Tekzen Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

2.367 views

Eğer koltuk takımlarınızı Tekzen’den seçmeye karar verdiyseniz doğru bir tercih yaptığınızı söylemek istiyoruz. Bu seçimin iyi taraflarını bu yazımızda ayrıntılı olarak anlatacağımız için eğer tersi bir karar verdiyseniz bile değiştireceğinizi tahmin ediyoruz. Çünkü evinizin en temel mobilya ürünü olan koltuk takımlarını seçerken bütün kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Her bir kriter eğer evinizin dekorasyonuna önem veriyorsanız büyük önem taşıyor. Biri bile seçtiğiniz koltuk takımında bulunmadığı takdirde kötü bir görünüm altında yaşamak zorunda kalırsınız. İşte sırf bu yüzden Tekzen’i seçmenizi öneriyoruz. Çünkü Tekzen koltuk takımları sayesinde bütün kriterleri bir arada toplayan koltuk takımına rahatlıkla sahip olacaksınız.En önemli kriter olan kaliteyi içinde barındırarak müşterilerinin güveniyle bunu tescillemiş olan Tekzen mobilya aynı zamanda her tarza hitap eden onlarca çeşidiyle en çok beğendiğiniz modeli evinize taşıma fırsatı veriyor. Kalite ve şıklık konusunda yeterince puan alan Tekzen, bir diğer kriter olan konfor konusunda da diğer mobilya mağazalarından geri kalmıyor. Müşteri memnuniyetini en üst konuma çıkartmak için her zaman sizi en çok rahat ettirecek seçeneklere giden Tekzen sayesinde artık akşamları muhteşem bir konfor eşliğinde dinleniyor, kendinize verdiğiniz değeri her gün hissediyorsunuz. Aşağıda sizinle paylaştığımız koltuk modelleri örnek nitelikte olup tamamı Tekzen Mobilya’ya ait olmayabilir.

 

pafu nitta tekzen kanepe

Pafu Nitta İkili Kanepe

Tekzen oturma grubu takımları yazımızla karşınızdayız. Oturma gruplarının en yeni ve en trend haliyle tanışmak istiyorsanız Tekzen 2021 modelleriyle tanışabilirsiniz. Herkesin hayran kalacağı bu modellere ilk sahip olanlardan olmak istiyorsanız hemen Tekzen mobilya mağazasına uğrayarak bu modelleri yakından inceleyebilirsiniz. 2021 yılıyla gelen yeni trend modeller elbette ki sadece tek bir tarza hitap etmiyor. Yaş grubunuz ve zevkiniz her ne olursa olsun kendi zevkinize göre dilediğiniz modeli rahatlıkla bulabileceğiniz Tekzen’de klasik, nostalji, modern tarzlardan hepsi en trend haliyle sizleri bekliyor. Üstelik yıllar geçtikçe konforu arttırılan oturma grupları 2022 ‘de de tabiki en konforlu halleriyle geliyor. Kendinizi bugüne kadar sahip olduğunuz hiçbir oturma grubunda hissetmediğiniz kadar rahat hissedeceğinizi tahmin ediyoruz. Çünkü diğer mobilya mağazalarıyla konfor sırasında yarışan Tekzen gördüğü ilgiyi kaybetmemek adına en konforlu oturma grubunu tasarlamak için büyük uğraş sarfetmiş görünüyor.

pafu genzo tekzen kenepe

Pafu Genzo İkili Kanepe

Tekzen Mobilya Farkını Sizlerde Yaşamalısınız

Sitemiz sizler için kısa sürede dekorasyon konusunda oldukça başarılı bir şekilde çıkış yakalamış ve sizlerden gelen yoğun ilgiye layık olmaya çalışmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden tüm Tekzen firmasına ait tüm ürünleri sorun yaşamadan inceleyebilirsiniz. Çünkü hizmette kalite ve güvenin tek adresi olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

pafu chatto tekzen kanepe koltuk

Pafu Chatto İkili Kanepe

Yıllardır sizlere hizmet veren İnternet sitemiz üzerinden dekoratifliğe önem veren ailelerin dikkatini çekebilecek ürün tanıtımlarını bir tık ile bulabilirsiniz. Her zaman hizmette kaliteye dikkat eden İnternet sitemiz sizler için Tekzen Mobilya dünyasının tanıtımlarını yapmakta ve sizlere sorun yaşatmadan hizmet vermektedir. İnternet sitemizde firmaya ait aradığınız tüm ürünleri bulabilir veya resimlerinden inceleyerek yorumlayabilirsiniz.

 

woodesk adalar tekzen siyah koltuk

Woodesk Adalar Masif Koltuk

Oturma grubu modellerinin görünümüne ve geçen seneden bu yana getirdiği yeniliklerden bahsedecek olursak ise söylediğimiz konforu üst düzeye çıkarılmaya çalışılmış. Oturduğunuzda kendinizi pamuk üstünde oturuyor gibi rahat hissedeceğiniz oturma gruplarında resim desenli modeller büyük ilgi görüyor. Örneğin; bu zamana kadar gelmiş geçmiş değerli sanatçıların veya yeşilçam oyuncularının resimlerinin desen olarak kullanıldığı nostalji oturma grupları 2021 yılıyla birlikte aramıza katılan ilgi çekici oturma gruplarından olmayı başarıyor. Gökkuşağı oturma grupları da yine büyük ilgi görenlerin başında geliyor. Fiyatı ise bu modellerin genişliğine göre değişiyor ama ortalama bir oturma grubunun fiyatına örnek verecek olursak 2000 ile 5000 arasında değişiyor.

Tekzen Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2022

pafu chatto tekzen gri kanepe koltuk

Pafu Chatto İkili Kanepe

 

pafu chatto tekzen bordo kanepe

Pafu Chatto İkili Kanepe

 

pafu misa tekzen gri kanepe koltuk

Pafu Misa Koltuk

 

Tekzen home fiesta 3lü kanepe füme

 

Tekzen vitale comfort mavi köşe takımı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

 

Tekzen kombin kanepe metal siyah turkuaz

 

Tekzen kombin kanepe metal lacivert pembe

 

Tekzen kombin kanepe metal krem

 

Tekzen kombin kanepe metal kahverengi sarı

 

Tekzen kombin kanepe metal kırmızı füme

 

Tekzen kombin kanepe metal pembe kırmızı

 

Zen home rüya yataklı kanepe pudra

 

Zen home serap yataklı kanepe krem

 

Tekzen home keyff kanepe bazalı

 

Tekzen home keyff kanepe bazalı füme

 

Tekzen home keyff kanepe bazalı kiremit

 

Tekzen home keyff kanepe bazali sütlü kahve

 

Tekzen kanepe laguna kahverengi

 

Zen home softflex senfoni kanepe

 

Zen home motion kanepe

 

Tekzen dekoro soli kanepe yeşil kahve

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

 

Tekzen dekoro soli kanepe turkuaz lacivert sarı
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Koltuk imalatı 2022 yılıyla birlikte Tekzen koltuk takımlarında meydana gelen değişiklik ise diğer mobilya mağazalarıyla aynı denilebilir. Her mobilya ürününde ortaya çıkan renk çılgınlığı, nostalji rüzgarı Tekzen koltuk takımlarında da fazlasıyla kendini göstermeyi başardı. Fiyatları ise yine diğer modellerle aynı denilebilir. Aşağıda yayınladığımız bütün koltuk modelleri Tekzen Mobilya’ya ait olmayabilir. Örnek niteliktedir.

Weltew Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Albimo Mobilya Koltuk Takımları için Tıklayın

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Klasik Koltuk Takımları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Vivense Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Yataş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Alfemo Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Evkur Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Avonsofa Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın