Kelebek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Kelebek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için yorumlar kapalı
8.403 views

2022 kelebek mobilya çocuk odası modelleri ve fiyatları konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda sizin için hazırladığımız örnekleri ve bilgilendirme yazılarını sunacağız. Evine önem verenler evinin salonuna, mutfağına değer verdiği gibi diğer odaları da seçenek yaparken dikkate alır. Firmanın ürettiği genç odası modelleri müthiş tasarımları ve renk kombinleri ile gençlerin yüzünü güldürecek gibi gözüküyor. Son zamanlarda büyük atılım yaparak modern bir çizgiye ulaşan firma şube sayısını da her geçen gün arttırmaktadır. Mobilya markası yılların verdiği tecrübe ile genç odası üretimi yaparken kaliteyi göz özünde bulundururken göz zevkinizi de düşünüyor. Ürün ne kadar kaliteli olursa olsun insanlar birazda görsellik istiyor tabi ki odanıza şıklık ferahlık katsın istiyorsunuz. Kaliteli ve göze hitap eden şık görünümlü ürünleriyle sizlere hizmet veriyor. Burada bulunan modellerin tamamı güncel olamayabilir.

Ülkemizin ilk panel mobilya ve mutfak üretici olan firma, Cumhuriyet yılından bu zamana kadar gelen bir firmadır. Türkiye’nin ilk mobilya üreticileri arasında yer alan mobilya markası, genç odası takımları yenilikçi tasarımları ve geliştirdiği mobilya formalarıyla birden fazla ürün yelpazesine sahip. Çıkarmış olduğu bir çok ürününde müşterisine geniş harekat etme alanı sunan firma, sunmuş olduğu özgün tasarımlı, şık ve bir  o kadar dikkat çekici mobilya takımı ihtiyacınızı çok rahat bir şekilde gideriyor. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan indirimli genç odası kampanyaları konusuna değinelim.

 

milky kelebek genç odası takımı

Milky Genç Odası Takımı  9.250 TL (01.09.2022)

Firmanın tasarımları şık görünümünün yanı sıra uygun fiyatlarıyla da kullanıcının yüzünü ve cebini güldürüyor. Senenin belli zamanlarda farklı kampanyalarla müşterinin karşısına çıkmakta ve müşterilere uygun fiyatla kaliteyi yaşama şansını tanıyor.

Kelebek Mobilya Genç Odası Fiyatları 2022

Aşağıda verilen fiyatların piyasa koşullarına göre değişmiş olabileceğini göz önünde bulundurunuz.

eva kelebek genç odası takımı

Eva Genç Odası Takımı  15.410 TL (01.09.2022)

 

lime kelebek genç odası takımı

Lime Genç Odası Takımı  16.345 TL (01.09.2022)

 

cara kelebek genç odası takımı

Cara Genç Odası Takımı  13.115 TL (01.09.2022)

 

Kelebek Mixage Genç Odası

Mixage Genç Odası Takımı Fiyatı 19.850 TL (01.09.2022)

Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunabilen Mixage, birbirine uyumlu renkleri ile adeta gözünüzü büyülemekte. Kullanım kolaylığı ve depolama konusunda oldukça avantaj sağlayan bu model evinize çok yakışacak.

 

Kelebek Genç Odası Takımı Angelic Modeli

Angelic Genç Odası Takımı (01.09.2022)

Estetik konusunda sınır tanımayan ve taviz vermeyen firma, çocuğunuzun odasına girdiği zaman huzur dolu bir mekan yaratacak. Estetik konusunda oldukça iddialı olan bu modeli indirim sayesinde 12 aya varan taksitlerle Kelebek Angelic genç odası fiyatı 18.920 TL‘ye alabilirsiniz.

 

Kelebek Genç Odası Takımı Poly

Enerjisini gençlikten alan Poly, fonksiyonel ve teknolojik yapısıyla oldukça dikkat çekmekte. Çalışma masasında usb girişi ve çoklu prizinin yer aldığı bu modeli çocuğunuzda oldukça sevecek. Bu muhteşem modele indirim sayesinde 16.540 TL karşılığında 12 aya varan taksit seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. (01.09.2022)

 

Kelebek Nigero Modeli Genç Odası Takımı

Nigero Genç Odası Takımı (01.09.2022)

Her konuda gençlere hitap eden ve dinamik bir yapıya sahip olan Nigero, naturel duruşu ile oldukça sakin bir yaşam alanı yaratmakta. Bir çokları için ideal olan bu ürünü  18.975 TL gibi rakama alabilirsiniz. 12 ay taksit imkanı da vardır.

 

Kelebek Beauty Genç Odası

Beauty Genç Odası Takımı
Kız çocukları için tasarlanmış olan Beauty, kendine özgü tasarımı, ince detayları ve yüksek düzeydeki konforu ile uykunuza uyku katacak.

 

Kelebek İkorro Genç Odası Takımı

İkorro

Pembe ve beyazın bir araya geldiği İkorro Genç Odası Takımı, iç açıcı renkleri ile odanıza bambaşka bir huzur katacak. korro; farklı depolama alanları, kullanım kolaylığı sağlayan modüler parçaları ile kızınızın odasını muhteşem bir yaşam alanınıza dönüştürmekte. Çalışma masasını bütünleyen tekerlekli kesonu ve sandıklı yatağı ile derli toplu olan bu model kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak.

Tescillenmiş kalitesi ve hissettirdiği güven sayesinde Kelebek’i tercih ettiğinize pişman olmayacağınızı düşünüyoruz. Firmanın mağazalarında 2022 yılıyla birlikte yenilenen genç odaları bu yılın en büyük trendi haline geldi. Önceki senelerle arasındaki değişimler merak edilirken bu konuya açıklık getirmek istiyoruz.

En ferah ve rahat takımlardan bir demet hazırladık sizin için inanın biz gördüğümüzde bu aşağıda resimlerini paylaştığımız takımlar çok hoşumuza gitti ve sizinle de paylaşmak istedik. Gerek kız olsun gerek erkek olsun genç odası takımlarında inanılmaz renkler ve tasarımlara sahip mobilyalar bulunuyor. Her geçen yıl renklerin ve dokunun değişmesine rağmen hepsi de göz alıcı güzellikte ve zerafette. Yıllardır bu tarz takımları takip eden insanlar olarak biz bu takım mobilyaları gördüğümüzde oldukça beğendi. Çizgileri ve dokuları bizi derinden içerisine hapsedecek güzellikte.

 

Günümüz dünyasında artık renkli mobilyalar hakim renkleri insana ferahlık ve rahatlık katıyor. Sabah zinde bir uyku ile kalkmak için yatak odasının daima itinalı seçilmesi gerekmekte.

Her zaman en iyi ve en yeni yatak odası, oturma odası, mutfak yemek masası ve çocuk odası mobilyaları sunan firma 2022 yılında da birbirinden güzel örnekleri de size sunuyor. Şıklık, dekoratif ve konfor açısından diğer mobilya mağazalarına göre en iyilerinden biri olan firmada hem gençler bunlara beğeni bile bakıp sahip olmak isteyecek hem de ebeveynler de en az onlar kadar hayran olacak. Siz de kesin kararınızı verdiyseniz diğerlerine bakarak vakit bile kaybeden hemen firmanın mağazasına bakabilirsiniz.

 

Kendi tarzını yansıtma ve kendini en iyi şekilde ifade etme isteği bulunan gençler bu odalara özellikle büyük ilgi duyuyor. Sıradan kitaplık modeli yerine figürlü ve duvara monte edilebilen kullanışlı kitaplıklar, başka bir tasarıma sahip ilginç yatak çeşitleri bulunuyor. Fiyatları ise lüx ve konfor arttıkça doğru orantılı olarak artış gösterse de genel olarak uçuk rakamlara çıkmıyor.

 

Lidor genç odası takımı

 

Kelebek genç odası modelleri 2022

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş