Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

1.730 views

Doğtaş koltuk takımları ülkemizde en çok tercih edilen ev mobilyalarından biridir. Her yıl yenilenen tasarımları ile dikkatleri üzerine toplamaya başaran firma, gerek yapmış olduğu reklam kampanyaları ve gerekse Türkiye’nin birçok ilinde geniş mağaza zincirlerinde indirim kampanyaları ile mobilya gündeminde yerini almayı başarmıştır. Masko ve Modoko gibi büyük mobilya çarşılarına gittiğinizde firmanın mağazalarının en merkezi konumda olduğunu göreceksiniz. Firmanın klasik yada modern 2021 yılında çıkarmış olduğu yeni  tasarımlarını görmek için sayfamızdaki modelleri inceleyebilirsiniz. Burada en şık tasarımları sizin için derledik.

 

bella doğtaş koltuk takımı

BELLA KOLTUK TAKIMI 10.125 TL

carbon doğtaş koltuk takımı

CARBON KOLTUK TAKIMI 11.644 TL

clara doğtaş koltuk takımı

CLARA KOLTUK TAKIMI 8.240 TL

felıs doğtaş koltuk takımı

FELIS KOLTUK TAKIMI 9.595 TL

lıkya doğtaş koltuk takımı

LIKYA KOLTUK TAKIMI 10.216 TL

madrid doğtaş koltuk takımı

MADRİD KOLTUK TAKIMI 9.768 TL

marvin doğtaş koltuk takımı

MARVİN KOLTUK TAKIMI 5.420 TL

mayer doğtaş koltuk takımı

MAYER KOLTUK TAKIMI 6.590 TL

nova doğtaş koltuk takımı

NOVA KOLTUK TAKIMI 8.990 TL

ornella doğtaş koltuk takımı

ORNELLA KOLTUK TAKIMI 16.995 TL

Doğtaş oturma grubu victoria chester

VICTORIA CHESTER KOLTUK TAKIMI 13.470 TL

SANTE KOLTUK TAKIMI 9.790 TL

RAVENNA KOLTUK TAKIMI 9.295 TL

Doğtaş pearl salon takımı

PEARL KOLTUK TAKIMI 9.000 TL

PARMA Koltuk Takımı 8.995 TL

OLIVIA Koltuk Takımı 14.565 TL

NADIA KOLTUK TAKIMI 6.390 TL

MONARCH PRIME KOLTUK TAKIMI 14.690 TL

MIRANDA Koltuk Takımı 7.590 TL

LUNA Koltuk Takımı 10.166 TL

LOUNGE KOLTUK TAKIMI 16.155 TL

LOFT KOLTUK TAKIMI 3.890 TL

HECTOR KOLTUK TAKIMI 5.995 TL

FORTE KOLTUK TAKIMI 11.795 TL

DIAMOND KOLTUK TAKIMI 12.440 TL

DANIELA KOLTUK TAKIMI

MANTINI KOLTUK TAKIMI

MONTANA KOLTUK TAKIMI

CLARISSA KOLTUK TAKIMI 8.995 TL

Kişiler için ev için de her alana uygun zevk ve modellerine bağlı olarak mobilya seçimleri yapmaktadır. Özellikle kişilerin büyük bir kısmı salon takımlarının seçimi evin olmaz ve olmazı Doğtaş mobilya koltuk takımları oldukça şık ve hoş bir görünüme sahip olan modelleri bulmak mümkün olacaktır. Evde geçirdiğimiz zaman en çok salon olduğu düşünülürse seçilecek mobilyarın özenli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir.

2021 Doğtaş mobilya fiyatları sağlığımıza zarar vermeyecek yapıda her türlü renk ve özel çizgilere sahip konforlu seçimler yapabilmek mümkündür. Kişilerin renk ve model çeşitliliğiyle kullanılan kumaş özelliklerine göre mobilya fiyatların da değişikliklere sebep olmaktadır. Her ailenin bütçesine uygun model bulmakta mümkün olmaktadır. Kişilerin web sayfasından da rahatlıkla modelleri seçebilmeleri mümkün olmaktadır.

Her kesimden insana hitap eden Doğtaş mobilya takımlarını bulmak kalitede öncü olan firmanın siz değerli müşterilerine sınırsız bir hizmet sunarak kişilerin memnuniyetin de bir artışa sebep olmaktadır. Özellikle ödeme konusunda oldukça farklı ve her bütçeye uygun ödeme kolaylığı kişilerin firmayı seçmesinde oldukça belirleyici bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Eve gelen pek çok insanın da beğenisini kazanması kaliteli ve farklı modellerin seçilmesi için oldukça güvenilir bir firmadır. Firma oldukça fazla alternatifli bir ödeme planı sağlanarak kişilerin bütçelerinin de rahatlatmaya olanak sağlamaktadır.

Aşağıda bulunan foto galeri de sizin için Doğtaş mobilya salon ve oturma odası avangart yada klasik koltuk örnekleri sunuyoruz. Burada bulunan mobilyalar güncel olarak satışta olmayabilir. Lütfen bilgi alınız.

Firma, mobilya dünyasının en çok beğenilen markası seçilmiştir. İstanbul Mobilya Fuarı’nda tüketiciler tarafından büyük ilgi görmesi de bunun bir göstergesidir. Günümüzde Türkiye genelinde bir çok şubesi olan firma mobilya sektörünün öncüsü haline gelmiştir.

Ürünleri seçerken konforlu olmasına dikkat ederiz tabi bunun yanı sıra göze hitap etmesi, ergonomik olması ve dayanıklılığı da seçimlerimizi etkileyen faktörlerdendir.

“Exclusive” koleksiyonu altında tasarlanan Dream Plus Takımı, bütün bu özellikleri taşımaktadır.

En çok beğenilen ve ilgi çeken bu takım konforu, rahatlığı ve farklı renk seçenekleri ile sizlerin beğeninize sunulmuştur.

Weltew Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın