Doğtaş mobilya çocuk odası takımları ve fiyatları

4.915 views

Çocuklar dünyadaki her türlü şeyden daha değerlidir. Onların mutlu olması ve huzur içinde yaşaması bizim tek isteğimizdir ve bu yazımızda Çocuklar için en güzel Doğtaş Çocuk odası modellerini ele aldık.

Çocuk odası tasarımları gerçekten önemlidir çünkü beyin gelişimi, fiziksel gelişim ruhi anlamdaki değişim hep bu yaşlarda olur. Güzel bir ortam ve eğitim sayesinde çocuklar geleceğe daha emin adımlar atarak ilerleyebilir ve istediklerini yapabilecek seviyeye gelebilirler. Özellikle odaların etkisi çok önemlidir çünkü hayal güçlerini kullanabilecekleri, istedikleri gibi çalışabilecekleri bir ortam oluşturulması oldukça elzemdir. Bu yazımızda çocuk odalarını bu yüzden ele aldık. İşte Doğtaş mobilya çocuk odası takımları ve fiyatları.

Sipariş vermeden önce güncel fiyatları sorunuz. Maliyetlere göre fiyatlar artış gösterebilmektedir.

Doğtaş çocuk odası COUNTRY MODELLERİ TOPLAM
Kampanyasız Fiyat 8.173 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 6.130 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 5.676 TL

Doğtaş çocuk odaları PASİFİCA MODELİ TOPLAM
Kampanyasız Fiyat 5.688 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 4.266 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 3.949 TL

Doğtaş çocuk odası SKY MODELİ TOPLAM
Kampanyasız Fiyat 6.128 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 4.596 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 4.256 TL

Doğtaş çocuk odaları SMART MODELİ TOPLAM
Kampanyasız Fiyat 3.122 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 2.343 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 2.169 TL

Doğtaş çocuk odası takımları SECRET GARDEN Kampanyasız Fiyat 6.687 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 5.015 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 4.644 TL

Doğtaş Mobilya Çocuk Odası Takımı çeşitleri BATMAN. Takımın en belirgin özelliği çocukların hayran olduğu Batman temalı olmasıdır. Özellikle hayal gücü geniş erkek çocukları için en beğenilen modeldir. Takım içinde Batman arabalı yatak, Batman 2 kapılı dolap, Batman çalışma masası ve çalışma masası ünitesi, şifonyer, kitaplık, raf ve halı vardır. Odanın tasarımına uygun avize veya masa lambası alımında ve uygun perde ile beraber oğlunuz için harika bir oda olacaktır.

Doğtaş çocuk odası modellerinden Arty’nin indirimli fiyatı 2.680 TL’dir. Ürün takımı kız çocukları için özel olarak tasarlanmıştır ve hoş bir kombine sahiptir. Açık rengi sayesinde oldukça ferah bir hava katmaktadır. Kızlarınız için tüm hayal gücünü geliştirebilecek bir oda olacaktır. Oda takımı içinde 90×200 Latalı başlıklı karyola, komodin, çalışma masası, çalışma masası üst modülü, kitaplık,3 kapılı dolap, şifonyer ve şifonyer aynası mevcuttur.Kalp teması ile hazırlanan tasarımda çoğu kulpta buna uygun olarak hazırlanmıştır. Ürünün 5 yıl garantisi vardır.

Doğtaş Çocuk odası çeşitleri Secret Garden
Kız çocukları için tasarlanmış harika bir takımla daha karşınızdayız. Romantik zarif ve gösterişten uzak bir tasarıma sahip Secret Garden soft rengi ve ince detayları ile dikkat çekiyor. Farklı ürünler de ekleyerek çeşitli kombinler oluşturabilir ve daha güzel bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Şifonyer ve dolapta bulunan geniş saklama alanları ile ortalıkta bulunan eşyaları yerleştirebilirsiniz. Takım içinde, Latalı başlıklı karyola, komodin, çalışma masası, çalışma masası üst modülü, kitaplık,3 kapılı dolap, şifonyer mevcuttur

Ürünler oldukça zarif ve zevkle tasarlanmıştır uygun fiyatı ve kullanım garantisi ile beraber uzun ömürlü olması aileler için tercih sebeplerindendir. Sizde çocuğunuzun gelişimini desteklemek ve hayal gücünü geliştirebilmek için bu takımlardan seçim yapabilir ve çocuğunuza sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca takımı beğendikten sonra çocuk odasınında buna uygun olabilmesi için odanın boyasını ve zeminini baştan tasarlayabilirsiniz. Umarız yazı faydalı olmuştur. Bu tarz yazıların devamı ile sizler için birçok alternatif sunacağız.

Çilek Çocuk Odası Takımları Ve Fiyatları için Tıklayın

Moda Life Çocuk Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Çilek Mobilya Araba Karyola Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın