Enza Home Yataklı Kanepe Koltuk Takımları

5.764 views

Enza Home yenilikçi bakış açısı ile her geçen sürede yeni modeller ile karşımıza çıkmakta. Özellikle fonksiyonel olan ürünleri ise dikkati çekmektedir. Bu yazımızda Enza Home yataklı koltuk modelleri ele aldık.

Bir koltukta aranan özellikle başlıca yatak olabilme özelliği ve yastık yorgan gibi şeyleri depolanabileceği sandık alanına sahip olmasıdır. Bunun yanında odada şık durmalı tasarımı ile dikkat çekmeli ve konforlu olmalıdır. Eskiden bu tarz koltuklara çekyat denirdi günümüzde ise birçok yenilik geçirmiştir son halini almıştır. Gün içinde oturma grubu olarak kullanılırken geceleri ise bir yatak olarak kullanılmaktadır. Konfor ve şıklık bir araya gelince oda içinde de hoş bir görünüm sağlar ve havasını değiştirir.

 

Enza Home Cosmo Yataklı Koltuk 9.895,00 TL

 

Ürün sade tasarımı ile huzur verirken bir yandan da modern bir duruş sergilemektedir. Duvardaki bir tablo veya zarif bir kitaplık ile hoş bir uyum sağlayacaktır. Oldukça rahat bir model olan cosmo 2’li ve tekli koltuk çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. Yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi ağırlayabilir veya odada uyuyabilirsiniz. Desenli kırlentleri ile zerafet katmaktadır. Kolay temizlenebilen kumaşı ile temizlik zahmetinden kurtulup koltuğun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Enza Home yataklı kanepe modeli Valentina

 

Enza Home Born yataklı koltuk

Modern görünümü sayesinde odanızın havasını değiştirecektir ve şık bir görünüm katacaktır. Rengi ile dikkat çeken born estetik yapısı ve konforu ile sizlere rahatlık sağlayacaktır. Zengin kırlent uygulamasına sahiptir ve yatak olabilme özelliği vardır. yüzey temizliği için yüksek ayaklara sahiptir. Ürünün 3’lü ve 2’li koltuk çeşitleri vardır.

 

Dorıs yataklı koltuk

 

Ürünün 2 adet ikili koltuk çeşidi vardır. Yerinden oynamaya gerek kalmadan yatak olabilen Doris’in geniş bide sandık bölümü vardır buraya her türlü eşyayı yerleştirebilirsiniz. Rengi ve zarif dokusu ile kalitesini yansıtmaktadır. Oda içinde çeşitli aksesuarlar ile hoş bir görünüm kazanacaktır. Ahşap görünümü ve deri detayları sayesinde oldukça zarif duran bu model fazlası ile rahattır. Ayrıca bulunduğu odanın zemin temizliğinin kolay yapılabilmesi için yüksek ayaklıdır.

 

Elenagante Enza Home yataklı kanepe

Ürün oldukça zarif şekilde tasarlanmış olup rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Dolgun ve yumuşak oturma alanları ekstra rahatlık sunmaktadır. Özel dikiş detayları ise zarafet katmaktadır. üründe ahşap ayaklar kullanılmıştır.

 

Kilim Mobilya Kanepe Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

Elena yataklı koltuk

Klasik bir görünüme sahip olan Elena ince detaylar ile modern bir hava vermektedir. Konfor ve rahatlıkla beraber modern bir havası olan bu modelle beraber evinizin havası da değişecektir. Çeşitli ev dekorasyon ürünleri ile beraber oldukça hoş duracaktır. Sırt ve kol kısmında kullanılan özel dikişler, çiçekli kırlentler ve kol yanlarında bulunan düğmeleri ile zevk sahibi kişilere hitap etmektedir. Yatak olabilme özelliği sayesinde misafirlerinizi evinizde ağırlayabilirsiniz.

 

Bellona Mobilya Kanepe Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

Enza Home Jasmin Yataklı Koltuk

Estetik ve zarif bir tasarıma sahip bu model renkli yapısı sayesinde odanıza canlılık katacaktır. Bulunduğu salona yerleştirilecek olan renkli bir çiçekle gerçekten muhteşem bir tarz oluşturacaktır. Ürün rahatlığı ve sunduğu konfor ile müşteriye kendini çekmektedir. Kolay yatak olabilme özelliği sayesinde basit bir şekilde yatak olarak kullanılabilir ayrıca kolay temizlenebilir kumaşı sayesinde temizlik zahmetinden de kurtulmuş olursunuz.

 

Yeni Sezon Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları TIKLAYIN

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın