Bellona Mobilya Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

2.444 views

 

Bebeğiniz için kaliteli ve bir o kadar da zarif bir takım düşünüyorsanız o halde bu yazı tam size göre. Bellona Mobilya Bebek Odası Takımları ve Fiyatlarını ele aldık umarız faydalı olur.

Bebekler geleceğimizdir ve onlar için güzel bir hayat yaşatmak isteriz bunu da bebeklikten başlatmak en güzelidir. Bildiğiniz gibi bebekler ilk yaşlarında oldukça hassastırlar ve en ufak bir hastalığa karşı oldukça savunmasızdırlar bu yüzden olabildiğince dikkatli ve sağlıklı takımlar seçmeliyiz ayrıca onların daha sağlıklı bir ruh haline sahip olabilmesi için güzel tasarımları seçmemiz gerekir. Şimdi listemize bir göz atmanızı tavsiye ederiz ve umarız ki faydalı olur, aradığınızı bulursunuz.

Aşağıda vermiş olduğumuz fiyat güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın

intro bellona bebek odası takımı

Intro Bebek Odası Takımı 16.529,00TL (23.07.2022)

 

intro bellona bebek karyolası

Intro Bebek Karyolası 8.084,00 TL (23.07.2022)

 

Portivo Bebek Odası Takımı – Kapiçino 15.008,00TL (23.07.2022)

 

Bellona Portivo Bebek Odası Takımı

Portivo Bebek Odası Takımı – Pembe 15.008,00TL (23.07.2022)

Oldukça sade şekilde dizayn edilen takım sadeliği ile dikkat çekiyor. Bebek için gayet rahat bir oda sunan takım aynı zamanda çocuk odası haline de getirilebiliyor. Oda içinde bir adet büyüyebilen yatak, 3 kapılı bir adet gardırop, 2 kapılı bir adet gardırop ve şifonyer mevcuttur. Rengi ve tarzı ile bebek odasının havasını değiştirecektir. Oldukça fonksiyonel olan bu sette geniş saklama alanları sayesinde etrafta bulunan ıvır zıvırları saklayabilir ve dolaplarda birçok ürünü muhafaza edebilirsiniz. Ebeveynlerinde düşünüldüğü bu takımın bebeğin büyüdükten sonra da kullanılabilmesi bütçeye de olumlu şekilde yansımaktadır.

 

 

Portivo Bebek Karyolası 7.180,00 TL (23.07.2022)

 

Torino Bebek Odası Takımı

 

Torino Bebek Karyolası

 

Lady Bebek Odası Takımı

 

Lady Bebek Karyolası

 

Joyful Çocuk Karyolası

 

Joyful Bebek Odası Takımı

Ürün oldukça zarif bir renge sahiptir ve kullanışlıdır. Renk seçimi ile beraber ince desenler ile süslenen takım gerek görünüş olarak gerekse işlevselliği olarak dikkat çekmektedir. Set içerisinde 2 kapılı bir gardırop, bir adet şifonyer ve bebek için yatak bulunmaktadır. Bebek odasını açık renge boyamanız halinde muhteşem bir tasarıma sahip olacaktır ayrıca oda dekorasyonları ile kombine edebilirsiniz. Geniş saklama alanları sayesinde çocuğunuza ait tüm eşyaları aynı oda içinde saklayabilirsiniz bu sayede aradığınız her şey aynı odada bulunabilir. Sağlıklı mobilyaları ile bebeğinizin de hassas olan vücudu düşünülmüş ve buna uygun şekilde tasarlanmıştır.

 

Venturo Bebek Odası Takımı

Pembe ve Ladin renklerin kullanıldığı set oldukça zarif bir renge sahiptir. Tarzı, duruşu ve fonksiyonelliği ile dikkat çeken bebek odası takımı gerektiğinde ise çocuk odası takımı olarak da kullanılabilir. Dolap ve çekmecelerde kullanılan ince işçilik, rahat yatak ve geniş saklama alanları ile dikkat çeken ürün ebeveynlerde düşünülerek tasarlanmıştır. Takım içinde 2 kapılı dolap, şifonyer ve bebek yatağı vardır. Odanın içinde tüm işçilik tamamen bebeklerin ruh hali düşünülerek dizayn edilmiştir. Bebeğinizin büyüyene kadar ki o güzel süre bu oda içinde oldukça kaliteli geçecektir.

 

Marta Bebek Odası Takımı

Bellona bebek odası takımları oldukça sağlıklı ve modern teknikler kullanılarak hazırlandığı için bebeğiniz için uygun seçim olabilir. Gerek kullanım süresinin uzunluğu gerekse farklı tasarımları sayesinde birçok kişi tarafından olumlu dönüşler alan Bellona kalitesini gerçek anlamda göstermektedir. Hazırladığımız liste içinde beğendiğiniz mobilya takımlarını sipariş edebilir gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca oda içinde kullanacağınız çeşitli ev dekorasyonu ürünleri ile kendi farklı tarzınızı da ortaya koyabilir odayı daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Size ve çocuğunuza güzel günler diler ürünü güle güle kullanmanızı dileriz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın