Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

1.772 views

Weltew Mobilya Çocuk Odası modelleri ve fiyatları 2021  konulu yazımıza hoşgeldiniz.

Bu yazımızda size Weltew Mobilya Genç Odası modelleri sunacağız. Burada verilen fiyatların güncel olamayacağını hatırlatmak isteriz.

Weltew mobilya,  ilk olarak 1996 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektörüne giriş yapmıştır. Üretim faaliyetlerine başlayan ve hedefler sonucunda ilerleme kaydeden firma büyüme trendiyle,  gün geçtikçe adından iyice söz ettirmeye başlamıştır. Modern tesisleri haricinde 400’ü aşkın personeliyle  hizmet veren weltew mobilya, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet  yatak üretimi yapabilmektedir. Başarılı hizmeti başta olmak üzere kullanmış olduğu malzeme kalitesi ile, sürdürdüğü kurumsallaşma faaliyetleriyle  insan odaklı olan işler yapmaktadır.  Yüksek üretim yapan weltew mobilya sunmuş olduğu hizmetle ve kaliteli ürünleri sayesinde ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca yurt dışına da ihracat yapan weltew mobilya ülkemize önemli bir kazanç sağlamaktadır. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza firmanın gen. odası takımlarını tanıtacağız.

Kendinize özgü muhteşem bir genç odası takımına sahip olmak istiyorsanız Weltew mobilyadaki genç odası takımlarını incelemeden karar vermemelisiniz.Özellikle 2021 yılıyla birlikte sizlerin beğenisine sunulan yepyeni tasarım genç odası takımlarının beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacağını düşünüyoruz.

Weltew genç odası takımlarının her zevke hitap edecek modelleri olduğunu söyleyebiliriz.Gençler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan bu modeller, tüm kriterleri de başarılı bir şekilde geçiyor.Örneğin; konfor bakımından tüm ürünlerde size en düzey rahatlığı sunarken,şıklık ve uyum bakımından da başka bir yerde göremeyeceğiniz göz alıcı bir odayı size sunuyor.Eğer diğer mobilya mağazalarında aradığınızı bulamadıysanız Weltew mobilyada kesinlikle bulacağınızı düşünüyoruz.Ürün çeşitliliği bakımından da oldukça avantajlı olan bu modeller size en iyiyi sunmayı amaçlıyor.

Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 2021

Güncel maliyetlere göre fiyatların artış göstereceğini göz önünde bulundurun. Sipariş vermeden önce fiyatları teyit ediniz.

istinye weltew genç odası

İSTİNYE GENÇ ODASI 7.166,00 TL

avşa weltew genç odası

AVŞA GENÇ ODASI 6.622,00 TL

BOSTON 9.216,00 TL

VEGA  7.837,00 TL

Weltew Natalee Genç Odası Takımı

Beyaz rengin asaletini gösteren natalee genç odası takımı, boy aynası, 3 kapılı dolap, çamaşırlık, çalışma masası, karyola, komodin ve şifonyerden oluşuyor. 7.154,00 TL

Weltew Plus Genç Odası Takımı

Plus Genç Odası Takımı
2 renk kombinasyonun yer aldığı plus genç odası adeta mekanınıza ayrı bir hava katıyor. Plus genç odası, 2 kapılı dolap, 3 kapılı dolap, çalışma masası, karyola, kitaplık ve komidinden meydana gelmekte.

Weltew İbiza Çocuk Odası Takımı

İbiza Çocuk Odası Takımı
Beyaz rengin saflığını yansıtan ve şıklığı ile gözlerinizi alacak olan ibize çok odası takımı mekanınıza ferah bir hava katacak.

Weltew Red Car Çocuk Odası Takımı

Red Car Çocuk Odası Takımı
Avrupa Birliği standartlarına uygun, insan sağlığına zarar vermeyen maddelerden üretilmiş olan red car çocuk odası takımı, elbise dolabı, şifonyer, çalışma masası ve karyoladan oluşuyor.

Weltew Pink Çocuk Odası Takımı

Pink Çocuk Odası Takımı
Pembe rengiyle adeta her kız çocuğunu kendine çeken pink çocuk odası takımı, insan sağlığınıza zarar vermeyen maddelerden üretilmiştir. Ayrıca bu model geniş iç hacmine sahip olması sebebiyle depolama konusunda da size yardımcı olur.

Bu galeride Weltew Mobilya Genç Odası modelleri incelediniz.

Özellikle gençler, odalarında modernliği de oldukça önemserler.Diğer arkadaşlarından geri bir modele sahip olmak da istemezler.Eğer siz de böyle düşünüyorsanız Weltew mobilya bu açıdan da sizi yanıltamyacaktır.Adından da anlaşılacağı üzere 2021’in en yeni modellerini size sunacak olan Weltew mobilyada ilginç tasarıma sahip genç odalarına da yer vardır.Fiyat olarak endişeleniyorsanız ise her bütçeye uyum sağlayan fiyaların yer aldığını söylemek doğru olacaktır.Hem uygun fiyata muhteşem bir konfora sahip olacaksınız hem de dekorasyon açısından da birbirinden şık modellere kavuşacaksınız.Dilerseniz indirimleri takip ederek de büyük fırsatları yakalayabilirsiniz.En iyi dekorasyonların yer aldığı genç odası takımlarından kendinize en uygun olanı seçin ve kaliteyle birlikte uzun yıllar keyfini çıkarın.

Aşağıda geçmiş sezondan ürün ve fiyatlar bulunuyor. Bu ürünler için lütfen güncel fiyat araştırması yapınız.

İşte size Weltew Mobilya çocuk odası modelleri:

Andante Yatak Odası Başlıkları 

Endam Genç Yatak Başlıkları

Liny Genç odası yatak modelleri

Minero Yatak Odaları

Pink Pembe Yatak Odası Takımı

Red Car Genç Çocuk Yatak Odası Takımı 

Romina Krem Yatak odası takımı 

Romina Turkuaz Yatak odası Takımı 

Sweet Yatak Odası Takımı

Yakamoz Yatak odası Takımı 

İpek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Kilim Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Çilek Mobilya Genç Odası Takımları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları

Bellona Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Genç Odası Modelleri için Tıklayın

Tekzen Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Çalışma Masası Sandalyesi ve Fiyatları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın