Mondi Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları

2019 Mondi genç odası takımları ve fiyatları konulu yazımıza hoşgeldiniz.

Mondi sayesinde gençleriniz odalarında bugüne kadar hiç tatmadığı konforu tadacak, odalarından çıkmak istemeyecek. Buna en çok sevinen ise siz ebeveynleri olacaksınız. Yıllardan beri sizlere en şık ve en dekoratif modelleri sunmaya devam eden Mondi, en yeni trend genç odası modellerinin çıktığı 2019 yılında da sizleri şaşırtmıyor ve en yeni modelleri en kaliteli, en güzel halleriyle size sunuyor. Bu genç odası modellerine ilk sahip olanlardan olmak istiyorsanız, hemen Mondi mağazasına gidin ve bu rahatlık ve şıklığın keyfini ilk yaşayanlardan olmanın gururuna varın. Biz size 2019 mondi genç odaları hakkında size en faydalı olabilmesi açısından bu yazıyı hazırladık. Eğer siz de genç odası alma fikrindeyseniz bu yazımızın sizin için faydalı olacağını umuyoruz.

2019 Mondi Genç Odalası ve Fiyatları

Mondi Villa Genç Odası Takımı

Villa Genç Odası Takımı
Sade tonların ince bir tasarımla birleştiği Villa Genç Odası Takımı, odanıza girdiği andan beri modern bir yorum katacak. Hem kız hem de erkek çocukları için üretilmiş olan bu muhteşem model, rahatlığından taviz vermiyor. Gençler odasında vakit geçirmenin tadına varacak. İndirim sayesinde bu modeli 2.305,00 TL’ye alabilir taksitlendirebilirsiniz.

Luna Genç Odası 3.738,00 TL

Esca Genç Odası 4.049,00 TL

Buton Genç Odası 2.930,00 TL

Romantica Genç Odası 3.001,00 TL

Mondi Genç Odası TakımlıFore Modeli

Fora Genç Odası Takımı
Gençlerin renkli ruhuna oldukça kolaylık sağlayabilecek Fora Genç Odası Takımı, ceviz, sarı ve gri rengindeki dış yüzey kaplaması ile oldukça dikkat çekmekte. Ayrıca oldukça fonksiyonel olan bu ürün kolay temizlik imkanı da sunmakta. Mondi’nin yapmış olduğu indirim sayesinde bu muhteşem modele  2.911,00 TL gibi bir rakama sahip olabilirsiniz.

Mondi Genç Odası Takımı Modeli Vienna

Vienna Genç Odası Takımı
Genç kızlar için tasarlanmış olan Vienna Genç Odası Takımı, fildişi rengi kaplaması, gold rengi dekoratif süsleri, yaldızlı fitilleri ile gençlerin hayallerini adeta süslüyor. Kızınıza bir genç odası arıyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken modellerden bir tanesi. Ayrıca indirim sayesinde bu modeli 3.561,00  TL gibi bir rakama alabilir, 12 aya varan taksitten yararlanabilirsiniz.

Wodden Genç Odası Takımı

Wooden Genç Odası Takımı
Doğal görünüme sahip olan ve meşe ve krem renginin uyumunun en güzel örneği olan Wodden Genç Odası Takımı, diğer modellere göre tasarım farkıyla ön plana çıkıyor. Oldukça rahat olan bu model fonksiyonel ve işlevsel yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu muhteşem modeli indirim fiyatı ile 3.863,00 TL’ye satın alabilirsiniz.

Mondi Tarz Genç Odası Takımı

Tarz Genç Odası Takımı
Sade renklerin, ince bir tasarımda buluştuğu Tarz Genç Odası Takımı, çocuğunuzun odasına modern bir görünüm kazandıracak. Gençlerin odalarında daha çok vakit geçirmesine olanak sağlayacak. Mondi mobilyanın yaptığı indirim sayesinde Tarz Genç Odası Takımını, 2.398,0 TL’ye satın alabilir taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Mondi Genç Odası Takımı Kolej

Kolej Genç Odası Takımı
Sonunda kız çocuğunuzun uzun zamandan beridir aramış olduğu rengi, dinamik ve rahat tasarımı buldunuz. İnce ayrıntıların yer aldığı ve ayrıntıları ile odanıza canlılık katacak bu modeli çok seveceksiniz. Gençlerin hayatına ve odasına renk katacak bu modeli indirimli fiyatı ile 3.234,00 Tl gibi bir rakama satın alabilirsiniz.

İşte Mondi Mobilya çocuk odaları takımları:

Kalyon Genç Odası Takımı – 1.645,00 TL

Gençlerin rahatı ön planda tutularak tasarlanmış Mondi genç odası modelleri elbette ki onları rahata kavuşturmakla kalmıyor aynı zamanda onların gönlünüde fethediyor. Birbirinden şık ve çeşitli modelleriyle her genç kendi istediği modeli kolaylıkla bulabiliyor, hayal ettiği odaya kavuşuyor.

Mondi genç odası modellerinde 2019 yılıyla birlikte yepyeni bir sayfa açılırken, genç odası takımının içinde bulunan bütün mobilyaların değişime uğradığını söyleyebiliriz. Her bir mobilya ürünü hem daha çok kullanışlı hale getirildi hem de dekor açısından dekoratif bir görünüm kazandırıldı. Örneğin; kitaplık modelleri genelde düz, yer kaplayan ve koyu renklerde bulunurken artık hem rengarenk modelleri geldi hem de yer kaplamayan duvar monteli oldu.

Yatak ve çalışma masası da yine aynı düzeyde değişime uğradı. Fiyatları ise elbette ki artış gösterdi fakat diğer mobilya mağazalarına göre indirimler de takip edilirse çok uygun bir fiyata sahip olunabilir. 3000 ile 7000 arasında değişen bir fiyat aralığına sahip. Tabii bu fiyatlar güncel olmayabilir. Güncel fiyatlar ve modeller için lütfen firmanın yetkili bayileri ile irtibata geçin.

Firmanın model ve fiyatları dönemsel olarak değiştiği için buradaki model ve fiyatlarda değişimler olabilir. Aşağıdaki modelleri güncel olmayan kampanyalardan örneklerdir.

Kolej Genç Odası Takımı - 2.066,00 TL

Kolej Genç Odası Takımı – 2.066,00 TL

Lazio Genç odası Takımı 2.006,00 TL

Lazio Genç odası Takımı 2.006,00 TL

Novel genç odası Takımı – 1.017,00 TL

Pitstop Genç Odası Takımı – 2.437,00 TL

Punto Genç odası Takımı - 1.846,00 TL

Punto Genç odası Takımı – 1.846,00 TL

Spring Genç Odası Takımı - 1.750,00 TL

Spring Genç Odası Takımı – 1.750,00 TL

Mondi genç odası takımları 2019 yılında yapmış olduğu kampanyalar sebebi ile indirimli olarak satışa çıkıyor. Gençlerin hayran olacağı bu güzel genç odası modelleri Mondi Mobilya mağazalarında görebilirsiniz.

Vegas Genç Odası Takımı - 1.306,00 TL

Vegas Genç Odası Takımı – 1.306,00 TL

inci genc odasi takimi


Mondi Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben antakyada yadiyorum ve bir engelli kizimicin (8)yasinda ve saglikli oglum 11 yasinda ogrenci iki cocugum icin iki yatalli oda fiyatini ogrenmek istiyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın