Alfemo Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

3.744 views

Alfemo Köşe Takımı’da diğer köşe takımları gibi bir modeldir ve 2021 yılında güzel tasarımları ile dikkat çekmektedir. Canlı renkleri ve yumuşak dokusu sayesinde ilgiyi hak eden  2021 Mondo köşe takımları oldukça rahat edebilirsiniz. Salon veya odanıza tam olarak oturacak olan bu tasarım bulunduğu odanın havasını değiştirecektir. Dar mekanlara gösteriş katacak şekilde tasarlanmıştır ve minimal boyutu sayesinde kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Pull & Bed özelliği sayesinde yatağa dönüştürebilirsiniz bu sayede misafirler için hazır yatak imkanı da sunmaktadır davetsiz misafirler açısından bir korkunuz kalmayacaktır. Ayrıca fazla bulunan eşyalarınız için bir sandık bölümü bulunmaktadır buraya fazlalıkları yerleştirebilirsiniz.

Alfemo Köşe Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2021

 

Alfemo Köşe takımı Tiamo indirimli kampanya Fiyatı: 7590 TL.
Ürün ufak bir yapıya sahip olduğu için, hemen her odaya uyum sağlayabilir. Ahşap şık ayakları yüksek olması sayesinde hem güzel bir model ortaya çıkmış ve hem de temizlik açısından oldukça rahat kullanışa sahip bir model. Basit mekanizması sayesinde yerinden çekmeden yatak yapabiliyorsunuz. Bu vesile ile misafirlerinizi de ağırlayabilecek güzel bir köşe takımına sahip oluyorsunuz.

purina alfemo yatak odası

Alfemo köşe takımları Purina 3490 TL

bradford alfemo yatak odası

Alfemo köşe takımları Bradford 8890 TL

Alfemo mobilya köşe koltuk takımları MONDO modeli fiyatı : 3990 TL dir .

Alfemo köşe takımları Lucas 6890 TL

Alfemo köşe takımı örnekleri SOPHİE 8990 TRY

Alfemo mobilya köşe takımları NEST
( Berjer hariç )

Alfemo mobilya köşe koltukları BALTİMORE 7690 TL

Palermo köşe takımı 5890 TL

 

Alfemo mobilya köşe takımı ESCUDA

MINA PLUS köşe takımı

Alfemo köşe takımı örnekleri corner

MOCCA köşe takımı

Alfemo mobilya köşe koltuk takımları LOFT

Alfemo mobilya köşe koltuk modelleri ELVİRA

Bir ev için vazgeçilmez olan kısım odalarıdır ve odanın tarzı genel olarak evin tarzını yansıtır. Gerek düzen gerekse zevk olarak birçok farklı tasarımla karşılaşabileceğiniz evlerde artık köşe takımları da oldukça sık görülmektedir.

Bu yazımızda Alfemo köşe takımı modellerini ele aldık ve yazı ile birlikte sizin daha iyi karar verme şansı yakalayacağınızı düşünüyoruz. Alışılagelmiş oda düzenlerinden vazgeçip yeni model ve tarzda tasarımlar ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Eğer televizyon karşısında rahat ve huzurlu vakit geçirmek veya dostlarınızla hoş saatler geçirmek için oldukça hoş modelleri zevkinize sunacağız umarız beğenirsiniz.

2020 model Alfemo Balfast modeli. Döşemeyi tamamen saran fitil uygulaması estetik bir hava katmaktadır. Daha rahat oturmanızı sağlayan S yay sistemi sayesinde rahatsızlık vermez ve konfor sunar. Yerini değiştirmekle uğraşmadan tek hamlede yatak olarak kullanabilirsiniz. Sandık imkanı ile fazla bulunan eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Kumaşın içerdiği nano teknoloji ile leke tutmaz ve temizliği kolaydır.

Alfemo Florida Modeli Köşe Takımı
Ürün sahip olduğu mavi renkle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Mavi renkte bir sehpa,yemek masası veya kitaplıkla oldukça güzel bir uyum sağlayacaktır. Ürünün ahşap ayak yapısı ise odanın zemini ile uyum sağlayıp hoş bir görüntü sağlayacaktır. Gizli kulbu sayesinde hem yatak olabilir hemde daha geniş bir hal alabilir. Özel kesim makineleri ile atılan dikişler de estetik bir hava katmaktadır. Özel sırt minderi ve kuş tüyü süngerler ile konfor sağlamaktadır.

bu yazıdaki fiyatlar ürünlerin güncel fiyatı olmayabilir!

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın