İstikbal Koltuk Takımı Oturma Grubu Fiyatları

29.000 views

istikbal koltuk takımı fiyatları 2021 yılında kampanya ve indirim eşliğinde üstelik taksit seçenekleri ile müşterilerine sunuluyor. Son derece şık ve yeni çizgileri ile kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaran firma modern ve klasik tarz ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunuyor. İstikbal mobilya firması dekor konusunda 2021 modellerini özel tasarımlarından oluşan Simply you oturma grupları ile birlikte koleksiyonlarında dekorasyon sevenleri bir arada buluşturuyor. Yeni tasarımları ve oturma grupları ile birlikte mobilya sektöründe öncü olan İstikbal firması her sene olduğu gibi bu sene içinde yeni özel tasarımlar sunuyor. Simply you koleksiyonu içinde Vera, Monaco, Delta, Karel Ürün Grubu, Diva Yatak Odası ile baza gibi ürünler bulunuyor. Kanepe modelleri ile sizlerde oturma gruplarınızı oldukça farklı şekillerde dizayn edebilirsiniz…

Salon dekorasyonu yapılırken elbette ilk aklımıza koltuk takımları geliyor. Bunun sebebi hem ev ahalisi ve hem de misafirler bu koltuklarda oturuyor olması. Basit bir avize göze batmaz, basit bir gümüşlük göze batmaz, yine perde, halı gibi eşyalar da çok göze batmaz. Ama rahat olmayan yada konforsuz diye tabir edilen bir koltuk önce sizi sonra misafirlerini rahatsız edeceğini siz de bilirsiniz. Bu sebeple koltuk alırken sağlığınızı ve rahatınızı da ön planda tutmaya gayret edin.

Firma 2021 yılı koltuk modelleri ile rakiplerini zorlayacak gibi duruyor.

İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Fiyatları 2021

Santa Deluxe Takım: İstikbal koltuk takımı fiyatları 2021 listesinde en şık tasarıma sahip ürünlerden biridir. Ürünü incelemeden geçmeyin. Santa Deluxe isimli İstikbal oturma grubu için 2021 Fiyat:
6.935,00 TL

Scarlet Koltuk Takımı

Hardal ve gri kombini salon dekorasyonunda oldukça şık duran iki renktir. Bunun yanında lacivert ve bordo renklerini de seçenekler listesine alabilirsiniz. Scarlet  isimli İstikbal oturma grubu için 2021 fiyat aşağıdaki gibidir:

8.027,00 TL

Palma Koltuk Takımı
8.325,00 TL

pera istikbal koltuk takımı

Pera Koltuk Takımı Fiyatı:  7.642,00 TL

vista istikbal koltuk takımı

Vista Koltuk Takımı Fiyatı:  5.399,00 TL

felix istikbal koltuk takımı

Felix Koltuk Takımı Fiyatı:  13.042,00 TL

green istikbal koltuk takımı

Green Koltuk Takımı Fiyatı:  5.990,00 TL

betty istikbal koltuk takımı

Betty Koltuk Takımı Fiyatı:  6.999,00 TL

aren istikbal koltuk takımı

Aren Koltuk Takımı Fiyatı:  9.536,00 TL

misty istikbal koltuk takımı

Misty Koltuk Takımı Fiyatı:  8.628,00 TL

venon istikbal koltuk takımı

Venon Koltuk Takımı Fiyatı:  10.257,00 TL

vels istikbal koltuk takımı

Vels Koltuk Takımı Fiyatı:  8.811,00 TL

serra istikbal koltuk takımı

Serra Koltuk Takımı Fiyatı:  7.620,00 TL

rolf istikbal koltuk takımı

Rolf Koltuk Takımı Fiyatı:  10.257,00 TL

eyfel istikbal koltuk takımı

Eyfel Koltuk Takımı Fiyatı: 8.393,00 TL

Lucas Koltuk Takımı
5.992,00 TL

Vals Koltuk Takımı
10.232,00 TL

Elizya Deluxe Takım 7.359,00 TL

Lima Koltuk Takımı
6.094,00 TL

Gold Deluxe Koltuk Takımı: Krem rengi bir oturma grubudur. Modası hiç geçmeyecek bir renk olması ve her renk ve ortamla kombin olması daha fazla tercih edilmesine sebep oluyor.
7.790,00 TL

Rustik Deluxe Takım
10.344,00 TL

Side Deluxe Takım

Soprano Koltuk Takımı

Santino Koltuk Takımı

Santiago Koltuk Takımı

Krea Koltuk Takımı

Opera Koltuk Takımı

Celina Koltuk Takımı

İstikbal koltuk takımı Troy Deluxe

Nella Deluxe Takım:

MONDİ OTURMA GRUBU KAMPANYASI İÇİN TIKLAYIN

 

Mikado Koltuk Takımı: İstikbal koltuk takımı fiyatları 2021 listesinin tamamını görmek için aşağıdaki ufak resimleri tıklayarak büyük boyda inceleyebilirsiniz.

DOĞTAŞ OTURMA GRUBU KAMPANYASI İÇİN HEMEN TIKLA

Yenilenen ürünleri ile simply you koleksiyonlarında doğal ile sade çizgilerini farkedecekler. Fonksiyonel ve başarı sağlayan simply you koleksiyonları ile değişik ürün grupları ile birlikte dekorlar sunmaya devam ediyor.Ev dekorlarını yenilemek isteyenler için bir uyum içerisinde ve sadelik taşıyan Conrad Koltuk Takımı, Vera Yemek ve Yatak Odası Takımılarına bakmanızda fayda vardır. Conrad Koltuk Takımı parlak ışıldayan taşlar ve göz alıcı olan kumaşlar ile dikişleri göze çarpıyor. Deri ile ahşabın uyumunu sunan vera yemek odası takımı ile konfor ve estetik bir arada sunuluyor.Gerekli bilgi ve modelleri İstikbal mağazalarında bulabilirsiniz. Mobilya seçiminde sizlerde oldukça farklı tarzlarda oturma grubu şekilleri elde edebilirsiniz. Kanepe takımları ile farklı dizaynlarda oturma odası modelleri elde edebilirsiniz..

İstikbal Mobilya online oturma grubu 2021 kataloğu için TIKLAYIN

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın