bunların yanı sıra tabi ki sizin zevkinize en iyi şekilde uyum sağlaması da fazlasıyla önemlidir. Doğtaş mobilya mağazasında geniş ürün yelpazesi sayesinde tam da aradığınız gibi olan modeli rahatlıkla bulabileceksiniz. Diğer mobilya ürünlerinde olduğu gibi yine her zevke ve her tarza hitap etmeyi fazlasıyla başarıyor. Şıklık konusuna gelince ise yine Doğtaş’ta birbirinden şık modelleri bulabileceksiniz. Zaten kendinize uyum sağlayan modeli bulabilmeniz bile bunu gösteriyor. Son olarak ihtiyacınız olan şey konfor. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurup en çok ilgi gören mobilya mağazalarından olmayı başaran Doğtaş Mobilya en yüksek konforu hizmetinize sunarak bunu tescillemeyi başarıyor.

matilda yemek odası takımı

Matılda Yemek Odası Takımı 10.990 TL

 

Yemek odası modellerine gelince ise 2019 ile birlikte yine diğer mobilya ürünlerinde olduğu gibi renkli yemek odası takımı, nostalji yemek odası takımı, figürlü yemek odası takımı gibi modeller ilgi görüyor. Eğer klasikten vazgeçemeyenlerdenseniz tabi ki her türlü tarz ve model yer alıyor. Bunlar sadece 2019 ‘le birlikte aramıza katılan modeller… Fiyat konusuna gelince ise hiç düşünmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü fiyatlar tahmin ettiğinizden daha düşük rakamlardan başlıyor.

louisa yemek odası takımı

Louisa Yemek Odası Takımı 5.265 TL

Doğtaş Mobilya Yemek Odası Fiyatları 2019

Yemek odası takımları bir yemek masası ve etrafında sandalyelerden oluşur. Genellikle 4 sandalyeli takımlar ve 6 sandalyeli takımlar şeklindedir.  6 sandalyeli takımların masaları raylı sistemli genişletilebilir ve daraltılabilir özelliğe sahip oluyor.  Bu özellik sayesinde küçük odalı evlerde de 6 kişilik yemek masası kullanabilirsiniz. Tabii fiyat ve ürün karşılaştırması yaparken bu detayları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Buyrun şimdi yemek masası takımları ve fiyatlarını inceleyelim. 

hector yemek odası takımı

Hector Yemek Odası Takımı 5.975 TL

Doğtaş İndirimli Yemek Odası Takımı Modelleri

Doğtaş uzun zamandır mobilya sektöründe olan eski firmalardan bir tanesidir. Dünya’nın bir çok yerinde olan mağazasıyla ülkemizin en önemli markalarından bir tanesidir.  Doğtaş yemek odası takımları sayesinde ailenizle veya sevdiklerinizle yemek yerken daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Gerçekten bir yemek odası takımına ihtiyacınız varsa Doğtaş mobilyanın modellerine bakmayı kesinlikle unutmayın. Burada en büyük avantajınız  birden fazla çeşit seçme imkanınızın olmasıdır. Doğtaş fazla çeşit sunmasından hariç ürün kalitesi,şıklığı ve tarzı ile kullanıcılarını etkilemekte.  Şimdi asıl konumuz olan Doğtaş indirimli yemek odası takımı kampanyaları konusuna gelelim. Daha fazla uzatmadan detaylara geçelim.

logan doğtaş yemek odası

Logan Yemek Odası Takımı 16.370 TL

clara doğtaş yemek odası

Clara Yemek Odası 4315 TL

palermo pera doğtaş yemek odası

Palermo Pera Yemek Odası Takımı 4665 TL

ravenna doğtaş yemek odası

Ravenna Yemek Odası Takımı 4155 TL

elita doğtaş yemek odası

Elıta Yemek Odası Takımı 6465 TL

floria doğtaş yemek odası

Florıa Yemek Odası 12.995 TL

noble doğtaş yemek odası

Noble Yemek Odası Takımı 14.545 TL

riena yemek odası takımı

Riena Yemek Odası Takımı 6.215 TL

diamond yemek odası takımı

Diamond Yemek Odası Takımı 8.870 TL

catherine yemek odası takımı

Catherine Yemek Odası Takımı 9.110 TL

olivia yemek odası takımı

Olivia Yemek Odası Takımı 16.685 TL

Doğtaş Briza Yemek Odası Takımı
Briza Yemek Odası Takımı
Değeri ayrıntılarda gizli olan Briza Yemek Odası Takımı, Hem içinde hem dışında aydınlatması sayesinde yemek odanızı ışıl ışıl bir hale getiriyor. Antik meşe ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu bu muhteşem model yemek odanıza ayrıcalık katıyor. Bu modeli indirimli fiyatına 3.685 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit imkanları da bulunmakta.
Doğtaş Yemek Odası Modeli Casablanca
Casablanca Yemek Odası Takımı
Batının tasarımdaki yalın bakış açısı, doğu kültürünün geleneksel çizgilerinin bir araya geldiği Casablanca Yemek Odası Takımı, huzur veren tasarımı ile adeta sizi büyülemekte. Yemeklerinize de ayrı bir huzur katacak olan bu modele indirim sayesinde 5.035 TL’ye alabilirsiniz. Taksitte bulunmakta.
Doğtaş Yemek Odası Takımı Modelleri Clarissa
Clarissa Yemek Odası Takımı
1950’lerden 1980’lere kadar olan dönemin tarzı ile günümüzün tarzını bir araya getiren Clarissa Yemek Odası Takımı, mekanınızda zamansız bir stil yaratmakta. Konfor konusunda sınır tanımayan bu modeli indirimli fiyatı ile 3.855 TL’ye satın alabilirsiniz.
Country Yemek Odası Takımı Doğtaş
Country Yemek Odası Takımı
Her detayında doğallığın yer aldığı Country Yemek Odası Takımı, Eskitme kulplarından meşe üst tablası ve ince ayrıntıları sayesinde odanızda bir kır evi havası yaratıyor. Size tek kalan bu modeli alarak güzel yemekler yapmak. Doğtaş’ın yaptığı indirim sayesinde bu modele 5.205 TL karşılığında 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
Doğtaş Loft Yemek Takımı
Loft Yemek Odası Takımı
Meşe-beyaz rengin uyumunu en güzel şekilde yansıtan Loft Yemek Odası Takımı, fonksiyonel olması sebebiyle dar alanlara oldukça rahat uyum sağlayabiliyor. Bu harika model yemeklerinizi daha keyifle yemenize olanak sağlayacak. Bu ürüne 2.999 TL karşılığında sahip olabilir ve taksit imkanlarını da kullanabilirsiniz.
Doğtaş Marsala Yemek Odası Takımı
Marsala Yemek Odası Takımı
Adını Güney Akdeniz’in batımından gelen Marsala Yemek Odası Takımı, rengi ve tasarımı ile adeta mobilya ve moda sektörüne damgasını vurmuş. Estetik dokunuşların çok sık kullanıldığı bu ürün mekanınıza şıklık ve zarif bir görünüm katacak. Gerçekten şık bir ürün istiyorsanız bu modeli indirim sayesinde 5.810 TL’ye alabilir ve 12 aya varan taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.
 Doğtai Yemek Odası Takımı Monarch Serisi
Monarch Yemek Odası Takımı
Adını kral kelebeğinden alan Monarch Yemek Odası Takımı, klasik ancak abartıdan uzak çizgiler ile oldukça farklı bir tasarım sunuyor. Oldukça zarif bu ürünü indirimi kaçırmadan 9.500 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de bulmakta.
 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın