Doğtaş mobilya salon takımları ve fiyatları

8.049 views

Biliyorsunuz ki çoğu oturma gruplarında birçok özelliği aynı anda bulmak oldukça zordur. Hatta bazı durumlarda imkansız bile denebilir. Örneğin; bir oturma grubunun şıklığı sizi büyülerken kalitesi hoşunuza gitmeyebilir. Veya ikiside hoşunuza gider ancak fiyatı size göre değildir. Bunların hepsi olsa yeterince konforlu değildir. Doğtaş koltuk takımı modelleri ve 2020 fiyatları sunduğumuz bu yazımızda indirimler hakkında bilgi verip kampanya detayları sunuyoruz.

Doğtaş oturma grubu victoria chester

 

VICTORIA CHESTER
Koltuk Takımı fiyatı : 14.836 TL

Firma uzun zamandır mobilya sektöründe olan eski firmalardan bir tanesidir. Dünya’nın bir çok yerinde olan mağazasıyla ülkemizin en önemli markalarından bir tanesidir.  Doğtaş salon koltuk takımları ile  odanıza ayrı bir şıklık ve canlılık katmanız mümkün. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimize Doğtaş indirimli salon takımı modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Gerçekten bir salon takımına ihtiyacınız varsa firmanın ürünlerine göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Burada en büyük avantajınız  birden fazla çeşit sunma imkanınızın olmasıdır. Firma fazla çeşit sunmasından hariç ürün kalitesi,şıklığı ve tarzı ile kullanıcılarını etkilemekte.  Şimdi daha fazla uzatmadan asıl konumuza geçelim.

 

SANTE
Koltuk Takımı fiyatı : 10.429 TL

Son yıllarca çiçekli koltuk takımları tekrar moda olmaya başladı. Sanırım firma da bu popüler trendi farketmiş olsa gerek ki, çiçek salon koltuk modeli çıkarmış. Bir üçlü, bir ikili ve bir tekli koltuk takımının en büyük modeli olan üçlü koltuğu çiçekli yapıp diğerleri sade yapması takımı daha güzel hale getirmiş. Bütün takımın çiçekli kumaştan yapıldığını hayal eder misiniz? Çiçeklerin bayacağını siz de düşündünüz değil mi?

 

ROSALINA
Koltuk Takımı fiyatı : 16.586 TL

Yayınlamış olduğumuz Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları güncel maaliyetlere göre değişiklik göstermektedir. Sipariş vermeden önce güncel fiyat almayı unutmayın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte yeni dönem Doğtaş salon takımı modelleri ile alakalı olarak ürünleri çok daha yakından takip edecek ve en iyi şekilde inceleme fırsatına sahip olacağız. Mobilya sektörü her geçen gün çok farklı bir hale geliyor ve markalar bu anlamda farklı seçenekler üretebilmek adına çalışmalar yürütüyorlar.

PARMA
Koltuk Takımı fiyatı : 10.591 TL

Doğtaş salon takımı fiyatları diğer markalara nazaran çok daha uygun fiyatlı seçenekleri sizlere sunduğundan dolayı kısa vadede ortaya çok daha ilgi çekici seçenekler konuluyor. Türkiye’nin lider markalarından birisi olan firma, kendi geliştirdiği ürünleri ürettiğinden dolayı bu anlamda çok daha farklı bir politika izliyor diyebiliriz. Fark yaratma amacı içerisindeler.

 

OLIVIA
Koltuk Takımı fiyatı : 15.135 TL

Doğtaş Salon Koltuk Takımları ve Fiyatları 2020

Aşağıda verilen fiyatlar piyasa koşullarına göre değişiklik arz edeceğini unutmayın. Yeni modeller çıktıkça eski modellerin üretimden kalktığını da hatırlatmak isteriz. Sipariş vermeden önce fiyatları teyit ediniz.

 

NADIA
Koltuk Takımı fiyatı : 10.593 TL

 

MONTANA
Koltuk Takımı fiyatı : 11.957 TL

 

MONARCH PRIME
Koltuk Takımı fiyatı : 15.129 TL

 

MIRANDA
Koltuk Takımı fiyatı : 11.799 TL

 

MANTINI
Koltuk Takımı fiyatı : 9.123 TL

 

LUNA
Koltuk Takımı fiyatı : 12.107 TL

 

LOUNGE
Koltuk Takımı fiyatı : 17.336 TL

 

LOFT
Koltuk Takımı fiyatı : 5.986 TL

 

HECTOR
Koltuk Takımı fiyatı : 11.583 TL

 

FORTE
Koltuk Takımı fiyatı : 12.857 TL

 

DIAMOND
Koltuk Takımı fiyatı : 14.986 TL

 

DANIELA
Koltuk Takımı fiyatı : 15.857 TL

 

CLARISSA
Koltuk Takımı fiyatı : 9.985 TL

 

CATHERINE
Koltuk Takımı fiyatı : 16.061 TL

 

CARLINO
Koltuk Takımı fiyatı : 11.722 TL

 

BRISTOL CHESTER
Koltuk Takımı fiyatı : 13.142 TL

 

 

BIANCA
Koltuk Takımı fiyatı : 10.550 TL

Mobilya konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip olan firma her yıl çıkarmış olduğu koleksiyon onlarla müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.  gerek Konfor ve gerekse tasarım açısından oldukça başarılı salon takımları çıkaran Doğtaş Mobilya bu yılki ürünleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sizde Eğer salonunuz için koltuk takımı alacaksanız şayet Doğtaş Mobilya’nın yeni sezon koleksiyonunu incelemenizi tavsiye ederiz.

Kırlent renkli ile minder ve sırt yastıklarının faça kısmında kullanılan fitillerin aynı renk yani sarı tercihi modeli çok farklı kılmış.

Koçtaş Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Burada göreceğiniz krem renkli salon takımları yastık ve mobilyalarının renk uyumları dikkat çekiyor. Bazı koltuk modellerinde desensiz ve tek renk tercih edilmiş kendi bazı modellerde çiçekli koltukların ön plana çıktığını görüyoruz.Bununla beraber firma sadece modern ve spor koltuklar değil klasik salon takımları da satışa sunulmuştur.

Bellona Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Salon Dekorasyonu Modelleri için Tıklayın

Genel olarak modellerin renk anlamında daha farklı seçenekler sunduğunu net bir şekilde görebilme şansına sahip oluyorsunuz. Sürekli olarak desenli modern geliştirmek aslında bu markanın çok daha fazla ön planda tuttuğu üretim tekniklerinden birisi olarak da nitelendirilebilir sanırım.

Firmanın ürünleri ülkemiz genelinde ciddi anlamda aranan ve satış rakamları ile dikkat çeken ürünlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Marka zaman içerisinde gelirlerini katladığından dolayı birkaç sene içerisinde herkesin beğenisini kazanmayı başarmış ve ülkemizin hemen hemen her noktasına bayilik açarak müşteriye doğrudan ulaşmayı hedef haline getirmiştir.

Doğtaş 2020 salon takımı modelleri ile alakalı olarak da yakın bir zaman dilimi içerisinde en yeni örnekleri siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız. Modellerinde genel olarak modern çizgilerin olmasına özen gösteren ve bu anlamda sürekli çok daha fazla büyüyen bir marka haline gelen firma, Türkiye genelinde birkaç sene içerisinde muazzam gelişmelerin olduğunu bizlere kanıtlıyor.

Mobilya markasının en yeni ürünleri ile alakalı olarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız şayet ilk olarak resmi internet sitesine giderek bu anlamda detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilme şansına erişebilirsiniz. Sonrasında ise sitemizdeki örnekler ile de bir karşılaştırma yapabilir, bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Mondi Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Berlin Salon Takımı

Berlin Salon Takımı
Samimi, sıcak ve mütevazi bir tasarımla müşterilerin karşısına çıkan Berlin Salon Takımı, rengiyle ve ceviz ayakları ile odanıza farklı bir ambiyans katacak. Ayrıca bu muhteşem model yatak şeklini de alabilmekte. Bu modele indirim sayesinde 4.550 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taksit seçenekleri de mevcuttur.

Kelebek Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtas Salon Takımı Bolton Modeli

Bolton Salon Takımı
Klasik çizgilere ve klasik formalara sahip olan Bolton Salon Takımı, samimiyetin eksik olmadığı yerlere ince ayrıntıları sayesinde sıcaklı ve sevgi katmakta. Hiç bir zaman eskimeyen bir tasarıma sahip olan bu modeli indirimli fiyatı sayesinde 7.490 TL’ye alabilirsiniz. Taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Doğtaş Salon Takımı Modeli Doro

Doro Salon Takımı
Yaşam alanlarında hareketlik katan ve çiçek desenli şık bir tasarıma sahip olan Doro Salon Takımı, estetik ve konforu bir araya getiriyor. Yatağa ve sandığı dönüşebilen bu muhteşem model yer konusunda da size avantaj sağlayacak.

Aşağıda verilen kampanyalar güncel olmayabilir.

Caroline Salon Takımı

Rahatlık ve konforun buluşma noktası…
Kullanılan mekanizma sayesinde daha geniş oturma yeri ve ihtiyaç halinde yatak olarak kullanımı
İskelette metal konstriksüyon
Sırt minderlerinde kaz tüyü dolgusu

Enzio Salon Takımı

‘tay tüyü desen kumaşıyla artan bu konfor her eve gerekiyor’
Doğtaş’a özel kullanılan Tay Tüyü kumaşıyla hem gözü hem teni okşayan; kişiye özel konfor vaat eden eşsiz ve elit bir model
Çok işlevli kullanım konforu, özgün tasarım ve akıma zenginlik katan renk, desen ve dokuma özellikli kumaşıyla etkileyici bir seçenek
Bütün modüllerde ismini tay derisini andıran benzersiz dokusundan alan, %100 polyester ve örme dokusu sayesinde kolayca temizlenebilen özel Tay Tüyü kumaş kullanımı

Mystic Salon Takımı 6.090 TL Salon TakımıEXCLUSİVE DESİGN Keskinliğe karşı kahve yumuşaklığı Bir Doğtaş Özel Seri tasarımı Rahatlığı, eşsiz kumaş seçimi ve ahşabın doğal çekiciliğini birleştiren takım Kayın masif özel kesim ayak yapısı Sadeliği ve estetiği öne çıkartan tasarım

Mystic Salon Takımı
Keskinliğe karşı kahve yumuşaklığı
Rahatlığı, eşsiz kumaş seçimi ve ahşabın doğal çekiciliğini birleştiren takım
Kayın masif özel kesim ayak yapısı
Sadeliği ve estetiği öne çıkartan tasarım

Private Salon Takımı 6.725 TL İSMOB 2019 Tasarım Ödülü Bir Doğtaş “Exclusive Design” tasarımı Üçlü, ikili ve tekli modülden oluşan modern bir tasarım Üçlü koltuğun yataklı alternatifi, duvara sıfır yatak mekanizmalı Metal ayaklar

Private Salon Takımı
İSMOB 2019Tasarım Ödülü
Üçlü, ikili ve tekli modülden oluşan modern bir tasarım
Üçlü koltuğun yataklı alternatifi, duvara sıfır yatak mekanizmalı
Metal ayaklar

Ambiance Salon Takımı 4.290 TL zıt kutupların çekici birleşimi Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı Üçlü ve ikili modüllerin yanı sıra berjer ve kare puftan oluşan asil görünümlü bir takım Ahşap ayaklarla sağlanan modern ve sıcak stil Düşen sırt mekanizması sayesinde kolayca yatağa dönüşebilen üçlü modül İsteğe göre yataklı veya yataksız üçlü modül seçenekleri

Ambiance Salon Takımı
Üçlü ve ikili modüllerin yanı sıra berjer ve kare puftan oluşan asil görünümlü bir takım
Ahşap ayaklarla sağlanan modern ve sıcak stil
Düşen sırt mekanizması sayesinde kolayca yatağa dönüşebilen üçlü modül
İsteğe göre yataklı veya yataksız üçlü modül seçenekleri

Beatrix Salon Takımı 4.915 TL Rahatlığına düşkün ev tutkunları için... Farklı stili, modern çizgisi ile üçlü, ikili ve berjer modüllerine sahip salon takımı Takımda öne çıkan oval kol ve sırt yapısı ile oldukça farklı bir duruş Bel minderleri ve kırlentler ile desteklenen konfor, vazgeçemeyeceğiniz bir takım Ceviz ve ekru ayak seçenekleri

Beatrix Salon Takımı
Rahatlığına düşkün ev tutkunları için…
Farklı stili, modern çizgisi ile üçlü, ikili ve berjer modüllerine sahip salon takımı
Takımda öne çıkan oval kol ve sırt yapısı ile oldukça farklı bir duruş
Bel minderleri ve kırlentler ile desteklenen konfor, vazgeçemeyeceğiniz bir takım
Ceviz ve ekru ayak seçenekleri

Carina Salon Takımı 8.455 TL ‘alanınız bol olsa da; yeriniz dar olsa da her eve carina’ Yaşam alanlarımıza stil ve işlevsellik içeren modeller sunan Doğtaş, birçok farklı modülü bir araya getiren Carina ürün gamında bir ilke daha imza atıyor: Carina Consept’i tercih edenler, hem evlerine en uygun olan modülleri seçebiliyor, hem bunların kumaş ve desenlerine karar verebiliyor hem de kendileri için ideal kol genişliği ne ise onu tercih edebiliyor. Diğer bir deyişle bir takımda onlarca ev dekorasyonu alternatifi buluşuyor ve Doğtaş yine hayalinizdekileri gerçeğe dönüştürmenize olanak veriyor

Carina Salon Takımı

Country Salon Takımı 3.045 TL

Country Salon Takımı

Destina Salon Takımı 4.040 TL salonlarda kapitone şıklığı ve sıcaklığı Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı Klasik ve çağdaş çizgileri başarıyla harmanlayan stil Ceviz renkli ahşap baza ayaklarla artan sıcak görünüm Sağlam ve uzun ömürlü, metal destekli ahşap iskelet yapısı Özel mekanizmasıyla kolayca konforlu yataklara dönüşen modüller Font ve sırtı düğme çektirmeli kapitone yapıya sahip özgün bir tasarım

Destina Salon Takımı
salonlarda kapitone şıklığı ve sıcaklığı
Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı
Klasik ve çağdaş çizgileri başarıyla harmanlayan stil
Ceviz renkli ahşap baza ayaklarla artan sıcak görünüm
Sağlam ve uzun ömürlü, metal destekli ahşap iskelet yapısı
Özel mekanizmasıyla kolayca konforlu yataklara dönüşen modüller
Font ve sırtı düğme çektirmeli kapitone yapıya sahip özgün bir tasarım

Emotion Salon Takımı 5.385 TL Ekstra modern, ekstra konforlu Bağımsızca ayarlanabilen üç bölümlü sırt yapısı sayesinde kişiye özel oturma rahatlığı Yaratıcı ve çarpıcı berjer seçenekleri, Tasarıma endüstriyel bir hava katan metal ayak kullanımı

Emotion Salon Takımı
Ekstra modern, ekstra konforlu
Bağımsızca ayarlanabilen üç bölümlü sırt yapısı sayesinde kişiye özel oturma rahatlığı
Yaratıcı ve çarpıcı berjer seçenekleri,
Tasarıma endüstriyel bir hava katan metal ayak kullanımı

Idea Salon Takımı 5.385 TL dileriz evinizde sevgi çiçekleri filizlenir… Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı Farklı renk ve kumaş kombinasyonlarıyla salon takımlarında taptaze bir fikir Berjer, üçlü ve ikili koltuktan oluşan davetkâr bir takım Maksimum konfor için özel (30 hr soft cnc kesim) sünger kullanımı Yumuşak dokunuşuyla kadifeyi kıskandıran eşsiz bir kumaş dokusu Takıma özel tasarlanan ahşap görünümlü ayaklar Üçlü ve ikili koltukları zarafetle tamamlayan ikişer tane kırlent Oval formdaki özgün berjer, takıma dahil olan kırlentler ve seçkin döşemesiyle iddialı bir model

Idea Salon Takımı
dileriz evinizde sevgi çiçekleri filizlenir…
Farklı renk ve kumaş kombinasyonlarıyla salon takımlarında taptaze bir fikir
Berjer, üçlü ve ikili koltuktan oluşan davetkâr bir takım
Maksimum konfor için özel (30 hr soft cnc kesim) sünger kullanımı
Yumuşak dokunuşuyla kadifeyi kıskandıran eşsiz bir kumaş dokusu
Takıma özel tasarlanan ahşap görünümlü ayaklar
Üçlü ve ikili koltukları zarafetle tamamlayan ikişer tane kırlent
Oval formdaki özgün berjer, takıma dahil olan kırlentler ve seçkin döşemesiyle iddialı bir model

illion Salon Takımı 4.800 TL göründüğünden daha konforlu Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı Üçlü, ikili, tekli ve berjer koltuktan oluşan bol seçenekli, konforlu takım Düz ve desenli kumaş kombinasyonuyla zenginleşen görsellik Metal ayaklı ve kare formlu pufla tamamlanabilen çağdaş görünümlü S berjer

illion Salon Takımı
göründüğünden daha konforlu
Üçlü, ikili, tekli ve berjer koltuktan oluşan bol seçenekli, konforlu takım
Düz ve desenli kumaş kombinasyonuyla zenginleşen görsellik
Metal ayaklı ve kare formlu pufla tamamlanabilen çağdaş görünümlü S berjer

Innovia Plus Salon Takımı 3.930 TL favori takıma bir üst model geldi Doğtaş Koleksiyonu'nun en popüler modellerinden biri olan Innovia Salon Takımını kırlent yerine sırt minderleriyle yeniden yorumlayan bir tasarım Metal detaylar ve köşeli formlarla zenginleşen konforlu ve çağdaş bir görünüm Metal konstrüksiyonlu iskeleti sayesinde sağlam ve dayanıklı

Innovia Plus Salon Takımı
favori takıma bir üst model geldi
Koleksiyonu’nun en popüler modellerinden biri olan Innovia Salon Takımını kırlent yerine sırt minderleriyle yeniden yorumlayan bir tasarım
Metal detaylar ve köşeli formlarla zenginleşen konforlu ve çağdaş bir görünüm
Metal konstrüksiyonlu iskeleti sayesinde sağlam ve dayanıklı

Lima Salon Takımı 3.955 TL Konfor ve şıklık Bir Arada.. Minimal hatlara sahip üçlü, ikili ve tekli modüllerden oluşan modern salon takımı Ceviz ve ekru ayak seçenekleri Sağlam iskelet yapısı ile yıllara meydan okuyacak bir takım

Lima Salon Takımı
Konfor ve şıklık Bir Arada..
Minimal hatlara sahip üçlü, ikili ve tekli modüllerden oluşan modern salon takımı
Ceviz ve ekru ayak seçenekleri
Sağlam iskelet yapısı ile yıllara meydan okuyacak bir takım

Lucca Salon Takımı 4.000 TL Salonların yeni şıklığı.. Lucca Koltuk Takımı, kare kapitoneli font yapısı, kuş tüyü süngeri ve silikon sırt Minderleriyle benzersiz bir oturum rahatlığı sunar Ahşap ayak yapısı, ceviz ve venge ayak alternatifleri

Lucca Salon Takımı
Salonların yeni şıklığı..
Lucca Koltuk Takımı, kare kapitoneli font yapısı, kuş tüyü süngeri ve silikon sırt
Minderleriyle benzersiz bir oturum rahatlığı sunar
Ahşap ayak yapısı, ceviz ve venge ayak alternatifleri

Mabella Salon Takımı 3.485 TL Rahatlıktan vazgeçmeyenlere... Yatak olabilen üçlü modül, ikili ve berjerden oluşan Mabella salon takımı, salonlarda rahatlık sunuyor. Fitilli yapısı ve çektirmeli font-sırt kısmı ile estetik duruşa sahip Elit ceviz ve ekru ayak seçenekleri

Mabella Salon Takımı
Rahatlıktan vazgeçmeyenlere…
Yatak olabilen üçlü modül, ikili ve berjerden oluşan Mabella salon takımı, salonlarda rahatlık sunuyor.
Fitilli yapısı ve çektirmeli font-sırt kısmı ile estetik duruşa sahip
Elit ceviz ve ekru ayak seçenekleri

Malene Salon Takımı 5.855 TL Üçlü, ikili ve tekli modülden oluşan minimal modern ve fonksiyonelliği birleştiren tasarım Üçlü modülde yataklı alternatif, duvara sıfır yatak mekanizması Metal iskelet ile konforun yanı sıra uzun yıllar kullanılacak bir ürün Fontta, 35 HR soft sünger, sırtta 25 DNS kuştüyü ile günün yorgunluğunu atacak konfor

Malene Salon Takımı
Üçlü, ikili ve tekli modülden oluşan minimal modern ve fonksiyonelliği birleştiren tasarım
Üçlü modülde yataklı alternatif, duvara sıfır yatak mekanizması
Metal iskelet ile konforun yanı sıra uzun yıllar kullanılacak bir ürün
Fontta, 35 HR soft sünger, sırtta 25 DNS kuştüyü ile günün yorgunluğunu atacak konfor

Perfetto Salon Takımı 5.510 TL Modern tasarımı ile üçlü, ikili ve mekanizmalı/mekanizmasız berjer modüllerinden oluşmaktadır. Fontta ve kolun dış kısmında uygulanan çektirme ile estetik bir koltuk takımı Gövdeye uygulanan efektli deri ile font-sırtta uygulanan yumuşak dokulu kumaşın harika uyumu. Font minderlerinde kullanılan sandviç sünger sayesinde kalite ve konfor ön planda Ceviz renginde yüksek ahşap ayaklar

Perfetto Salon Takımı
Modern tasarımı ile üçlü, ikili ve mekanizmalı/mekanizmasız berjer modüllerinden oluşmaktadır.
Fontta ve kolun dış kısmında uygulanan çektirme ile estetik bir koltuk takımı
Gövdeye uygulanan efektli deri ile font-sırtta uygulanan yumuşak dokulu kumaşın harika uyumu.
Font minderlerinde kullanılan sandviç sünger sayesinde kalite ve konfor ön planda
Ceviz renginde yüksek ahşap ayaklar

Pietra Salon Takımı 5.505 TL şehirli ve duru bir çizgi Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı Ahşap; baza ayak stili, masif sırt desteği ve iskelet yapısıyla şekillenen yepyeni ve özgün bir stil Font ve sırt minderlerindeki kapitonede kullanılan ve göz dolduran ahşap görünümlü düğmeler

Pietra Salon Takımı
şehirli ve duru bir çizgi
Ahşap; baza ayak stili, masif sırt desteği ve iskelet yapısıyla şekillenen yepyeni ve özgün bir stil
Font ve sırt minderlerindeki kapitonede kullanılan ve göz dolduran ahşap görünümlü düğmeler

Sono Salon Takımı 4.560 TL paris kadar zarif ve benzersiz Bir Doğtaş “Trend Collection” tasarımı İkili, üçlü koltuk ve berjerden oluşan takım Özgün figürler ve şık desenler taşıyan kumaş kombinasyonları Eklektik bir tarz ve konforun birlikteliği Kolayca yatağa dönüşebilen ikili ve üçlü modüller Farklı form, ebat ve desendeki kırlentlerle zenginleşen model

Sono Salon Takımı
paris kadar zarif ve benzersiz
İkili, üçlü koltuk ve berjerden oluşan takım
Özgün figürler ve şık desenler taşıyan kumaş kombinasyonları
Eklektik bir tarz ve konforun birlikteliği
Kolayca yatağa dönüşebilen ikili ve üçlü modüller
Farklı form, ebat ve desendeki kırlentlerle zenginleşen model

 

KOLTUK KUMAŞLARI KATALOĞU TIKLAYIN (HEMEN SEÇİMİNİ YAP) 

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın