İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

880 views

İpek Mobilya bu sezonda en yeni renklerde ki koltuk takımı modelleri ve desenleri ile herkesi kendisine hayran bırakıyor. Bilinen markalar arasında gelen İpek Mobilya koltuk takımları ile evinizi yepyeni eşyalarla döşemeye başlayabilirsiniz. İpek koltuk takımı modelleri hem rahatlığı bakımından tercih edilmekte hem de evin şıklığına büyük katkı sağlamaktadır.

2019 İpek mobilya koltuk takımları düz renklerde ki koltuk minderlerinin üzerinde kullanılan renkli ve çiçekli kırlent takımları ile birbirine uyum sağlamaktadır. İpek 2019 mobilya modellerinde de bu çizgiler oldukça şık desenler ile süslenmiştir.

İpek koltuk takımlarını hem salonlarınızda hem de oturma odalarınızda kullanabilirsiniz. Odalarınızı modern çizgiler ile döşemek istiyorsanız bu markanın ürünlerini kesinlikle kaçırmayın derim. Üzerinde kırlent ve yastıkların bulunduğu İpek mobilya koltuk ve köşe takımlarını dekorasyon konusunda da hiç düşünmeden satın alabilirsiniz.

İpek Mobilya,şıklığı ve zerafeti ile göz doldurmaya devam ediyor.Kaliteyi ucuza almanın yollarından biri de İpek Mobilya’dır. Ortalama 5000,00 TL ye varan fiyatları ve taksit imkanlarıyla İpek Mobilya odalarınızın göörüntüsünü ve rahatlığını değiştirmeye aday. Hemen bir İpek Mobilya mağzasına gidin ve farklı seçenekleri öğrenin.

Bu sezonun en moda İpek koltuk takımlarını aşağıda ki galerimizden hemen bakabilirsiniz.

İpek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 2019

İpek Akasya Koltuk Takımı

Akasya Koltuk Takımı
Fonksiyonel olmasıyla ön plana çıkan akasya koltuk takımı evlerinizin vazgeçilmez ürünü haline gelecek. Şık tasarımı ve fonksiyonel yapısı ile adeta mekanınızda farklı bir hava takacak. Bu muhteşem ürün 4392,00 TL’ye satılıyor. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

İpek Anfora Koltuk Takımı

Anfora Koltuk Takımı
Odanızda sade bir koltuk takımı istiyorsanız bu ürünün tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Sadelik ve şıklığın bir araya geldiği anfora koltuk takımı, üçlü,ikili ve tekli koltuktan meydana gelmektedir. Bu ürüne indirimli fiyatı ile 5102,40 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 taksit kampanyalarından da yararlanma şansınız bulunuyor.

İpek Aral Koltuk Takımı

Aral Koltuk Takımı
Modern ve klasik tasarımın bir araya geldiği aral koltuk takımı, evinize girdiği andan beri ayrı bir hava yaratacak. Modern ve klasik tasarım karşı bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız bu modelin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Özel tasarım ahşap ayaklara sahip bu modele 6640,80 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de mevcut.

İpek Carmel Koltuk Takımı

Carmel Koltuk Takımı
Yüksek tasarım ayakları sayesinde temizlik konusunda oldukça kolaylık sağlayan Carmel koltuk takımı, üçlü, ikili ve tekli koltuklardan meydana gelmektedir. Oldukça güzel bir renge sahip olan bu model mekanınıza farklı bir görünüm ve estetik kazandıracak. Bu modeli taksit seçeneklerinden de yararlanarak 5608,80 TL’ye alabilirsiniz.

İpek Mobilya Carmel Koltuk Takımı

CARMEL KOLTUK TAKIMI:Yüksek tasarım ayaklar, üçlü ve berjerinde kullanılan kol alt uygulaması, özel spor dikişler ürüne, sade ve şık bir görünüm katıyor.
– ÜRÜN FİYATI –
5608,80 TL.

İpek Mobilya Polka Koltuk Takımı

İki adet üçlü koltuk ve iki adet berjerden oluşmaktadır. Üçlüsünün birinde öne doğru açılan mekanizmalı yatak bulunmaktadır. Yerden yüksek tasarım ahşap ayaklar, özel kapitoneler ürüne sade ve şık bir görünüm vermektedir. Üründe özel nubuk kumaş ve torba yay sistemi kullanılmıştır.
– Ürün Fiyatı –
Polka Koltuk Takımı:6481,20 TL.

İpek Mobilya Esen Koltuk Takımı

Yüksek ayaklı tasarımı,özel kol formuyla,sırt kırlentlerinin renk ve çeşitliliği ile hem göze hem rahatlığa hitap ediyor.
– ÜRÜN FİYATI –
Esen Koltuk Takımı:4538,40 TL.

İpek Mobilya Liza Koltuk

Üçlü Koltuk veya ikili koltuk ve berjerden oluşmaktadır. Üçlüsünde ve ikilisinde sırttan mekanizma bulunmaktadır. Üründe torba yay sistemi kullanılmıştır. Yerden yüksek tasarım ayaklar, üçlüsünde ve ikilisinde kullanılan özel kol kenar kapitoneler ve berjerde sırtta özel kapitone dikişler bulunmaktadır. Takımdaki spor dikişler ürüne sade ve şık bir görünüm vermektedir.
– ÜRÜN FİYATI –
LİZA KOLTUK TAKIMI:
6883,20 TL.

İpek Mobilya Opus Koltuk Takımı

Tasarım anlayışından,ahşap ayakları,klapaları ve özel kol dikişleriyle,aradığınız konfor ve kaliteyi aynı anda salonunuza getiriyor.Özel renk ve dokulu kumaş seçenekleriyle ayrıcalıklı bir şıklık sunuyor.
– ÜRÜN FİYATI –
Opus Koltuk Takımı:6261,60 TL.

 


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın