Park Yatak Tavsiyesi ve En Güzel Modelleri

2.093 views

Park yatak tavsiyeniz nedir? En iyi bebek yatağı nasıl olmalı? Bu soruları araştırıyorsanız doğru adrestesiniz.

Park yatak annelerin genellikle tercih ettiği bir üründür. Bebeklerin  yaklaşık 4 – 5 yaşına kadar hem yatak hemde oyun alanı olarak kullanabileceği bir üründür. Her kullanan annenin tavsiye ettiği ürünlerin başında gelir. Park yatakların birçok rengi ve modeli mevcuttur. Kız ve erkek renkleri olmakla beraber unisex olarak ta kullanılan ürünlerde mevcuttur.

Şimdi size örnekler eşliğinde tavsiyelimizden bahsedelim. Öncelikle park yatağında en önemli konu bebeğin temas ettiği yatağıdır. Birçok kullanıcı park yatağın anne tarafından kolay kullanımı yada tasarımına bakıyor. Hayır! Bu yanlış. Doğru olan, ilk önce bebeğin sağlığını ilgilendiren kısmıdır. Bu da tabii ki yataktır. Park yatağını ister ucuz alın ister pahalı. Ama bebek yatağını kesinlikle kaliteli almalısınız.

lacivert park yatak

Pekiyi park yatak yatağı nasıl olmalı?

Beşik yatağı yaysız olmalı. İçinde herhangi bir demir parça yada hammadde olmamalı. Sünger 32 yada 28 dns olmalıdır. Sünger yoğunluğu kesinlikle sert olmalıdır. Yumuşak ve kalitesiz süngerler bebeklerin gelişimini olumsuz yönde etkilemektedir. Yatağın dış kısmı boyasız bir kumaştan olmalı. Kumaş yıkanmaya uygun olmalı. Bebeğin altına kaçırma yada kusma gibi durumlarında silerek temizlik yapmanız doğru olmaz. Kumaşların yıkanması gerekiyor. Bununla birlikte kumaş %100 pamuklu olmalı. Bu tarz yataklar piyasada oldukça yüksek fiyatlardan satılıyor. Fakat imalatçısını bulursanız daha uygun fiyata almanız mümkün. Örneğin Marmarakoltuk.com sünger yatak üreten firmalardan biridir. Piyasada satılan birçok yatağın da imalatçısıdır. Ürünler hakkında detaylar için TIKLAYIN

park yatak

Park yatak seçiminde tavsiyelerimiz:

 • Park yatak seçerken kenar kısımlarının ayarlanma özelliği olmalı.
 • Bebek büyüdüğünde ve yatak kullanılmaz hale geldiğinde oldukça az yer kaplayan bir şekilde toparlanma özelliğine sahip olmalı.
 • Kullanılan malzemeye göre ağırlıklar değişiyor. Park yatağın hafif olması en önemli özelliklerinden biri olduğunu unutmayın.
 • Yatak tekerlekli olursa, dilediğiniz odaya beşiği bozmadan taşıyabilirsiniz.
 • Fiyat kıyaslaması yaparken bu maddeleri göz önünde bulundurun.
 • Park yatakların taşınma kolaylığı daha ön planda olduğu için sizden sonra ihtiyaç sahiplerine verebileceğinizi unutmayın.
 • Park yatakta ön plana çıkan markalar ise şu şekilde: Sunny Baby, Kraft ve Graco

park yatak

Kraft Relax Dönenceli Oyun Parkı 70 X 110 Gri

İNDİRİM %33

899,00 TL 599,00 TL

Sunny Baby Tiamo Oyun Parkı 70 x 110 cm Turkuaz

İNDİRİM %39

799,00 TL488,90 TL

Crystal Baby 421 Weenie Park Yatak 70 x 110 cm

İNDİRİM %30

499,00 TL349,00 TL

Pierre Cardin 824 Siesta Oyun Parkı 70 x 110 cm

%30

999,00 TL697,00 TL 

Prego Milano Oyun Parkı – Kırmızı

%35

849,00 TL548,00 TL 

Holmer Kids Maxi Comfort Eurostyle Dönenceli (MP3 Çalar) Cibinlikli Oyun Parkı

%26

659,00 TL489,90 TL

Crystal Baby Astana Oyun Parkı Kırmızı

358,00 TL

En çok tercih edilen park yatak renkleri

 • Kırmızı Park yatak 
 • mavi park yatak 
 • Turkuaz Park yatak 
 • pembe park yatak 
 • lacivert park yatak
 • siyah park yatak modelleri gibi birçok renk kartelası mevcuttur.

Park yataklarında bir çok model olmasıyla beraber bir çok marka bu alanda yarışmaktadır. Bu markaların başında Kraft park yatak modelleri , baby2go park yatak modelleri , sunny park yatak modelleri , chicco park yatak modelleri , babyplus park yatak modelleri gibi büyük markalar bu alanda bir ürün sergilemektedir. Bu ürünlere galeri bölümümüzden ulaşabilirsiniz.  Bu urunlerin fiyatlari degiskenlikler gostermektedir. Baby2go park yatak modelleri arasinda 70×130 cm olculerinde park yatak mevcuttur. Bu katagoride en buyuk park yatak 70×130 park yatak dir. Kraft 60×120 park yatak modelleri ile on plana cikmaktadır.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın