İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

7.608 views

İstikbal koltuk takımı fiyatları 2021 yılında artan maliyetlerin etkisinden nasibini almış olarak karşımıza çıkıyor. Tabi dönemsel olarak istikbal koltuk takımı fiyatları 2021 yılı içinde değişik seviyelerde iniş çıkışlarla belirlendi. Mobilya ihtiyacı olanlar ve koltuk takımı alacak evlenme adayları yada evini tadilat yapanların ilk yaptığı şeylerden birisi internette istikbal mobilya, bellona ve kelebek mobilya gibi firmaların internet sitelerini ziyaret etmek oluyor. Artık teknolojinin ulaşılmaz boyutlara gelmesi ve internetin de Türkiye’de neredeyse her eve kadar gelmiş olması insanların alışverişini kolaylaştırıyor. Bu alıcılar için de, satıcılar için de geçerlidir. Evet internet büyük bir reklam ve pazarlama mecrası olmuştur. Mobilyacılar ve koltuk imalatçıları da bu mecrada yerini almış olması sebebi ile alıcılar artık mağaza mağaza gezmiyorlar. Önce ön bilgi edinmek amacıyla internet sitelerinde ve görsel aramalar aracılığı ile koltuk modellerini inceliyor ve fiyat araştırması yapıyor.

İstikbal Mobilya hemen her yıl yenilediği koltuk koleksiyonu ile dikkatini çeken firmalardan birisidir. Mobilya ve koltuk deyince Türkiye’de ilk akla gelen mobilya markalarından biridir. Yemek odası yatak odası genç odası koltuk takımları ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Hem konfor ve hem de tasarım açısından şık ve kullanışlı koltuk modelleri arıyorsanız bu sayfamızda sizin için hazırladığımız modern ve klasik koltuk takımları modellerini inceleyebilirsiniz.

İstikbal Mobilya, Türkiye’de mobilya markası deyince akla gelen Doğtaş, Bellona, Kelebek, Mondi, Enza, Kilim gibi büyük markalardan biridir. Firmanın 2021 koleksiyonunda sadece koltuk değil yatak odaları, genç odaları, yemek takımları, kanepe takımları ve çeşitli oturma grupları da bulunuyor. Her çıkardığı seride oldukça iddialı ürünler sunan firma farklı dönemlerde kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar indirim ve vade farksız taksit şeklinde oluyor genellikle.

İstikbal koltuk takımları genellikle iki üçlü bir berjer şeklinde sunuluyor. Bazı modellerde 1 üçlü, 1 ikili ve 1 tane de tekli koltuk olarak satışa çıktığı görülüyor. Tabii takımda neler olduğu ve üründeki işçilik fiyatlara da yansıyor.

İstikbalin yaza damgasını vuran koltuk takımları sizler için sitemizdedir. İstikbal denince farklı bir şıklık, farklı bir görkem ve gösteriş akla gelmektedir. İstikbal her zaman ayrıcalıktır.

Biz de sitemizde 2021 İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve fiyatları hakkında bilgi vermek üzere yeni bir yazı hazırladık. Esasında fiyat bilgisi için en sağlıklı yöntem istikbal mobilyanın resmi sitesine girmeniz olacaktır. Çünkü bazen buradan verdiğimiz fiyatlar güncel olamaya biliyor. Bu da ziyaretçilerimizi yanlış yönlendirmeye sebep oluyor. İstikbal mobilya koltuk fiyatları 2021 ile ilgili fiyat araştırması yapan ziyaretçilerimize tavsiyemiz bu yöndedir.

İstikbal mobilya koltuk modelleri ile ilgili olarak bazı koltuk modellerini aşağıdaki şekilde sıralamış bulunmaktayız.

İstikbal mobilya koltuk modelleri 2021

clara istikbal koltuk takımı

Clara Deluxe Koltuk Takımı

9.068,00 TL

eyfel istikbal koltuk takımı

Eyfel Koltuk Takımı

8.393,00 TL

armony istikbal koltuk takımı

Armony Koltuk Takımı

9.347,00 TL

basel istikbal koltuk takımı

Basel Koltuk Takımı

7.135,00 TL

canyon istikbal koltuk takımı

Canyon Koltuk Takımı

8.189,00 TL

diego istikbal koltuk takımı

Diego Koltuk Takımı

7.915,00 TL

estilo x istikbal koltuk takımı

Estilo X Koltuk Takımı

4.050,00 TL

lena istikbal koltuk takımı

Lena Koltuk takımı

8.114,00 TL

luxe istikbal koltuk takımı

Luxe Koltuk Takımı

5.948,00 TL

oliver istikbal koltuk takımı

Oliver koltuk takımı

8.831,00 TL

Santa Deluxe Takım
6.935,00 TL

İstikbal koltuk takımı fiyatları 2021 listesinde oldukça öne çıkmayı başarmış güzel bir koltuk tasarımı.

Scarlet Koltuk Takımı
8.027,00 TL

Palma Koltuk Takımı
8.325,00 TL

Lucas Koltuk Takımı
5.992,00 TL

Vals Koltuk Takımı
10.232,00 TL

Elizya Deluxe Takım

7.359,00 TL

Lima Koltuk Takımı
6.094,00 TL

Gold Deluxe Koltuk Takımı
7.790,00 TL

Rustik Deluxe Takım
10.344,00 TL

Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Soprano Koltuk Takımı

Santino Koltuk Takımı

Side Deluxe Takım

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın