Çilek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

2.158 views

Çilek mobilya, sadece çocuk odası ve bebek odası tarzının dışında kaliteli bir şekilde üretilmiş ve Türkiye’nin en çok bilinen mobilya markalarından biridir. Son yılların en popüler mobilya dekorasyon modelleri ile gündeme gelen Çilek mobilya koltuk takımı modelleri ile de kendinden söz ettirmeyi başarıyor.

sallanır anne koltuğu çilek

Sallanır anne koltuğu 3.549 TL (10.09.2022)

KAMPANYA: Enza Koltuk Takımları (TIKLAYIN)

Çilek mobilya üretmiş olduğu koltuk takımı modelleri ile kalitenin yanında kullanmış olduğu renk ve kumaş modelleri ile de dikkat çekiyor. Çilek mobilya 2022 koltuk takımı modellerini sizler için araştırdık ve böyle bir  yazı hazırlamaya karar verdik. Koltuk modelleri dikkatle seçilmiş renk ve çizgilerden oluşuyor.

 

dream çilek puf

Dream puf pembe 1.549 TL (10.09.2022)

Avonsofa EN GÜZEL berjer modelleri için TIKLAYIN

Çilek mobilyadan koltuk takımı almaya karar vermiş kişiler için her tarza uygun çeşitli tarzda koltuk takımları bulunmaktadır. Bu modelleri gerek internet üzerinden sanal olarak fotoğraflarını takip edebilir ve gerekse reel olarak Çilek Mobilya mağazalarını ziyaret ederek beğendiğiniz koltuk takımını görebilir, konforunu test edebilirsiniz. Bu konuda her zaman tavsiyemiz görerek ve test ederek koltuk takımı almanız olacaktır. Çilek mobilya mağazalarında 2022 yılında sizi şık koltuk takımı modelleri beklemektedir.

Koltuk imalatı

Bu sezonda Çilek mobilyanın üretmiş olduğu koltuk takımları geçmiş modellere nazaran oldukça farklı değişimler var diyebiliriz. Yeni renkler ve yeni motiflerle modaya uygun güncel bir dekorasyon modelleri var. Çilek mobilya koltuk takımı fiyatları ile ilgili olarak net fiyat vermemiz doğru olmayacaktır. Çünkü firma sürekli olarak çeşitli kampanyalarla fiyatları değiştirebiliyor. Bu sebeple en doğrusu koltuğu alacağınız zaman fiyat araştırması yapmanız ve firmanın kendisinden fiyat almanız olacaktır.

dream çilek puf somon

Dream puf somon 1.549 TL (10.09.2022)

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri TIKLAYIN

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın