Tekzen Mobilya Salon Takımları

1.383 views

Evinizin en değerli yaşam alanı olan salonunuzu en iyi şekilde dekore etmek istiyorsanız kısa yoldan Tekzen mobilya mağazasına uğrayarak bunu başarabilirsiniz. Tekzen salon takımını seçtiğiniz takdirde hem salonunuz baştan aşağı birbirine en uyum sağlayacak mobilya ürünleriyle donatılmış olacak hem de muhteşem bir şıklık elde edeceksiniz. Şıklık elbette görecelidir. Fakat uyum göreceli değildir. Salon takımı sayesinde bu uyumu en iyi şekilde yakaladığınızda hangi salon takımını seçeceğiniz sizin zevkinize ve tarzınıza kalmış.

Salon Takımı Modelleri

Tekzen’in geniş ürün yelpazesi sayesinde onlarca salon takımı içerisinden kendi zevk ve tarzınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz.Tabi ki seçerken beklentilerinizi de göz önünde bulundurmanız gerekir.En yüksek konfor ve muhteşem dekora sahip olmanın keyfini bir arada yaşarken aynı zamanda en önemli kriter olan gerçek kaliteyi de tadacaksınız.Uzun yıllar size eşlik edecek olan Tekzen salon takımlarıyla mutlu bir hayata ilk adımı atmış olacaksınız.Salon takımınızı Tekzen’den seçtiğiniz takdirde sizin de gördüğünüz gibi en iyi ev dekorasyonu için gerekli olan bütün kriterleri tamamlamış olacaksınız.

Tekzen Mobilya koltuk fiyatları ürüne göre değişiyor. Tekli kanepe fiyatları 1000-2000 TL arasında seyrediyor. Köşe koltuklar da yine model ve ölçüye göre değişmektedir. Aşağıda örnek salon takımı modelleri sunulmuştur. Tekzen’in şu an satışta olan modelleri için resmi sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Tekzen salon takımlarından istediğiniz tarz ve modeli kolaylıkla bulabileceğinizi yukarıda belirtmiştik. 2020 yılıyla birlikte gelen yenilikleri merak ediyorsanız ise kısaca bahsedelim.Sade ve koyu renklerin yerini lüx ve açık renkler almış görünüyor.Altın rengi görünüme sahip salon takımı ve gökkuşağı renklerini içinde barındıran salon takımları 2020 yılıyla birlikte mağazada kendini göstermiş olup büyük bir ilgi görüyor.Fiyatları ise lüx görünüme sahip olan 9000 tl’yi bulurken,gökkuşağı modeli 6000 tl kadar tutuyor.

Mobilya Modelleri sitemizde yayınlanan salon takımları modelleri güncel satışta olmayabilir. Ve fiyatlar da güncel olmayabilir.

Tekzen Mobilya Salon takımları modelleri

Zen Home İstanbul Kanepe Krem

Zen Home Frida Köşe Takımı – Kahve

Zen Home Diego Köşe Takımı – Gri

Zen Home İstanbul Kanepe Kahve

Zen Home Diego Köşe Takımı – Krem

Zen Home Rüya Yataklı Kanepe – Pudra

 

Zen Home Serap Yataklı Kanepe – Krem

 

Minar Esra Köşe Takımı Koltuk Bazalı Turkuaz

 

Zen Home İstanbul Kanepe Lacivert

Tezken koltuk modelleri için tıklayın

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın