Alfemo Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

5.609 views

Alfemo Köşe Takımı da diğer köşe takımları gibi bir modeldir ve 2022 yılında güzel tasarımları ile dikkat çekmektedir. Canlı renkleri ve yumuşak dokusu sayesinde ilgiyi hak eden 2022 Alfemo köşe takımları ile oldukça rahat edebilirsiniz. Salon veya odanıza tam olarak oturacak olan bu tasarım bulunduğu odanın havasını değiştirecektir. Dar mekanlara gösteriş katacak şekilde tasarlanmıştır ve minimal boyutu sayesinde kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Pull & Bed özelliği sayesinde yatağa dönüştürebilirsiniz bu sayede misafirler için hazır yatak imkanı da sunmaktadır davetsiz misafirler açısından bir korkunuz kalmayacaktır. Ayrıca fazla bulunan eşyalarınız için bir sandık bölümü bulunmaktadır buraya fazlalıkları yerleştirebilirsiniz.

Alfemo Köşe Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2022

 

purina alfemo yatak odası

Purina Köşe Takımı 8.640,00  TL (25.08.2022)

 

Lucas Köşe Takımı 26.490,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo Baltimore Köşe Takımı

Baltimore Köşe Takımı 16.390,00 TL (25.08.2022)

 

Tiamo Mini Köşe Takımı 19.590,00 TL (25.08.2022)

Ürün ufak bir yapıya sahip olduğu için, hemen her odaya uyum sağlayabilir. Ahşap şık ayakları yüksek olması sayesinde hem güzel bir model ortaya çıkmış ve hem de temizlik açısından oldukça rahat kullanışa sahip bir model. Basit mekanizması sayesinde yerinden çekmeden yatak yapabiliyorsunuz. Bu vesile ile misafirlerinizi de ağırlayabilecek güzel bir köşe takımına sahip oluyorsunuz.

 

Sophie Mini Köşe Takımı 19.890,00 TL (25.08.2022)

 

Alfemo Palermo Köşe Takımı

Palermo Köşe Takımı 33.779,00 TL (25.08.2022)

 

bradford alfemo yatak odası

Bradford Köşe Takımı

 

NEST Köşe Takımı

 

MINA PLUS Köşe Takımı

 

CORNER Köşe Takımı

 

MOCCA Köşe Takımı

 

 

Bir ev için vazgeçilmez olan kısım odalarıdır ve odanın tarzı genel olarak evin tarzını yansıtır. Gerek düzen gerekse zevk olarak birçok farklı tasarımla karşılaşabileceğiniz evlerde artık köşe takımları da oldukça sık görülmektedir.

Bu yazımızda Alfemo köşe takımı modellerini ele aldık ve yazı ile birlikte sizin daha iyi karar verme şansı yakalayacağınızı düşünüyoruz. Alışılagelmiş oda düzenlerinden vazgeçip yeni model ve tarzda tasarımlar ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Eğer televizyon karşısında rahat ve huzurlu vakit geçirmek veya dostlarınızla hoş saatler geçirmek için oldukça hoş modelleri zevkinize sunacağız umarız beğenirsiniz.

 

Balfast Köşe Takımı

Döşemeyi tamamen saran fitil uygulaması estetik bir hava katmaktadır. Daha rahat oturmanızı sağlayan S yay sistemi sayesinde rahatsızlık vermez ve konfor sunar. Yerini değiştirmekle uğraşmadan tek hamlede yatak olarak kullanabilirsiniz. Sandık imkanı ile fazla bulunan eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Kumaşın içerdiği nano teknoloji ile leke tutmaz ve temizliği kolaydır.

 

Florida Köşe Takımı
Ürün sahip olduğu mavi renkle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Mavi renkte bir sehpa, yemek masası veya kitaplıkla oldukça güzel bir uyum sağlayacaktır. Ürünün ahşap ayak yapısı ise odanın zemini ile uyum sağlayıp hoş bir görüntü sağlayacaktır. Gizli kulbu sayesinde hem yatak olabilir hemde daha geniş bir hal alabilir. Özel kesim makineleri ile atılan dikişler de estetik bir hava katmaktadır. Özel sırt minderi ve kuş tüyü süngerler ile konfor sağlamaktadır.

Bu yazıdaki fiyatlar güncel maliyetlere göre değişebilir!

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın