Kilim Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları

1.717 views

En yeni genç odası modelleri 2019 yılıyla birlikte Kilim’de yerini alıyor. Uzun yıllar kullanıldığında dahi hiçbir hasar meydana getirmeyecek düzeyde kaliteye sahip Kilim genç odaları aynı zamanda muhteşem bir dekor görünümü sağlıyor. Hem şıklığıyle hem de kalitesiyle Kilim her yıl daha çok tercih ediliyor.

Kilim kullanıcılarının da anlattığı üzere artık Kilim’den aldıkları ürünün kalitesi hakkında hiçbir kuşku duymuyorlar. Kullandıkları her kilim ürünü aradan ne kadar geçerse geçsin aynı kalmayı sürdürmesi bu güveni tazelemiştir. Şıklıkta da tıpkı kalitede olduğu gibi üst düzeyde olan kilim en dekoratif görünümü yaratıyor. Genç odası modellerine gelince ise birbirleriyle son derece uyumlu olması oldukça dekoratif olmasına sebep olarak gösterilebilir.

Kilim Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 2019

Aşağıdaki vermiş olduğumuz fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir.

Eğer iyi bir genç odası için gereken tüm kriterlere sahip bir mobilya mağazası arıyorsanız vakit kaybeden Kilim mobilya mağazasına uğrayarak muhteşem bir dekorasyonun keyfini yaşayın. Kız ve erkek genç odası modellerinde her biri için onlarca çeşide ayrılan Kilim genç odaları tüm gençlerin beğenisini kazanmayı başarıyor. Hem şıklığı hem kalitesi bakımından rakipleri arasında en iyi olan Kilim büyük ilgi görüyor. Onlarca çeşit arasından hangisini seçeceğiniz ise tamamen kendi şahsi zevkinize bağlı.

Bu konuda bir fikrimiz yok, çünkü bütün modeller yeterince dekoratif. Kimileri genç odası modellerinden sade tasarıma sahip olanlarını tercih ederken kimileri ise 2019 yılıyla birlikte satışlarında ve üretiminde büyük artış gözlenen hayran olunan sanatçılarla kaplanmış genç odası modellerini tercih ediyor. Bu onların kendi tarzını en iyi şekilde ifade etmesine olanak sağlıyor. Aşağıda bazı Kilim Mobilya Genç odası resimleri sunuyoruz.

Bulut Bebek Odası
8667 TL yerine 5445 TL

Ekol Genç Odası
1306 TL yerine 1189 TL

Venüs Genç Odası
6516 TL yerine 4301 TL

Speedy Genç Odası
5564 TL yerine 3603 TL

Rock Genç Odası
7669 TL yerine 4758 TL

Ocean Genç Odası
6754 TL yerine 4117 TL

Mars Genç Odası
6588 TL yerine 4209 TL

Kaptan Genç Odası
6992 TL yerine 4346 TL

Dubleks Genç Odası
9883 TL yerine 6580 TL

Country Genç Odası
6992 TL yerine 4392 TL

Active Smart Genç Odası
6479 TL yerine 4018 TL

Piano Genç Odas Kilim Piano genç odası, genç kızlar için tasarlanmış olan fakat  her iki cinsiyete de uyum sağlayan bilen bir model. Lila ve beyaz bir araya getirilmesi sonucunda ortaya çıkan kilim piano genç odası, estetik ,güzel renk görünümü sayesinde ve kullanışlı olması nedeniyle bir çok kişinin dikkatini çeken modeller arasında yer almakta.4026 TL yerine 3459 TL

 

Kilim Retro Genç Odası

Retro Genç Odası R4 rengin bir arada kullanıldığı retro genç odası insan sağlığına uygun olan maddelerden üretilmiştir. Dolap, şifonyer ve başlıkta yer alan dijital baskı dikkatleri üzerine topluyor ayrıca oda takımının daha güzel gözükmesini sağlıyor. 3 kapaklı dolap ayna ve çekmece  ile daha kullanışlı olması sağlanmış. Ayrıca karyolanın geniş bir yapıya sahip olması, temizlik konusunda da sizlere kolaylık sağlıyor. Bu yatak odası takımı kampanya nedeniyle 3030 TL’ye satılmakta.

 

Kilim City Life Genç Odası

City Life Genç Odası İnsan sağlığına zarar vermeyen maddelerden oluşan kilim city life genç odasını başlık, kitaplık, üç kapılı dolap, karyola, komodin, şifonyer ve çalışma masası oluşturuyor. City life genç odası iki kapaklı dolap alternatiflerine sahip olması sebebiyle her odaya uyum sağlayabiliyor. Dört rengin bir arada kullanıldığı  ve Dijital baskılı deri döşeme baskı kullanılan model özellikle erkek çocuklarının oldukça dikkatini çekmekte. İNDİRİMLİ 2772 TL

 

Kilim Pozy Genç Odası

Kilim pozy genç odasını Karyola, şifonyer, 3 kapılı dolap, kitaplık, çalışma masası ve komodin oluşturuyor. Kilim Pozy genç odası 3 kapaklı gardırop çekmeceler sayesinde rahat bir kullanım sunuyor. Meşe renginde olan bu oda takımı , rengi sayesinde dikkatleri üzerine toplamakta.  Kilimin yaptığı genç odalarında yaptığı kampanya sayesinde bu modeli 5299 TL yerine  4804 TL’ye alabilirsiniz.

 

Kilim Carlin Genç Odası

Carlin Genç Odası komodin, 3 kapılı dolap, kitaplık, çalışma masası, şifonyer ve başlıktan oluşmaktadır. Beyaz rengin hakim olduğu ve çizgisel detayların şıklık kazandırdığı iklim carlin genç odası rengi sayesinde bütün ortamlara uyum sağlayabiliyor. Ayrıca oldukça kullanışlı olan bu modeli kampanya sayesinde 4522 TL  yerine 3699 TL’ye alabilirsiniz.

 

Kilim Form Genç Odası

Kilim Form genç odası karyola, komodin, çamaşırlık, 3 kapılı dolap, çalışma masası ve kitaplıktan oluşmaktadır.  Oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olan bu model renk uyumu ve şıklığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca beyaz ve sarı kombinin ağırlıklı olduğu model bir çok yere uyum sağlayabilir. Bu modeli kampanya sayesinde 4823 TL yerine 3953 TL’ye alabilirsiniz.

Aşağıdaki ürünler güncel olmayabilir. Lütfen genç odası takımlarının satışta olup olmadığını ve fiyatlarını teyit edin.

Asos Genç Odasi Takımı 1699.00 TL

Asos Genç Odasi Takımı 1699.00 TL

Form Genç Odasi Takımı 2208.34 TL

Form Genç Odasi Takımı 2208.34 TL

Onyx Genç Odasi Takımı 2290.00 TL

Onyx Genç Odasi Takımı 2290.00 TL

Roma Genç Odasi Takımı 2290.00 TL

Roma Genç Odasi Takımı 2290.00 TL

Pembe Kilim Venedik Genç Odasi Takımı 1890.00 TL

Pembe Kilim Venedik Genç Odasi Takımı 1890.00 TL

 

 

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın