İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

İpek Mobilya bu sezonda en yeni renklerde ki koltuk takımı modelleri ve desenleri ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. Bilinen markalar arasında gelen İpek Mobilya koltuk takımları ile evinizi yepyeni eşyalarla döşemeye başlayabilirsiniz. İpek koltuk takımı modelleri hem rahatlığı bakımından tercih edilmekte hem de evin şıklığına büyük katkı sağlamaktadır. 2021 İpek mobilya koltuk takımları düz renklerde ki koltuk minderlerinin üzerinde kullanılan renkli ve çiçekli kırlent takımları ile birbirine uyum sağlamaktadır. İpek 2021 mobilya modellerinde de bu çizgiler oldukça şık desenler ile süslenmiştir. İpek koltuk takımlarını hem salonlarınızda hem de oturma odalarınızda kullanabilirsiniz. Odalarınızı modern çizgiler ile döşemek istiyorsanız bu markanın ürünlerini kesinlikle kaçırmayın derim. Üzerinde kırlent ve yastıkların bulunduğu İpek mobilya koltuk ve köşe takımlarını dekorasyon konusunda da hiç düşünmeden satın alabilirsiniz.

İpek Mobilya,şıklığı ve zerafeti ile göz doldurmaya devam ediyor.Kaliteyi ucuza almanın yollarından biri de İpek Mobilya’dır. Ortalama 5000,00 TL ye varan fiyatları ve taksit imkanlarıyla İpek Mobilya odalarınızın görüntüsünü ve rahatlığını değiştirmeye aday. Hemen bir İpek Mobilya mağazasına gidin ve farklı seçenekleri öğrenin. Bu sezonun en moda İpek koltuk takımlarını aşağıda ki galerimizden hemen bakabilirsiniz.

İpek Mobilya İndirimli Koltuk Takımları ve Kampanya Fiyatları 2021

İpek mobilya ilk olarak 1991 yılında faaliyete geçmiştir. İpek mobilya kurulduğu zamandan bugüne kadar özgün tasarımlarıyla ülkemizde en iyi markalar arasında girmeyi başarmıştır. Koltuk takımları başta olmak üzere kanepe, yemek odası, genç odası ve bir çok üründe geniş bir yelpazeye sahip olan İpek mobilya tüketicilerin zamanla ilk tercihi olmayı başarmıştır. İpek mobilya koltuk takımları şıklığı,renk uyumu ve kalitesiyle adeta sizi büyüleyecek.  İpek mobilya kurulduğu zamandan bu zamana kadar  estetik, kaliteli ve şık tasarıma sahip ve uygun fiyat politikası nedeniyle ülkemizde oldukça tutulan bir firma durumuna  gelmiştir. Bunun yanı sırasında bu büyük firma bir çok yardım kampanyasına sponsor olarak duyarlılığını kanıtlamıştır. Şimdi siz değerli okuyucularımızın daha fazla vaktini çalmadan İpek indirimli koltuk takımı kampanyaları hakkında bilgi verelim.

ZETA KOLTUK TAKIMI 6022 TL

WEST KOLTUK TAKIMI 6985 TL

VIOLET KOLTUK TAKIMI 7166 TL

TALYA KOLTUK TAKIMI 8479 TL

SALERNO KOLTUK TAKIMI 7797 TL

SAFRAN KOLTUK TAKIMI

NAVARA KOLTUK TAKIMI 6.913,20 TL

MOON KOLTUK TAKIMI 6597 TL

MONA KOLTUK TAKIMI 8060 TL

MODENO KOLTUK TAKIMI 6718 TL

MILENA KOLTUK TAKIMI 6864 TL

MARCEL KOLTUK TAKIMI

LIMA KOLTUK TAKIMI 8470 TL

KAPPA KOLTUK TAKIMI 7294 TL

FRAME KOLTUK TAKIMI

Estella Koltuk Takımı 13642 TL

ELIZABETH KOLTUK TAKIMI

CHARLOTTE KOLTUK TAKIMI

BREST KOLTUK TAKIMI 

BALTIMORE KOLTUK TAKIMI

 

İpek Akasya Koltuk Takımı

Akasya Koltuk Takımı

Fonksiyonel olmasıyla ön plana çıkan akasya koltuk takımı evlerinizin vazgeçilmez ürünü haline gelecek. Şık tasarımı ve fonksiyonel yapısı ile adeta mekanınızda farklı bir hava takacak.

 

İpek Anfora Koltuk Takımı

Anfora Koltuk Takımı

Odanızda sade bir koltuk takımı istiyorsanız bu ürünün tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Sadelik ve şıklığın bir araya geldiği anfora koltuk takımı, üçlü,ikili ve tekli koltuktan meydana gelmektedir.

İpek Aral Koltuk Takımı

Aral Koltuk Takımı

Modern ve klasik tasarımın bir araya geldiği aral koltuk takımı, evinize girdiği andan beri ayrı bir hava yaratacak. Modern ve klasik tasarım karşı bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız bu modelin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

 

İpek Carmel Koltuk Takımı

Carmel Koltuk Takımı

Yüksek tasarım ayakları sayesinde temizlik konusunda oldukça kolaylık sağlayan Carmel koltuk takımı, üçlü, ikili ve tekli koltuklardan meydana gelmektedir. Oldukça güzel bir renge sahip olan bu model mekanınıza farklı bir görünüm ve estetik kazandıracak.

İpek Clara Koltuk Takımı

Clara Koltuk Takımı
Özel flok kumaşıyla hem şıklık hem de rahatlık sunan Clara koltuk takımı oturma odanıza çok farklı bir görünüm kazandıracak. Gerçekten şık ve bir o kadar rahat bir takıma ihtiyacım var diyorsanız bu modele göz gezdirmelisiniz.

İpek Cordoba Koltuk Takımı

Cordoba Koltuk Takımı

Bu muhteşem ürün 2 adet üçlü koltuk ve 2 adet berjerden meydana geliyor. Bu üç koltukta da sırttan mekanizmalı yatak yer almaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra mekanınıza şıklık katacak bu modelde torba yay sistemi kullanılmıştır. Gerçekten kullanışlı bir model arıyorsanız bu ürün tam size göre.

İpek Mobilya Polka Koltuk Takımı

Polka Koltuk Takımı

İki adet üçlü koltuk ve iki adet berjerden oluşmaktadır. Üçlüsünün birinde öne doğru açılan mekanizmalı yatak bulunmaktadır. Yerden yüksek tasarım ahşap ayaklar, özel kapitoneler ürüne sade ve şık bir görünüm vermektedir. Üründe özel nubuk kumaş ve torba yay sistemi kullanılmıştır.

İpek Mobilya Esen Koltuk Takımı

Esen Koltuk Takımı

Yüksek ayaklı tasarımı,özel kol formuyla,sırt kırlentlerinin renk ve çeşitliliği ile hem göze hem rahatlığa hitap ediyor.

İpek Mobilya Liza Koltuk

LİZA KOLTUK TAKIMI

Üçlü Koltuk veya ikili koltuk ve berjerden oluşmaktadır. Üçlüsünde ve ikilisinde sırttan mekanizma bulunmaktadır. Üründe torba yay sistemi kullanılmıştır. Yerden yüksek tasarım ayaklar, üçlüsünde ve ikilisinde kullanılan özel kol kenar kapitoneler ve berjerde sırtta özel kapitone dikişler bulunmaktadır. Takımdaki spor dikişler ürüne sade ve şık bir görünüm vermektedir.

 

İpek Mobilya Opus Koltuk Takımı

Opus Koltuk Takımı

Tasarım anlayışından,ahşap ayakları,klapaları ve özel kol dikişleriyle,aradığınız konfor ve kaliteyi aynı anda salonunuza getiriyor.Özel renk ve dokulu kumaş seçenekleriyle ayrıcalıklı bir şıklık sunuyor.

Weltew Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Tekzen Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Albimo Mobilya Koltuk Takımları için Tıklayın

Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Klasik Koltuk Takımları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Vivense Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Yataş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Alfemo Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Evkur Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Avonsofa Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

 

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın