Mavi bebek odası dekorasyonu

508 views

Ebeveynler için çocukları çok özeldir hele bir de ilk çocukları ise onlar için yapamayacakları hiç bir şey yoktur. Bir de erkek çocuk olduğu zaman babaları onlar için daha bir özen gösterirler. Bu özen bebek odasıyla başlar ve erkek olduğu için mavi ve tonları seçmek isterler. Bizde bu yazımızda mavi bebek odası dekorasyonu hakkında yazımızı sizler ile paylaşacağız.

Mavi Bebek Odası Modelleri 2020

Mavi bebek odası duvar kağıdı kullanmayı düşünüyorsanız beyaz yada krem renkli mobilyaları tercih edebilirsiniz. Duvar renkleri ile beşik ve dolap renginin aynı olması odayı aşırı derecede maviye boğacaktır.

Son zamanlar da  bebek odası dekorasyonlarında  çoğunlukla  aynı renk tonları kullanılmış ve bu seçim erkek bebeklerde çoğunlukla mavi ve tonları olup , kız bebeklerin de ise pembe bebek odası dekorasyonu ve pembenin tonları kullanılmıştır .

Mavi renk bebek odası dekorasyonu için seçilen bebek mobilyası renklerinde ve bebek odasının duvar renklerinde mavinin açık tonları kullanılır böylece odaya ferah ve şık bir görüntü sağlanmış olur.Tercih edilen bu renkler mavi bebek odası dekorasyonu için iyi bir tercih olabilir.

İdaş Bebek Odası Modelleri

Bebek odaları için özel tasarlanan yatak odası modellerinden Goodies müşterileri için satışa sunuldu. Bebeklerin omurga ve gelişimi için hava geçirebilen güze uykuyu sunuyor.

Özel kumaşları ile birlikte bebeklerin yüz üstü yattıkları anda hava geçirgenliği ön planda tutuyor. Ayrıca örgü kumaşları ile solunumu da kolaylaştırıyor.Kayın ağacından üretilmiştir. Doğal ipek kullanılmış… Bebeklerinizin sağlığı için düşünülmüş. Mavi bebek odası halısı ceviz rengi beşik, yatak, çalışma masası ile en ideal uyum içinde olan bir modeldir.

2020 yılında Çilek Mobilya, İstikbal Mobilya, Bellona Mobilya ve bununla beraber Masko, Modoko, İnegöl, Modesa gibi mobilya çarşılarında bulunan bebek odası firmaları yeni çıkarmış olduğu modellerle ciddi bir rekabet ortamı hazırlayacak gibi. Umarız bu rekabetli ortamın neticesinde uygun fiyatları beşik, komodin, yatak, perde ve dolap modelleri alabilirsiniz.

Mavi yatak odası perdesi yukarıdaki örnekte görülmektedir. Bunun gibi bir takım yapacaksanız beşik ve şifonyer rengi kesinlikle mavi olmamalı. Ceviz yada krem renklerini tercih edebilirsiniz.Beyaz Mavi Bebek Odası Dekorasyonu

Renklerin kombinasyonu çok önemlidir maviye en çok yakışan renk beyazdır. Mavi beyaz bebek odası dekorasyonu en çok tercih edilen ve uygulanan dekorasyon tipidir. Odanızdaki halıdan odanın duvarının boyasına kadar oda da bulunan diğer aksesuarların da renk uyumu çok uyumludur . Bunların  aksine mavinin yanında daha canlı renkler de kullanabilirsiniz. Bu şekilde de odanıza daha farklı bir hava katmış ve daha havası  sağlamış olursunuz fakat seçeceğiniz renklerin çok zıt olmamasına dikkat etmelisiniz.

Aşağıda sizler için mavi bebek odası dekorasyonlarından oluşan bir galeri hazırladık birlikte bir göz atalım…

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın