Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

6.751 views

Kelebek Mobilya Koltuk takımları modelleri konulu yazımıza hoş geldiniz. Evimizde bize rahatlık veren bir sürü eşya vardır. Rahatlığın yanı sıra bu eşyaların bir çoğu evimize güzellik de katmaktadır. Koltuk takımları evimizde vazgeçilmez bir ihtiyaç ve evimizin güzelliğine katkı sağlayan bir eşyadır. Bir odanın dekorasyonu yapılırken koltuk takımının doğru seçilmesi dekorasyonun en önemli kısımlarından biridir. Dekorasyonda önemli olan ana ürünlerin doğru seçilmesidir. Koltuk takımımız duvar rengi, halı rengi, perde rengi ve odamızdaki diğer ürünlerle uyumlu olmalıdır. Renk uyumu hem insanın gözünü yormaz hem de görünümü güzelleştirir.

2019 Kelebek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

ANTEROS Üçlü Koltuk
8.891 TL

Renk uyumundan bahsettik şimdide koltuk takımında rahatlığın önemine gelelim. Bazen televizyon izlerken bazen de sohbet ederken oturduğumuz koltuk en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri diyebiliriz. Oturduğumuz koltuğun rahat olması sağlığımız açısından da çok önemlidir. Koltuk takımı seçiminde rahatlığına da çok dikkat etmeliyiz. Aşağıda çeşitli koltuk takımı modelleri bulunuyor. Burada size sunulan koltuk modelleri Kelebek mobilya’nın güncel olarak satış yaptığı modeller olmayabilir.

Mindy Üçlü Koltuk

1978 yılından itibaren Düzce’de Modüler Mobilya firmasını kurdu ve Ayrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak üretimine devam etti. 1990 yılında İMKB’de, halka açık anonim şirket statüsüne geçmiştir. Bu yıl 75. yılını kutlamaktadır. Firma 200.000m2’lik bir sahada 40.000m2 kapalı alanında en son teknolojiyi kullanarak; mobilya, banyo, mutfak, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürmektedir. Firma, yurt içinde ve yurt dışında 100’e aşkın satış noktası ile tüketicilerinin yaşam tarzına hitap eden ve kişilerin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak her zaman eşsiz, kullanışlı ürünleriyle halka hizmetini sürdürmektedir.

PAPILION Salon Takımı
9.386 TL

Firma kaliteli ve rahat gözünüze hitap eden koltuk takımı modelleriyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. En uyumlu renklerin bir araya gelmesiyle oluşan harika renk uyumlarını yayınladığımız modellerde görmeniz mümkün olacaktır. Firma her geçen gün yeni modern ürünleri sizlere sunmaktadır ve ürün ağını genişletmektedir. Yıllardır bilinen güvenilen bir marka olmanın avantajıyla büyümesini hızla sürdüren mobilya devi devamlı yeni şubeler açmaktadır.

Valen Salon Takımı

Albera Salon Takımı
7.893 TL

LYDIA Koltuk Takımı
8.585 TL

ANTEROS TAKIM (3+2+1) 8.891 TL

DIANA TAKIM (3+2+1)
9.143 TL

DORADO TAKIM (3+2+1)
9.835 TL

NINA TAKIM (3+2+1)
8.886 TL

COMODO TAKIM (3+2+1)
8.491 TL

Royal Chester

SYLVA TAKIM (3+2+1)
7.666 TL

OASIS TAKIM (3+2+1)
10.369 TL

BRANDO Salon Takımı

SOPHIA TAKIM (3+2+1)
10.028 TL

FORSTER KOLTUK TAKIMI

TREVI TAKIM (2+1+1)

6.909 T

SELIS TAKIM (3+2+1)
8.491 TL

Libarta indirimli kampanya fiyatı: 5845 TL

Kelebek Pria Salon Takımı

Pria Salon Takımı
Sadeliğin ve renklerin muhteşem uyumunu bir arada sunan pria salon takımı, tekli koltuk, ikili koltuk ve üçlü koltuktan meydana gelmekte. Bu muhteşem modeli indirimli fiyatı ile 7.490 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca World kartına özel taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek Solis Salon Takımı

Solis Salon Takımı
Bu salon takımı tasarımı ile adeta sizi şaşkına çevirecek. Küçük tasarımı başta olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tarzından ödün vermeyen bu takım evinize ayrı bir hava katacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.790 TL’ye alabilirsiniz. World kartına özel taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kelebek Spine Salon Takımı

Spine Salon Takımı
Spine koltuk takımının ince tasarımı adeta sizi etkisi altına alacak. Minimal ve özgün tasarım arayanlar kesinlikle spine koltuk takımını kaçırmamalı. Bu modeli indirimli fiyatı ile 4.590 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kelebek Lexıa Salon Takımı

Lexıa Salon Takımı
Country tasarımı yansıtan lexıa koltuk takımı düzeni ile sizi etkileyecek. Evinize girdiği zamandan beri içinizi ısıtacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.390 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kelebek Petere Salon Takımı

Petere Salon Takımı
Asaletin adeta mobilya’ya dönüştüğü hali olan modern çizgilerin yer aldığı petere salon takımı, firmanın mobilyanın farklı tasarımlarından bir tanesi. Oldukça konforlu olan bu koltuk takımını indirimli fiyatı ile 5.290 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek İdea Salon Takımı

İdea Salon Takımı
Bir çok renk seçeneğine sahip olan idea salon takımı, yumuşak kumaşıyla, ve ahşap ceviz ayaklarıyla evinize ayrı bir görünüm havası katacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.890 TL’ye alabilirsiniz.

Kelebek Bulia Salon Takımı

Bulia Salon Takımı
Bu koltuk takımın oturduğunuz zaman kalkma isteğiniz gelmeyecek. Bulia’nın sırt ve oturum minderinin tasarımı oldukça özel. Bu modeli indirimli fiyatı ile 4.510 TL’ye alabilirsiniz.

 

Monema Salon Takımı
Monema serisinde kullanılan cevizin yoğun şekilde kullanılması ayrı bir hava katıyor. İnce işciliğin bir eseri olan bu koltuk takımı odanıza estetik bir görünüm katıyor. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.690 TL’ye satılmakta.

MONDİ KOLTUK KAMPANYASI İÇİN HEMEN TIKLA

 

Evinize şıklık katan firma takımlarının fiyatları 4000 TL civarlarından başlayarak yukarılara doğru çıkmaktadır. Ürünlerin kalitesinden ödün vermeyerek fiyatlarda çeşitli inidirmler yapmaktadır. Senenin belirli dönemlerinde müşterilerine kampanya duyuruları yaparak kaliteyle uygun fiyattan tanışmalarını sağlamaktadır.

Firmanın koltuk takımlarını incelediğimiz de, İstanbul Mobilya Fuarı’nda 2012 koltuk takımlarıyla farklı çizgisiyle ve göz kamaştıran tasarımıyla farklılığını ortaya koyduğunu göreceksiniz. Ayrıca özenle seçilmiş renkleri ve modern çizgileri bu takıma hayranlık uyandıracak özellik katıyor.

Evimizin vazgeçilmez dekorasyonunun bir parçası olan bu takımlar, usta işçiliği ve kalitesiyle son teknoloji ile üretilmektedir.

BELLONA KOLTUK KAMPANYASI İÇİN TIKLAYIN

Bu yazımızda verilen fiyatlar ve modeller güncel olmayabilir. Güncel modelleri ve koltuk kumaşları için firmanın yetkili bayilerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın