Weltew Koltuk Takımı Modelleri

468 views

Her geçen gün büyüyen ve gelişen mobilya sektörü içerisinde en iyilerden birisi olabilmek adına markaların sürekli olarak çok daha iyi bir şekilde ürün geliştirme zorunluluğu olduğunu da iyi biliyoruz. Weltew Delux koltuk takımı modelleri ile alakalı olarak genel itibari geçtiğimiz senelere nazaran son derece ilgi çekici ve bir o kadar da kaliteli ürünleri bu sene piyasaya sürdü. Özellikle 2019 için özel kreasyonlar hazırlayarak üretim safhasına daha şimdiden geçen ve bu anlamda en iyi seçenekleri sizlere sunan markalardan birisi olduğunu da söyleyebiliriz. 2019 Weltew koltuk takımı modelleri bu sezon en şık tasarımları ve göz alıcı gösterişli takımları ile alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Weltew mobilya koltuk takımları en güzel renk kombinleri, farklı desen ve kumaş yapısı ile bir bakanı bir daha baktırıyor.

Weltew Mobilya Salon Takımları 2019

BEST
7.732,07 TL
681,65 TL den başlayan taksitlerle!!

Hanedan
7.055,69 TL
622,02 TL den başlayan taksitlerle!!

Mango
5.492,44 TL
484,20 TL den başlayan taksitlerle!!

New Life
6.083,69 TL
536,33 TL den başlayan taksitlerle!!

MARİA
6.435,15 TL
567,31 TL den başlayan taksitlerle!!

AKUSTİK
6.644,75 TL
585,79 TL den başlayan taksitlerle!!

OLİVİA
5.223,36 TL
460,48 TL den başlayan taksitlerle!

Weltew koltuk modelleri ikili, üçlü ve köşe koltuk takımları ile ev dekorasyonunu yenilemek isteyenlere yepyeni bir seçenek sunuyor. Weltew pudra pembemsi koltuk takımları salonda pastel tonları kullanmak isteyenler için en ideal seçim olacaktır.

Koltuk takımı alacaklar için tavsiyemiz öncelikle evin diğer bütün dekorların kafanızda canlandırın ve kararını vermiş olun. Salon takımlarını örnek verecek olursak salonunda kullanılacak halı salonun duvar rengi, orta sehpa, parke renkleri, perde ve duvar aksesuarları da dahil olmak üzere renkler ve tarzların birbirine yakın ve uyumlu olması gerektiğini unutmayın.  Aldığımız koltuk takımları eğer odanızda diğer tasarımlarla uyuşmazsa hoş bir görüntü olmayacaktır. Yani demem o ki sadece koltuğun rahatlığı ve dış görünüş güzelliğine göre şıklığına göre salon koltuk takımı almayın. Peki salon takımlarında uyumu nasıl başaracağız?  Salon dekorasyonu ile ilgili alt panel de bulunan yorum kısmından yazarsanız size yardımcı olmaya çalışacağız.

Salon takımları konusunda da ülkemizin önde gelen markalarından birisi olabilmek için sürekli olarak yükseliş eğilimi içerisinde diyebiliriz. Türkiye, zaman içerisinde mobilya sektörünün doruklarına ulaşmış ve bu anlamda markalar arası rekabetin doruk noktalara ulaştığı ülkelerden birisi olduğundan dolayı sürekli daha iyiyi üretmek markalar için bir zorunluluk halini aldı. Weltew yeni sezon ürünleri ile alakalı olarak diğer markalara nazaran çok daha ilgiliyiz. Yeni gelişen ve sürekli büyüme amacı içerisinde olan emektar markalara saygı duyuyoruz. Weltew, özellikle marka değerini yükseltmek ve insanların ağzına dolanan bir marka konumuna gelebilmek adına ürün geliştirme ve reklam açısından en iyiye doğru yöneliyor diyebiliriz.

Weltew koltuk takımları 2019 yılında da yine ezberleri bozarak en kaliteli kumaşları ile en renkli koltuk çeşitlerini vitrinlerinde sergilemektedir. Weltew pudra koltuk takımları arasında açık pudralar, pudra pembemsi renkler, koyu pudra renkleri sezonun en beğenilen renk seçimleri arasında.

Yeni tasarım ve renklere açık olanlar gri ve beyazın birleşiminden oluşan geniş ve rahat koltuk fikirlerini düşünebilirler.

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın