İder Mobilya Tv Ünitesi Modelleri (Duvar Üniteleri)

726 views

Eskinin vitrinleri günümüzde oldukça başkalaşarak modern televizyon ünitelerine dönüştü. İder mobilya da sektördeki bu başkalaşıma ayak uyduran en başarılı markalardan biri. İder mobilyanın 2021 yılı kataloğunda her türlü eve ve dekorasyona uyum sağlayabilecek büyüklü küçüklü televizyon üniteleri mevcut. Ürünlerin ortak özelliği ise göze ve cebe hitap etmesi.

 

carmen ider tv ünitesi

Carmen TV Ünitesi  7.755 TL

 

ider dolce tv ünitesi

Dolce TV Ünitesi  4.475 TL

 

kapris ider tv ünitesi

Kapris TV Ünitesi  5.720 TL

 

labranda ider tv ünitesi

Labranda TV Ünitesi  2.265 TL

 

leda ider tv ünitesi

Leda TV Ünitesi 3.330 TL

 

loca ider tv ünitesi

Loca TV Ünitesi  4.525 TL

 

misis ider tv ünitesi

Misis TV Ünitesi  2.300 TL

 

mithra ider tv ünitesi

Mithra TV Ünitesi  3.865 TL

 

papira ider tv ünitesi

Papira TV Ünitesi  1.600 TL

 

palma ider tv ünitesi

Palma TV Ünitesi  2.750 TL

 

shine ider tv ünitesi

Shine TV Ünitesi  3.990 TL

 

silver ider tv ünitesi

Silver TV Ünitesi  1.965 TL

 

alinda ider tv ünitesi

Alinda Tv Ünitesi  4.775 TL

 

perge ider tv ünitesi

Perge TV Ünitesi 2.275 TL

 

atalanta ider tv ünitesi

Atalanta TV Ünitesi 2.980 TL

Bütçesi dar olana, salonu küçük olana, evinde mobilya kalabalığını sevmeyip sadelikten yana olanlara özel İder Mobilya Demeter televizyon ünitesi… Oldukça dekoratif olan Demeter televizyon ünitesi, 3 adet çekmeceli dolaptan oluşuyor ve fiyatı yalnızca 000 TL. (Fiyatlar güncellendiği için fiyatı sildik)

Küçük salonlar için mükemmel bir ürün. Modern görünümünün yanı sıra, evinizdeki gereksiz eşyaları saklayabileceğiniz kapalı çekmeceleri ve uydu alıcınızı, dvd oynatıcınızı yerleştirebileceğiniz camlı bölmesi ürüne kullanışlılık sağlıyor.

Sadelik bana gelmez diyenler, evlerinde gösterişli bir salon isteyenler, İder mobilya sizleri de unutmamış. Venedik tv ünitesi, İder mobilyanın 2021 yılı kataloğundaki detaylı ve gösterişli televizyon ünitelerinden yalnızca biri. Bu televizyon ünitesi aksesuar sevenler için biçilmiş kaftan gibi görünüyor. 8 kapalı dolaptan ve birçok açık raftan oluşan bu üniteye, televizyonunuzun yanı sıra kitaplarınızı ve diğer aksesuarlarınızı da yerleştirebilirsiniz. Bu sayede diğer raf ünitelerine gerek kalmaz ve evinizde yerden kazanabilirsiniz.

Yukarıdaki Apollon tv ünitesi de yine kitaplık olarak kullanmaya müsait bir model.  İder mobilyada televizyon ünitesi seçenekleri bunlarla sınırlı değil. İşte İder mobilyanın 2021 yılına özel tasarım tv üniteleri. İder Mobilya Televizyon ünitesi modelleri 2021 yılı içinde indirimli kampanyalı fiyatlarla karşımızda. Uygun fiyatlı TV ünitesi almak isteyenler fırsatı kaçırmasın. İşte size yeni model duvar üniteleri. İyi seyirler dileriz.

İder Mobilya Televizyon Ünitesi Modelleri 2021

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın