Çilek Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları

2.940 views

Bu yazımızda sizlerle birlikte Çilek bebek odası takımları ile alakalı olarak en yeni modelleri yakından inceleyeceğiz. Bildiğimiz gibi artık bebek odası konusunda da markanın mükemmel ötesi seçenekler sunduğu dönemler içerisinde yer alıyoruz. Kısa bir zaman dilimi içerisinde hepimizin bildiği üzere Çilek markası kendi içerisinde sivrilen bir marka haline de geldi diyebiliriz. Çilek bebek odası modelleri ile alakalı olarak öncelikleriniz her ne olursa olsun yeni görseller ile alakalı bilgi edinmek ve çocuklarınız için en güzel bebek odası modellerini inceleme altına almak olacaktır. Her geçen gün büyüyen bu sektör içerisinde büyüyen bir marka olmanın sorumluluğunu taşıyan firma, bebek odası konusunda da inanılmaz seçenekleri sunmaya devam ediyor.

1995 yılında Türkiye’de kurulan Çilek Mobilya, ilk amacını bir alanda uzmanlaşarak, her anlamda fark atmak olarak belirledi. Bu amacına ulaşmak için teknolojik tesislerden yalın üretim felsefesine, özgün tasarımlardan fonksiyonelliğe, kullanıcı dostu ürünler yaparak detaylı bir çalışma sürdürdü. Oluşturduğu modeller ile gün geçtikçe kendinden söz ettirmeye başlayan çilek mobilya  tüm dünyada en önemli firmalar arasına girdi. Eğer ki sizin için oldukça özel olan bebeğiniz için sağlıklı, zarif ve şık bir bebek odası takımı arıyorsanız Çilek mobilya bebek odası takımları tam size göre. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Çilek mobilya indirimli bebek odası kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Çilek Mobilya Bebek Odası Kampanyaları 2022 Fiyat Listesi

 

romantica çilek bebek odası

Romantica Baby Serisi

Büyüyen Bebek Karyolası 3.200 TL

Şifonyer 2.100 TL

Üç Kapılı Dolap 4.500 TL

 

montes çilek bebek odası takımı

Montes Serisi

Asansörlü Karyola 1.575 TL

Küçük Boy Şifonyer 1.400 TL

Üç Kapılı Dolap 3.850 TL

 

mocha çilek bebek odası

Mocha Baby Serisi

Karyola 4.200 TL

Şifonyer 1.149 TL

İki Kapılı Dolap 2.239 TL

 

Çilek Baby Cotton Bebek Odası Takımı

Baby Cotton Bebek Odası Takımı

Beyaz rengin sadeliğini en güzel şekilde sunan Baby Cotton Bebek Odası Takımı, şıklığı ve sadeliği ile odanızı aydınlatacak ve ferah bir görünüm katacak.

Büyüyen Bebek Karyolası 4.200 TL

Şifonyer 1.699 TL

Üç Kapılı Dolap 4.099 TL

 

Çilek Bebek Odası Modeli Natura Baby Lookbook

Natura Baby Bebek Odası Takımı

Beyazın hakim olduğu arada ahşapların kullanıldığı Natura Baby Lookbook Bebek Odası Takımı, bebeğinizin odasına girdiği zaman farklı bir atmosfer yaratacak.

Büyüyen Bebek Karyolası 4.200 TL

Masalı Şifonyer 2.279 TL

Üç Kapılı Dolap 3.669 TL

 

Baby Boy Bebek Odası Takımı Mavi rengin güzelliğini yansıtan Baby Boy Bebek Odası Takımı, sade tasarımı ile adeta sizleri büyüleyecek. Oldukça konforlu olan bu model bebeğinizin rahatça uyumasına olanak sağlayacak.

 

Çilek Bebek Odası Takımı Baby Girl Modeli

Baby Girl Bebek Odası Takımı
Pembe renginden de anlayacağınız üzere kız bebekler için üretilmiş olan Baby Girl Bebek Odası Takımı, çocuğunuza huzur katacak ve odasının canlı görünmesine yol açacak. Konforda sınır tanımayan bu modeli alarak bebeğinizin uykusuna uyku katabilirsiniz.

 

Çilek Mobilya Softy Lookbok Bebek Odası Modeli

Softy Lookbok Bebek Odası Takımı
Beyazın asiliğini gösteren en güzel örneklerden bir tanesi olan Sofy Lookbok Bebek Odası Takımı, şıklığı ve tasarımı ile adeta göz dolduruyor. Gerçekten bebeğiniz için çok iyi bir model arıyorsanız bu ürüne göz atmalısınız.

 

Çilek Safari Natura Lookbok Bebek Odası Takımı 2017

Safari Natura Lookbok Bebek Odası Takımı
Rengarenk olan Safari Natura Lookbok Bebek Odası Takımı, farklı tasarımı ile tam çocuğunuza uyum sağlayacak. Gerçekten farklı bir modele ihtiyacınız varsa kesinlikle bakmanız gereken ürünlerden bir tanesi. Bu ürün bebeğinizin mekanınıza canlılık katacak ve onun dünyasına hitap edecek.

 

Çilek çocuk odası takımları selena

Selena Baby Serisi

 

2022 Çilek bebek odası modelleri ile alakalı olarak sizler için yukarıdaki resim galerimiz içerisinde mümkün olan en iyi seçenekleri sunmaya çalıştık. Tabi ki resimler içerisinde kendi kafanızdaki konsepte uyan ya da uymayan seçenekler olduğunu da söyleyebiliriz. Artık çocuk odası ya da bebek odası dekorasyonu ile alakalı olarak insanlar kendi fikirlerini uygulayabiliyorlar. Bebek odası dekorasyonu ile alakalı olarak sizlere en iyi mobilya seçeneklerini sunan Çilek, aynı zamanda portatif seçenekler anlamında da normalden çok daha kaliteli seçenekleri sizlere sunuyor da diyebiliriz. Türkiye genelinde açılan bayileri ile birlikte herkesin ilgisini çeken bir şirket haline de geldi diyebiliriz.

Çilek Mobilya Bebek Odası Modelleri

Çilek bebek odası resimleri ile alakalı olarak yukarıdaki örnekleri incelediğiniz takdirde birçok farklı detay ile alakalı olarak bilgi sahibi olabilme şansına da sahip olacaksınız. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni markalar ile alakalı olarak ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizlere sunmak açısından en iyi örnekleri sitemiz içerisinde toplayacak ve her zaman olduğu gibi sizlere sunmaya devam edeceğiz. Çilek bebek odası fiyatları normalden daha kaliteli olduğundan dolayı daha pahalı seçenekleri sizlere sunacaktır. Bu anlamda ihtiyacınız olan ikincil seçenekler var ise bizlere ulaşmanız ve yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Editör kadromuz isteklerinize bağlı olarak konu paylaşımlarını sürdürecektir.

Çilek Mobilya 2022  yılında da estetiğe önem veren anneler için güzel ürünler hazırladı. Bir çok bayanın farklı beğenme tarzı vardır. Çilek mobilya bebe modelleri ile her tarza yakın bir model çıkarma konusunda 2022 yılında da başarıyı yakalamış. Firma çıkarmış olduğu genç odası modelleri, bebek odası modelleri ve çocuk odası modelleri ile günümüzde seçkin firmalar arasında yer almış ve markalaşmıştır. Bununla beraber geri dönüşüm ve ürünün arkasında durması sebebiyle de tercih edilen firmalar içindedir. Tabii bunun yanında görsel olarak güzel ürünlerin çıkması da önemli. Sadece servis desteği ve ürün garantisi yeterli olmuyor. Bebek odası takımlarının da albenisi ve görsel güzelliğinin yanında Çilek mobilya bebek odası fiyatları da oldukça önemlidir. Yani alıcının baktığı şu üç şey vardır: 1. Kalite ve güven. 2. Tasarım 3. Olarak da fiyatlar..

Bebek odalarında her şeyden önce renkler gelmektedir. Çünkü eğer siz seçmiş olduğunuz renklerde yetişkinleri yansıtacak renkleri kullanırsanız o odanın diğer odalardan bir farkı kalmaz. Bu sebepten dolayı bir bebek odası satın alacaksınız eğer doğru firmayı tercih etmemiz gerekiyor. alanında uzmanlaşmış firmalar tasarım açısından ve ürün kalitesi açısından oldukça kaliteli ürünler çıkartırlar. Bu konuda henüz oturmamış firmalar hisse yeni yeni gelişmekte olan bebek mobilyaları imalatı yapan firmalar hisse tasarım açısından bazı yanlış uygulamalar yaptığını hepimiz görmekteyiz. Fakat bu söylediğimiz bütün ufak firmaları kapsamaz. Çünkü bazı küçük atölyeler büyük markalardan çok daha uygun fiyata ve çok daha güzel ürünlerde çıkarabiliyor.

Çilek Bebek odası fiyatları genellikle 3000 TL civarında seyretmektedir. Güncel bilgi için firmadan bilgi alabilirsiniz.

Çilek mobilya tanınmış ve güzel bebek odası modelleri ile bilinen bir firma. Tabii bu bilinirlik ve marka olmanın verdiği sorumlulukla çıkarmış olduğu ürünlerin kalitesi ve görselliğine dikkat etmek zorundadır. Çilek mobilyada kız bebek odası takımları 2022 yılında da tercih edilenler arasında yer aldı. Aynı zamanda çilek mobilya erkek bebek odası takımları da oldukça güzel ürünlerdir.

Böyle bir firma ile alışveriş yapmak isteyenler fiyat analizi yaparak tercih edebilirler. Yine de size tavsiyemiz araştırma yapmadan ürün almamanız yönündedir.

Çilek Mobilya Bebek odası takımları

 


Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın