Modern sallanan koltuk modelleri

2.010 views

Sallanan koltuk fikrinin temeli çok eskilere dayansa da son yıllarda bu mobilyalara olan talebin artması, onları da büyük ölçüde değiştirdi. Eskilerin ahşap ve ferforje sallanan koltuklarının yerini, günümüzde modern, konforlu ve şık koltuklar almış durumda.
Metal ayaklı bu sallanan koltuk, size konforun dışında şıklığı da sunuyor. Böyle bir koltuk salonunuzun havasını tamamen değiştirebilir. Deri tasarımlar da günümüzde çok moda. Sektördeki giderek artan bu rekabet fiyatların da düşmesine sebep oldu. Keyfine düşkün biriyseniz, evinizde mutlaka böyle bir koltuğunuz olmalı.
İşte karşınızda iki kişilik kullanıma müsait, zarif bir sallanan koltuk modeli.

Sallanan koltuk modelleri
Yukarıdaki sallanan koltuk modeli ise kendiliğinden aydınlatmaya sahip. Bu ince detay, kitap ve gazete okumayı sevenlere konforu vadediyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve günümüzün en yenilikçi sallanan koltuk modellerine doğru hoş bir geziye çıkalım.

Kim birkaç saniye için bile olsa koltuğuna oturup gözleri kapalı hayal kurmamıştır ? Ama bu defa çok farklı bir koltukta oturma ve başka bir dünyaya açılma firsatı size. Top şeklindeki bu koltuğun adı O-zone. Tavana asılır ve tamamen şeffaf olan bu çok özel koltuğa oturursanız, havada uçuyor gibi hissedeceksiniz, salıncakta sallanmak kadar zevkli olacak. Rahatlık, özgürlük ve sükünet, işte size çok özel ve dizayn bir koltuk. Sizde deneyin ve konforun tadına varın.

Modern Sallanan sandalye modelleri 2020

Rahatınıza düşkün biri misiniz? Bahçe de, odada ya da balkonda sallanan sandalye kullanmadan o günün stresini atamıyorum sallanan sandalye gün içerisinde kullandığım olmazsa olmazlarım arasında yer almaktadır diyorsanız 2020 İkea sallanan sandalye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Sallanan sandalye modelleri önceki yıllarda ahşaptan yararlanılarak tasarlanmaktaydı; fakat son yıllarda son derece dekoratif modeller olarak üretilmektedir.

Eşsiz ve ilginç bir sallanan sandalye modeline sahip olmak istiyorsanız İkea sallanan sandalye modelleri arasından seçimlerde bulunabilirsiniz. Sallanan sandalyeleriniz ile keyifli bir gün geçirirken aynı zamanda dekoratif bir görünüme sahip sandalyem olsun diyorsanız İkea sandalye modelleri arasından seçimlerde bulunarak harika oda tasarımları da oluşturabilirsiniz.

Size eklemiş olduğum sallanan sandalye modelinde yukarıdan gelen ışık kitap okurken hem gözlerinizin yorulmasına engel olur; hem de dekoratif bir sallanan sandalye de kitap okumanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sandalye modelleri aynı zamanda salonlarınızda farklı dekoratiflikler oluşturmanıza da yardımcı olacaktır. Hoş tasarımlı bol dekoratifli günler geçirmeniz amacı ile seçeceğiniz bu sandalyeler aynı zamanda gelen misafirleriniz için de farklılık yaratacaktır.

Tavana asılı yuvarlak sallanan koltuk O-zone

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın