Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Doğtaş koltuk takımları ülkemizde en çok tercih edilen ev mobilyalarından biridir. Her yıl yenilenen tasarımları ile dikkatleri üzerine toplamaya başaran firma, gerek yapmış olduğu reklam kampanyaları ve gerekse Türkiye’nin birçok ilinde geniş mağaza zincirlerinde indirim kampanyaları ile mobilya gündeminde yerini almayı başarmıştır. Masko ve Modoko gibi büyük mobilya çarşılarına gittiğinizde firmanın mağazalarının en merkezi konumda olduğunu göreceksiniz. Firmanın klasik yada modern 2019 yılında çıkarmış olduğu yeni  tasarımlarını görmek için sayfamızdaki modelleri inceleyebilirsiniz. Burada en şık tasarımları sizin için derledik.

Kişiler için ev için de her alana uygun zevk ve modellerine bağlı olarak mobilya seçimleri yapmaktadır. Özellikle kişilerin büyük bir kısmı salon takımlarının seçimi evin olmaz ve olmazı Doğtaş mobilya koltuk takımları oldukça şık ve hoş bir görünüme sahip olan modelleri bulmak mümkün olacaktır. Evde geçirdiğimiz zaman en çok salon olduğu düşünülürse seçilecek mobilyarın özenli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir.

2019 Doğtaş mobilya fiyatları sağlığımıza zarar vermeyecek yapıda her türlü renk ve özel çizgilere sahip konforlu seçimler yapabilmek mümkündür. Kişilerin renk ve model çeşitliliğiyle kullanılan kumaş özelliklerine göre mobilya fiyatların da değişikliklere sebep olmaktadır. Her ailenin bütçesine uygun model bulmakta mümkün olmaktadır. Kişilerin web sayfasından da rahatlıkla modelleri seçebilmeleri mümkün olmaktadır.

PEARLY modelinin fiyatı : 11.517 TL’dir.

LOUNGE oturma odası takımı fiyatları: 15.993 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 9.715 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 8.996 TL ‘dir.

MANTİNİ
Fiyatı: 10.849 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 7.323 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 6.781 TL’dir.

CLARİSSA
Kampanyasız Fiyatı: 11.249 TL’dir.

COOL
Kampanyasız Fiyatı: 15.725 TL 1+11 Taksitli Fiyatı 10.615 TL 1+5 Taksitli Fiyatı 9.828 TL’dir.

Her kesimden insana hitap eden Doğtaş mobilya takımlarını bulmak kalitede öncü olan firmanın siz değerli müşterilerine sınırsız bir hizmet sunarak kişilerin memnuniyetin de bir artışa sebep olmaktadır. Özellikle ödeme konusunda oldukça farklı ve her bütçeye uygun ödeme kolaylığı kişilerin firmayı seçmesinde oldukça belirleyici bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Eve gelen pek çok insanın da beğenisini kazanması kaliteli ve farklı modellerin seçilmesi için oldukça güvenilir bir firmadır. Firma oldukça fazla alternatifli bir ödeme planı sağlanarak kişilerin bütçelerinin de rahatlatmaya olanak sağlamaktadır.

Aşağıda bulunan foto galeri de sizin için Doğtaş mobilya salon ve oturma odası avangart yada klasik koltuk örnekleri sunuyoruz. Burada bulunan mobilyalar güncel olarak satışta olmayabilir. Lütfen bilgi alınız.

Firma, mobilya dünyasının en çok beğenilen markası seçilmiştir. İstanbul Mobilya Fuarı’nda tüketiciler tarafından büyük ilgi görmesi de bunun bir göstergesidir. Günümüzde Türkiye genelinde bir çok şubesi olan firma mobilya sektörünün öncüsü haline gelmiştir.

Ürünleri seçerken konforlu olmasına dikkat ederiz tabi bunun yanı sıra göze hitap etmesi, ergonomik olması ve dayanıklılığı da seçimlerimizi etkileyen faktörlerdendir.

“Exclusive” koleksiyonu altında tasarlanan Dream Plus Takımı, bütün bu özellikleri taşımaktadır.

En çok beğenilen ve ilgi çeken bu takım konforu, rahatlığı ve farklı renk seçenekleri ile sizlerin beğeninize sunulmuştur.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın