Doğtaş Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

2.864 views

Gerek çalışan bireyler gerekse öğrenci gençler için bir ihtiyaç olan çalışma masası hem bir düzen sağlamamıza olanak sağlar hem de yaptığımız iş veya çalıştığımız dersi daha kolay anlamamızı sağlar. Ayrıca kendinizi daha motive edici bulabilir bu sayede şevkinizi de arttırabilirsiniz.  Bu yazımızda çalışma masası fiyatları ve modellerini ele aldık umarız aradığınız tarzda bir model bulabilirsiniz.

Doğtaş Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

Doğtaş mobilyanın bir çok ürününü tanıttık ve öyle tahmin ediyoruz ki bir çoğu faydalı oldu. Arayış içinde olanlar için yeni yazılarımızla yola devam ediyoruz ve  yeni bir yazı ile daha karşınızdayız. Doğtaş Mobilyanın üretimi olan çalışma masalarını inceleyeceğiz ve alacaklar için fiyatlarını belirteceğiz. Vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

KLASİK ÇALIŞMA MASALARI İÇİN TIKLAYIN

Doğtaş Çalışma Masası Çeşitlerinden Secret Garden’nın fiyatı 1.946 TL’dir. Bir kız çocuğu için adeta prenses masası olan bu ürün gerçekten de zevk sahibi ebeveynler için en güzel seçim olacaktır. Geniş çalışma masası olanağı ve hassas yüzeyi bu iş için en uygun şekildedir. Oldukça çok saklama alanı ise çalışma sırasında kullanılan tüm araç gereçlerin saklanmasını sağlar. Ortalama 2 çocuğun rahat şekilde çalışabileceği kadar geniş olan Secret Garden sizler ve kızınız için kaliteli seçimdir. 5 yıllık Doğtaş garantisi altında olan takım gayet uzun ömürlüdür de diyebiliriz. Ayrıca seramik çizgi deseni ile hoş bir şekilde kombin edilmiştir.

 

riena doğtaş çalışma masası

RIENA
Genç Çalışma Masası 3.285TL (28.08.2022)

 

sky doğtaş çalışma masası

SKY
Çalışma Masası 2.910 TL (28.08.2022)

 

Doğtaş Mobilya ARTY ÇALIŞMA MASASI

Oldukça zarif ve dekoratif olan bu model özellikle kızlara yönelik tasarlanmıştır. İnce detayları ile sevimlilik kazanan Arty Pembe, açık gri, antik meşe ve lake beyaz renkleri ile hoş bir kombinle tasarlanmıştır. Geniş saklama alanına sahip 3 kulplu dolabı ise kullanım kolaylığı sağlarken fazla eşyalar içinde saklama alanı oluşturmaktadır.

DOĞTAŞ MOBİLYA BATMAN ÇALIŞMA MASASI

Erkek çocuklarına özel olarak tasarlanmış olan Batman çalışma masası gerçekten tasarımı ile dikkat çekmektedir. Çalışma masasında kullanılan Batman çalışması ve detayları ile çocuklar kendilerini bir süper kahraman gibi hissedecekler. Geniş bir çalışma alanı sağlamaktadır. Tasarımında kullanılan işçilik ile modern bir hava katan model ile çocuğunuz çalışmaktan mutluluk duyacaktır. Geniş saklama alanı ile fazla ürünler için depolama alanı üst raflar ise kitaplık olarak kullanılabilir.

 

Dogtaş mobilya çalışma masası modellerinden Country

Ürün oldukça zarif ve klasik bir tasarımla süslenmiştir. Sade ve gösterişsiz bir çalışma masası düşünenler için güzel bir tercih olacaktır. Çalışma masasında bulunan ı 2 ve 3 kapılı dolaplar sayesinde geniş saklama alanına da sahip olacaksınız ve bu sayede fazla eşyalarınız adına bir sorun aklınızda kalmayacaktır. 5 yıllık bir kullanım garantisi sunulan ürün uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılabilir olmasıyla da tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Doğtaş Çalışma masası Çeşitleri Flamingo’nun

Açık renkteki tasarımı sayesinde bulunduğu odanın da havasını değiştirecektir. İnce ve zarif tasarımı ise görüntü olarak hoş dururken sağlamlığı ve kullanım kolaylığı ekstra tercih sebebi olmaktadır. Üründe kullanılan klasik tasarımla beraber ince detaylar modern bir dokunuş sunmaktadır. Üründe kullanılan soft renk detayları ile zarafet dolu bir ortamı hazırlamaktadır.

Oldukça güzel ve zevkli şekilde hazırlanmış olan çalışma masası modellerini sizler için listeledik. Ürünler genel olarak çocuklara hitap etmektedir ve eğer çocuk odaları varsa güzel bir uyum sağlayacaktır yoksa bile salonun köşesinde odanın havasını değiştirecek ve güzel bir çalışma ortamı sunacaktır.

İpek Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Kilim Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları için Tıklayın

Çilek Mobilya Genç Odası Takımları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın