Kelebek Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

1.829 views

Bir aile için en önemli olgu evlatlarıdır. Tüm hayatları boyunca çocuklarının geleceği için çalışmaktadırlar ve gerek maddi anlamda gerekse psikolojik anlamda her türlü desteği esirgemeden yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Bu insanların yapısında olan bir şeydir. Eski tarihlerde de bu böyleydi günümüzde de bu böyledir. İyi bir iş sahibi olan baba evladının kendinden daha iyi bir iş sahibi olması için oğlunu destekler veya bir anne kızının kendinden daha yüksek bir konumda olmasını ister.

Maddi durum açısında refah seviyesi yüksek bir evde yetişen çocuğun daha da iyi kazançlar elde edilmesi için uğraşılır. Maddi durumu kötü olan bir evde yetişen çocuğun ise ileride güzel bir mesleğe ve hayata sahip olabilmesi için aileler seferber olmaktadırlar. Bu durum başında ise eğitim gelmektedir. Hemen hemen her ebeveyn çocuğunun eğitimi konusunda hassastır. İlkokuldan Üniversiteye kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırı ve evladının daha iyi ve kaliteli bir eğitim alabilmesine yardımcı olmak ister. Bizde bu yazımızda evladını düşünen ve eğitim konusunda yardımcı olmak isteyen aileler için ders çalışma masalarını ele aldık umarız beğenirsiniz.

Kelebek Mobilya Ders Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

cara kelebek çalışma masası

Cara Çalışma Masası 2.855 TL (01.09.2022)

 

cosso kelebek çalışma masası

Cosso Çalışma Masası 4.425 TL (01.09.2022)

 

poly kelebek çalışma masası

Poly Çalışma Masası 5.150 TL (01.09.2022)

 

nigero kelebek çalışma masası

Kelebek Mobilya Nigero çalışma masası (01.09.2022)

Kampanya dahilinde olan ve sadece taksitli alışverişte sunulan indirimli fiyatı 2.400 TL’dir. Bu çalışma masası modeli de iki bölümden oluşmaktadır. Üst kısım oldukça pratik bir kitaplık alanı sunmaktadır ve bu sayede kitaplarınızı nereye yerleştireceğiniz konusunda daha fazla düşünmeniz gerekmeyecektir. Modülün alt kısmı ise kullanışlı bir çalışma masası imkanı sağlamaktadır. Hem görsellik anlamında hem de tarz anlamında basit ama kullanışlı bir hava veren bu çalışma masası modeli Laptop ile fazla vakit geçiren kişiler için ideal bir tercih olacaktır. Sağlam ahşaptan yapılan bu model oldukça uzun ömürlüdür ve uzun yıllar boyunca kullanılır.

angelic kelebek çalışma masası

Kelebek Mobilya Angelic çalışma masası

Ürünün 12 taksite indirimli fiyatı 4.855 TL’dir. İki kısımdan oluşan modülün üst kısmı oldukça dekoratif ve kullanışlıdır. Kitaplık olarak kullanabileceğiniz ara rafı vardır ve yan tarafında kapaklı bir bölmeden oluşmaktadır. Kapaklı bölmede eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca üst kısmına da süs eşyalarınızı veya fotoğraflarınızı yerleştirebilirsiniz. Alt kısmı ise çalışma için idealdir. Altı kısımda bulunan çekmecelerde her türlü eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın