Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları

58.172 views

Bir evde özellikle sosyalleşilen alan ya salondur yada oturma odasıdır ve bu iki yaşam alanı içinde en önemli ürün ise koltuk takımıdır. Koltuk takımının görüntüsü, tasarımı, duruşu ve rengi oldukça önemlidir. Çünkü aslında koltuk takımı ile beraber yaşam alanınızı da değiştirmiş bulunuyorsunuz. Örneğin klasik tarzda bir koltuk takımı demek evde klasik bir duruş demektedir. Aykırı renklere sahip bir takım ise evinize canlılık katacaktır. Modern dekorlara sahip bir koltuk takımız var ise o zaman eviniz daha modern bir tasarıma kavuşacaktır. Bu sizin ruh halinizi de etkileyecektir çünkü vaktinizin büyük kısmını burada geçireceksiniz ve sürekli göreceksiniz. Bununla beraber gelen misafirlerinizi de burada ağırlayacağınız için bu takım oldukça önemlidir. Bu yazımızda Bellona Mobilyanın üretmiş olduğu koltuk takımı modellerini ele alacağız.

Koltuk takımı denilince akla gelen markalardan olan yeni sezon ürünleri ile Türkiye’nin bir çok bölgesinde bulunan mağazalarda ürünlerini sergiliyor. Canlı renkleri seven çiftler için oldukça tercih edilen bir model olan merlin lüks koltuk takımı siz de çok seveceksiniz. Kolay kullanımı ve şıklığı ile göz dolduran Bellona koltuk takımına göz atmayı unutmayın.

Bellona Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021

alaska bellona koltuk takımı

Alaska Oturma Grubu 10.570,00 TL

solven bellona koltuk takımı

Solven Oturma Grubu 9.925,00 TL

armina bellona koltuk takımı

Armina Oturma Grubu 10.545,00 TL

setra bellona koltuk takımı

Setra Oturma Grubu 9.345,00 TL

fonte bellona koltuk takımı

Fonte Oturma Grubu 10.154,00 TL

perlino bellona koltuk takımı

Perlino Oturma Grubu 9.606,00 TL

loren bellona koltuk takımı

Loren Oturma Grubu 10.213,00 TL

vilza bellona koltuk takımı

Vilza Oturma Grubu 8.347,00 TL

carlino bellona koltuk takımı

Carlino Oturma Grubu 11.164,00 TL

solena bellona koltuk takımı

Solena Oturma Grubu 9.673,00 TL

aden bellona koltuk takımı

Aden Oturma Grubu 6.699,00 TL

luca bellona koltuk takımı

Luca Oturma Grubu 10.585,00 TL

orlando bellona koltuk takımı

Orlando Oturma Grubu 10.230,00 TL

Venti Koltuk Takımı 10.984,00 TL

Solena Koltuk Takımı 9.988,00 TL

Orlando Koltuk Takımı 11.042,00 TL

Mistral Koltuk Takımı 10.786,00 TL

Luca Koltuk Takımı 11.556,00 TL

İmpera Koltuk Takımı 10.280,00 TL

Revina Koltuk Takımı
8.088,00 TL

Grande Koltuk Takımı
8.234,00 TL

Melton Koltuk Takımı
7.362,00 TL

Lofty Koltuk Takımı
7.736,00 TL

Ornella Koltuk Takımı
7.916,00 TL

Marvel Koltuk Takımı
7.370,00 TL

Mavenna Koltuk Takımı
7.116,00 TL

Malpensa Koltuk Takımı

Alissa Koltuk Takımı
11.340,00 TL

Vienza Koltuk Takımı
6.534,00 TL

Liona Koltuk Takımı

Violet Koltuk Takımı
6.590,00 TL

Dekora Koltuk Takımı

Valdes Koltuk Takımı
6.394,00 TL

Aden S Koltuk Takımı
5.690,00 TL

Belissa Koltuk Takımı
6.204,00 TL

Bellona mobilya koltuk takımı modeli Sierra

Oldukça zarif ve sade olan bu model evinizde mütevazi bir hava oluşturacaktır. Klasik tarzdaki tasarımı ile dikkat çeken bu model sadeliği seven kişiler için iyi bir tercih olacaktır. Bununla beraber spor bir duruşa da sahip olan Sierra gerçekten zevkle tasarlanmış diyebiliriz. Yüksek ayak yapıları ile spor görünüm ön plana çıkarılırken aynı zamanda da temizlik oldukça kolaylaşıyor. Takım içinde bir adet üçlü koltuk bir adet ikili koltuk ve bir adette berjer kullanılmıştır

Bellona mobilya koltuk takımı modellerinden Oslo’nun kampanyalı peşin fiyatı 6.010,00 TL’dir. Oldukça modern bir tasarıma sahip olan bu model şıklığı evinize getiriyor diyebiliriz. Modern çizgiler ön planda tutularak tasarım buna göre hazırlanmıştır. Modern havası sayesinde yaşam alanınız da değişecektir. Ürünlerin yatak olabilme özelliği fonksiyonluğunu arttırırken sandıklı bölmeleri ise geniş bir saklama alanı oluşturmaktadır. takımın yanlarında bulunan dikişler ise tasarımı tamamlamaktadır. Takımın konforunun arttırılması için ürünlerde 22 DNS soft sünger kullanılmıştır. Takım içinde bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk bir adet de berjer bulunmaktadır.

Bellona mobilya koltuk takımı çeşidi Elita modeli

Oldukça hoş ve zarif duran bu modelde ağırlıklı olarak zarafet ve asalet ön planda tutulmuştur. Gerek duruşu, gerek tasarımı gerekse ince detayları ile kendinden söz ettiren bu model kendini sevdirmeyi biliyor. Yaşam alanınız büyükse bu model salona tam oturacaktır. Elita asil duruşu ile beraber aynı zamanda modorn bir hava da vermektedir. Ürün aynı zamanda soft süngerler kullanılarak rahatlığı zirveye çıkarmıştır. Ürünlerde ortopedik kolla beraber sağlam malzemeler de kullanılmıştır ve bu sayede uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Yatak olabilme özelliğine de sahip bu koltuklar olası misafirlerinize yatak olabilir.

Bellona Mobilya koltuk takımı modellerinden Lantes modeli

Oldukça modern bir tasarım olan bu takım modern bir koltuk takımı isteyen kişiler için önerebiliriz. Duruşu ve tasarımında kullanılan renkleri ile dikkat çeken bu model yaşam alanınıza farklı bir hava katacaktır. Lazer desenler ve kırlentlerindeki işlemeleri ile dekore edilen Lantes ergonomik bir konfor sağlamaktadır. Soft kumaşı ile rahatlık üst seviyeye çıkarılmıştır. Canlı renker ile de kullanılarak enerji vermesi düşünülmüştür. Üründe kullanılan yüksek ayaklı yapısı da temizliği kolaylaştırırken tasamı tamamlamaktadır. Takım aynı zamanda yatak olabilme özelliğine de sahiptir ve bu sayede misafirlerinizi geceleri ağırlayabilirsiniz ayrıca geniş saklama alanları da büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Bellona Mobilya koltuk takımı Sementa modeli

Oldukça klasik olan bu model zarafet dolu tasarımı ile göz doldurmaktadır. Salon için mükemmel bir takım olan Sementa açık renkleri ile ferah bir ortam sunacaktır. Zengin kırlent modelleri, canlı renkler, tasarımı ve duruşu ile kendini hemen belli ediyor. Ürünün tasarımındaki ince çizgiler ise modernlik sunmaktadır. Üründe yüksek ayaklar kullanılmıştır ve bu sayede tasarıma bir dokunuş yapılırken aynı zamanda temizliğin kolaylaştırılması düşünülmüştür. Sementa koltuk takımı avangard tarzın en güzel örneğidir diyebiliriz.

Bellona koltuk takımları arasında yer alan cordoba lüks takım modelleri ile birçok mağazada sizleri bekliyor. Birbirinden şık renk ve modellerle en iyi fiyat ve indirim fırsatlarıyla mağazalarda. Üstelik evini yenileyen ve yeni evlenen çiftler için cazip indirip fırsatlarıyla dilediğiniz renk ve modelleri ile sizleri bekliyor.

Weltew Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Mondi Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Tekzen Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Koçtaş Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

Albimo Mobilya Koltuk Takımları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Klasik Koltuk Takımları için Tıklayın

İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Vivense Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Yataş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Alfemo Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Evkur Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Avonsofa Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

Tüm modelleri görmek için aşağıdaki örnekleri tıklayabilirsiniz.

Bellona Koltuk Modelleri ve Özellikleri

Bellona’nın şık oturma odası takımlarından biri: Luisa Majör Takımı.

Luisa Majör takımı; sağlığa zarar vermeyen sünger, yatak olma özelliği, temizliği kolaylaştıran yüksek ayak, kolay temizlenebilir kumaş, yumuşak kumaş dokusu gibi özelliklere sahip.

Etkileyici tasarımı, şık görüntüsü ve rahatlığıyla dikkat çeken Luisa Majör takımı iki çeşit renk seçeneğini sunuyor.

 

Luisa Majör Takımı’nın diğer özellikleri:

* Spor tarzı, tamamen kumaş uygulamalı tasarımı ve krom kaplı ayakları ile oldukça modern bir tasarıma sahiptir.

* Etkileyici tasarımının yanı sıra üçlü kanepesinde bulunan yatak ve sandık özellikleri ile tüketicilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir,

* Zero Wall S aparatı sayesinde ürün çok az öne çekilmek kaydıyla rahatça yatak ve sandık haline dönüştürülebilmektedir.

* Oldukça yüksek bir oturum konforuna sahip Luisa ürünümüzde üçlü kanepelerde kullanılan ped uygulaması ile konfor algısı daha da artırılmıştır.

* Yerden yüksek ve krom kaplı ayak yapısı ile hem görsel zenginlik artırılmış hem de ürünün altının kolay temizlenmesi amaçlanmıştır.

* Üründe uygulanan kapitone ve kumaşla aynı renge sahip düğme çektirmeleri ile ürün estetiği ön plana çıkartılmıştır

Bellona Merlin Lüx Koltuk Takımı

Bellona Merlin Lüx Koltuk Takımı

Bellona koltuk takımlarında öne çıkan zengin görsellik ve geniş kullanım imkanı Merlin lüx koltuk takımında da belirgin olarak farkediliyor.

Merlin Lüx Koltuk Takımında baza alt kısmında kullanılan ahşap görünümlü deri uygulaması, sırt minderindeki çektirmeleri, ana kumaş uygulamalı kol kırlentleri ve kol önlerine yapılan farklı renkteki fitil uygulamalarıbu ürünü çok zengin bir görünüme kavuşturmuştur.

Kullanılan kaliteli iç malzeme ve kaliteli döşeme malzemeleri ile hem görsel açıdan alıcı hem de konfor açısından yüksek standarda sahip bir ürün elde edilmiştir.

1-Lilyum Krem – Dora Ana Desen

2- Lilyum A.Krem – Flower Ana Desen

Bellona Merlin Lüx Koltuk Takımı Fiyatları Ne kadar ?

Bellona Merlin Lüx Koltuk Takımı fiyatları aşağıdaki listede verilmiştir. Fiyatları buradan inceleyebilirsiniz

Bellona Mondeo Lüx Koltuk Takımı

Bu üründe Koltuk Takımını tamamlayan şık ve dekoratif puf uygulaması, kırlent ve berjerlerde kullanılan ana desene uygun halı uygulaması ile tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak tarz yaratılmıştır..

Mondeo Koltuk Takımı, 1 adet 3’lü koltuk, 1 adet 2’li koltuk ve 2 adet tekli koltuktan oluşurken, Lüx Takım ise 1 adet 3’lü Koltuk, 1 adet 2’li Koltuk ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. Ürünümüzün 3’lü koltuğu yatak olma fonksiyonuna sahipken 2’li koltuk ünitesi de geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

Oldukça modern çizgilere sahip olan Mondeo Koltuk takımımız, kollarındaki fitil uygulamaları, alt baza kısmındaki ahşap görünümlü deri uygulamaları ve kol yanlarında çektirmelerle birlikte kullanılan ahşap görünümlü düğme uygulamaları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Bellona Karen Koltuk Takımı, 2 adet berjen ve 2 adet kanepeden oluşuyor..

Bellona GOLF KOLTUK TAKIMI; 1 adet ikili kanepe, 1 adet üçlü kanepe , 1 adet koltuk ve 1 adet puftan oluşan bu takım aynı zamanda indirimli fiyatı ile Bellonanın kaçırılmazları arasında.

Bellona CALİSTA KOLTUK TAKIMI; Bu grup 1 adet üçlü sandıklı kanepe, 1 adet ikili yataklı kanepe ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.Salonunda ciddiyeten vazgeçemeyenler için.

Bellona LİZA OTURMA GRUBU; Bu oturma grubu, 2 adet sandıklı kanepe,2 adet tekli koltuk ve 1 adet üçlü yataklı kanepeden oluşmaktadır.Şıklığıyla göz dolduran bu oturma grubu uygun fiyat aralığında sizleri bekliyor.

Bellona NEPAL OTURMA GRUBU; Beyaz rengin asil ve zengin duruşunu bu oturma grubunda rahatça görebileceğinizden emin olun. 1 adet üçlü koltuk,1 adet ikili koltuk ve 1 adet tekli koltuktan oluşan bu göz alıcı oturma grubunun fiyatı biraz tuzlu olsa da seçeneklerin arasına rahatça girebilmektedir.

Bellona RETKO OTURMA GRUBU; Klasik oturma grubu sevenlerin beğenisine sunulmuş bir oturma grubu daha. 1 adet üçlü yataklı kanepe,2 adet tekli koltuk ve 1 adet ikili sandıklı kanepeden oluşan bu takım uygun fiyatlarla Bellona bayilerinde..

Bellona SUENA KOLTUK TAKIMI;2 adet tekli,1 adet üçlü ve 1 adet ikili koltuktan oluşan bu oturma grubu indirimli fiyatıyla sizleri bekliyor.

Bellona ZEN; Salonunda temizliği,ferahlığı ve açık rengi sevenlerin gözlerini kapatarak tercih edebileceği bir oturma grubu…1 adet üçlü sandıklı kanepe,2 adet tekli koltuk ve 1 adet ikili sandıklı kanepeden oluşan bu grup salonunuz için görmezden gelemeyeceğiniz kadar şık ve rahat..

Bellona Sorento Koltuk Takımı

Bellona koltuk takımlarında öne çıkan zengin görsellik ve geniş kullanım imkanı Sorento koltuk takımında da belirgin olarak farkediliyor.

Sorento Koltuk Takımı görsel açıdan şık bir tasarıma sahip olup, bunun yanı sıra fonksiyonelliği ve Sorento yemek odası takımı ile olan uyumu ile dikkat çekmektedir. Koltuk takımında kullanılan ahşap görünümlü deri uygulamaları, ana desen uygulamalı kırlentleri ve kapitone uygulamaları ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Ayrıca fonksiyonellik noktasında da tüketicilerimize yatak ve sandık fonksiyonu sunulmuş olup, ürünün 3’lü koltuğu geniş bir yatak olma fonksiyonuna sahipken 2’li koltuğu ise sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

Kullanılan kaliteli iç malzeme ve kaliteli döşeme malzemeleri ile hem görsel açıdan alıcı hem de konfor açısından yüksek standarda sahip bir ürün elde edilmiştir.

Bellona Vincenza Koltuk Takımı

Bellona koltuk takımlarında öne çıkan zengin görsellik ve geniş kullanım imkanı Vincenza koltuk takımında da belirgin olarak farkediliyor.

Bu üründe Koltuk Takımı mobilya üretiminde trend uygulamalardan biri olan patchwork tekniği kırlentlere uygulanarak modern bir tarz yaratılmıştır.

Bellona Vincenza koltuk takımı 1 adet 3’lü Koltuk, 1 adet 2’li Koltuk ve 1 adet berjer ve 1 adet orta sehpadan oluşmaktadır. 

Oldukça modern çizgilere sahip olan Vincenza koltuk takımımız, farklı ayak yapısı , fitil uygulamaları ve renkli tasarımı  ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Kullanılan kaliteli iç malzeme ve kaliteli döşeme malzemeleri ile hem görsel açıdan alıcı hem de konfor açısından yüksek standarda sahip bir ürün elde edilmiştir.

Bellona Vincenza Koltuk Takımı karşımıza iki renk ve desen seçeneğiyle çıkıyor.

Bellona mobilyadan göz kamaştıran bir model daha, Bellona Premium Serisi… Premium serisinin ise en gözde oturma gruplarını sizler için araştırdık ve bulduk.Göz dolduran renkler ve kumaşların kusursuz dokusunun yanında mükemmel tasarım ve rahatlık. Bellona Premium Serisi Koltuk Takımlarına bayılacaksınız.

Lexus Koltuk Takımı Modelleri;

1) Lexus koltuk takımı 1 Adet 3’lü, 1 Adet 2’li ve 1 adet tekliden oluşmaktadır.
2) Modelde Bellona standartlarına uygun renk, desen ve kalitede kumaşlar çeşitli varyasyonlar halinde uygulanmaktadır.
3) İlk olarak Bufalo serisi deriler ve Pony serisi kumaşlar kullanılacaktır.
4) Modelin iskelet kısmında, yonga levha ve kavak kontra kullanılmıştır.
5) Modelin metal iskelet kısmında fosfatlanmış kutu profil kullanılmıştır.
6- Modelin üçlü ünitesinde 4 adet, ikili ünitesinde 4 adet boncuk elyaf dolgulu kırlent kullanılmıştır.
7- Modelin font kısmında 30 HR cnc kesim , sırt kısmında 24 soft cnc kesim sünger kullanılmaktadır.
8- Fonttaki çökme ve deformasyonu önlemek amacıyla metal iskelet üzerine 1. Sınıf elastik kolon ve keçe kullanılmıştır.
9- Süngerler insan sağlığına zarar verici kimyasal madde ihtiva etmez.
Fonksiyon:
-Modelin sırt kısmında dolgun malzeme kullanıldığı için kırlentsiz kullanıma uygundur.

Rahat ve bir o kadarda ergonomik tasarımı ile kullanıcısı üzerine oturduğunda rahat ettiren nano teknoloji kılıfla kaplanmış. Şimdi size biraz ürünün özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

-1 adet 3’lü 1 adet 2’li ve 1 adet tekliden oluşmaktadır bu takım.

-Bellona standartlarına seçilen uygun renkler ve desenler kalitesini çok güzel yansıtıyor.

-Bufalo serisi deriler ve Pony adı verilen deriler kullanılmıştır bu üründe.

-İskelet yani tahta kısmında ise en kaliteli ağaçlardan imal edilerek oluşturulmuş tahtalar kullanılmıştır.

-Hepsinin altında birer saklama ve depo haznesi mevcuttur buda yerden tasarruf etmenizi sağlayacak bir özelliğidir bu serinin.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın