Kilim mobilya salon takımları ve fiyatları

1.214 views

Yenilikler her alanda ferahlık sağlar. Mobilya sektöründe de son yıllarda yapılan yeniliklerin amacı görsel açıdan çok daha estetik seçenekler oluşturmanın yanında işlevsel özellikleri ile de daha çok fayda sağlamaktır. Kilim marka olarak bu özelliklerin birleşimlerinden oluşan tüm ürün gruplarında, kalite sunmayı ek olarak hedeflemektedir. Kilim mobilya salon takımları ve fiyatları ile her zevke ve beğeniye hitap edebilmenin yanında farklı bütçeler içinde ürün yelpazelerinde yer verilmektedir.

Bir Kilim Yeter Sevgilim, sloganı ile beynimize kazınan mobilya sektörünün devlerinden biri olan Kilim Mobilya, yeni model koltuk takımları ile karşınızda. Birbirinden güzel koltuk takımı modelleri’ni seçerken zorlanacağınızı düşünüyoruz. Özellikle kahve ve krem rengi tonları gerçekten görülmeye değer. Kilim mobilya kendinden beklenenin fazlasını yapmış ve kilim mobilya koltuk takımları ile rakiplerini bile kıskandıracağa benziyor.

Hoş tasarımları,dikkat çeken renkleri ve uygun fiyatlarıyla Kilim Mobilya Salon Takımları sizleri bekliyor.Evinizin havasını değiştirecek Kilim Mobilya Salon Takımları, insanın içini ısıtan renkleriyle misafirlerinizin de gönlünde taht kuracak ve biraz da sizleri kıskandırabilecek.

KİLİM MOBİLYA SALON TAKIMLARI

Renk olarak farklı seçimler kullanılarak özel kombinler ortaya çıkartılmaktadır. Kilim koltuk takımlarında beyaz, krem gibi renkler her salon takımının tamamlayıcı rengidir. Petrol mavisi yeni trend renkler arasındadır. Kullanıldığı takımda ise kadifemsi kumaşlarını ve geniş minderlerini tamamlayan beyaz renkli berjerleri bulunmaktadır. Turkuaz ve gülkurusu da bu şekilde kombinelerin kullanıldığı farklı takımların ana rengi olmaktadır. Takımlarda sade renklerde kullanılmakta bordo, hardal sarısı, krem ve yeşil tonları en güzel örnekleri arasında yer almaktadır. Desenli seçeneklerde son yıllarda çok fazla talep görmekte bazı takımlarda desenler sadece berjerler ve kırlentler arasında olurken bazı takımlarda bu seçeneklere koltuk minderleri de eklenmektedir.

KİLİM MOBİLYA SALON KOLTUK TAKIMLARI FİYATLARI

Kilim mobilya koltuk fiyatları hakkında güncel bilgi vermek pek doğru olmayacağından bu kısımla ilgili rakam yayınlamıyoruz. En güncel bilgileri firmaların kendisinden almanız en doğru olanıdır.

Kilim salon takımları ve fiyatları kategorisinde dikkat çeken vintage detaylarda yer almakta, sade tasarım dâhil bu şekilde modern çizgiler eklenerek estetik özellikler yenilenmiştir. En yeni takımları arasında bu detaylara çok fazla rastlamakta ve Kapadokya, Foça, Edremit, Sümela, Milas isimleri ile salon koltuk takımları ürün yelpazesinde yerlerini alan ürün çeşitliliğini oluşturmaktadır.

Editör notu: Kilim mobilya salon masası modelleri için ilerleyen günlerde konu açabiliriz. Takipte kalın…

Golden Salon Takımı
9701 TL yerine 7049 TL

Poyraz Salon Takımı
10754 TL yerine 9299 TL

Akasya Salon Takımı
9239 TL yerine 7769 TL

Asos Salon Takımı
9827 TL yerine 8907 TL

Datça Lüks Salon Takımı

Erciyes Salon Takımı
8603 TL yerine 7509 TL

Datça Salon Takımı

Kilim Mobilya Ayasofya Salon Takımı Fiyatı: 6895 TL

Kilim Mobilya Hanzade salon takımı fiyatı:8964 TL

Bu galeride bulunan bütün resimler Kilim Mobilya’nın güncel satış yaptığı salon koltuk takımları olmayabilir!

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın