Mondi salon takımları ve fiyatları

10.886 views

Bu yazımızda sizin için bazı Mondi salon takımları hakkında bilgi ve yeni modelleri sunacağız.. Herkesi hayran bırakacak bir salon dekorasyonu modeli istiyorsanız, mükemmeli yakalamanız gerekecektir. Mükemmeli yakalamak ise zordur. En ufak bir kusur bile mükemmeliyeti bozabilir. O yüzden salon dekorasyonunda da mükemmeli elde etmek istiyorsanız hiçbir ayrıntıyı gözardı etmemeniz gerekir.Bunu yapabilmek ise oldukça zordur. Ama eğer işin kolay yolundan gitmek istiyorsanız size göstereceğimiz yön firmanın mobilya mağazaları oluyor.

Mondi Salon Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Mondi salon takımlarını seçerek,sizin için özenle birbirine uyum içinde dekore edilmiş mükemmel dekorasyona kolayca sahip olmanın keyfini yaşayabilir, bugüne kadar gördüğünüz en fazla ürün çeşitliliği arasından zevkinize ve tarzınıza en çok uyum sağlayacak modeli seçebilir ve de 2020 modellerinin doyasıya konforunu yaşayabilirsiniz. Özellikle 2020 yılıyla eklenen modellerle birlikte artık işten veya okuldan geldiğinizde muhteşem rahatlığı hissedecek, yorgunluğunuzu anında unutacaksınız.

Merlin S Koltuk Takımı 10,994 TL

Metropol Koltuk Takımı 9968 TL

Avangard Koltuk Takımı 13,668 TL

Tropez Koltuk Takımı

Orlando Koltuk Takımı

Merlin Koltuk Takımı 10,994 TL

Luna Koltuk Takımı

Cansas Koltuk Takımı 11,586 TL

Lorenz Koltuk Takımı 9682 TL

Villa Koltuk Takımı

Ferra Koltuk Takımı 12,279 TL

Piero Koltuk Takımı 7.084,00 TL

Astoria Koltuk Takımı 6.140,00 TL

Karlena Koltuk Takımı 6.776,00 TL

Vienna Koltuk Takımı 6.212,00 TL

Mabel Delüx Takım 5.786,00 TL

Elegance Koltuk Takımı 6.762,00 TL

Safir Koltuk Takımı 12.796,00 TL

Versay Koltuk Takımı 9.052,00 TL

Vitaly Koltuk Takımı 7.394,00 TL

Carina Koltuk Takımı 6.008,00 TL

Paris Koltuk Takımı 5.636,00 TL

West Koltuk Takımı 6.060,00 TL

Liza Koltuk Takımı 6.196,00 TL

Eylül Koltuk Takımı 7.034,00 TL

Mondi salon koltuk takımı

Burada bulunan bütün modeller 2020 Mondi salon takımı portföyünde olmayabilir. Güncel modeller ve fiyatlar için firmanın web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Mondi salon modelleri

Salon takımlarının ürün çeşitliliği elbette ki 2020 modellerinin eklenmesiyle daha da arttı. Bu da herkes için bir avantaj haline dönüştü. Toplumun her kesiminden her tarza sahip olan insanın aradığını kolayca bulabileceği bu en yeni ve trend modeller arasında en çok dikkat çeken ise figürlü ve desenli koltuk takımları oldu. Salon takımı içerisinde yer alan vitrin modelleri ise yer kaplamaması açısından daraltılırken, kullanışlılık oranı da iç kısımlardan arttırılmış. Renklerde ise diğer tüm mobilya mağazalarında ve mobilya ürünlerinde olduğu gibi soluk renkler kullanılmaktan kaçınılmış. Fiyatlarında ise büyük indirimler söz konusu olduğundan hiç kimse şikayetçi değil. Siz de bu şık modellere en uygun fiyata sahip olmanın keyfini firmanın ürünleriyle yaşayabilirsiniz.
2020 mondi salon takımları fiyatları için yetkili firma ile iletişime geçmeniz sizin için daha isabetli olacaktır.

Oturma odalarında şıklığı ve konforu bir arada yakalamak isteyenler için firma mobilya en hesaplı seçeneklerden biri. Kalitesi, zarafeti ve cazip fiyatı ile tüketicilerin gönlünde taht kuran Mondi mobilya, 2013 yılı özel tasarımlarını beğeninize sunuyor. Mobilya firması 2020 yılı için her türlü zevke ve beğeniye hitap eden ürünleri bir arada toplamış. Yine de daha sıradışı bir model arayışında olanlar, seçtikleri ürünü kişiselleştirebilirler.

Mondi salon koltuk takımları
Yukarıda görmüş olduğunuz Troy koltuk takımı sade ve başarılı bir model. Açık ve koyu kahve tonlarının kombinasyonuyla oluşturulmuş, oldukça dekoratif görünüyor. Komple takım olarak fiyatı ise 3250 TL.
Daha modern ve ferah bir oturma odası hayal ediyorsanız eğer, Genova koltuk takımı ilginizi çekebilir. Açık renklerle oluşturulmuş bu konforlu koltuk takımı modern görüntüsü ile oturma odanızın dekorasyonunu tamamlayacak.

mondi-salon-takimlari-ve-fiyatlari (15)

Fiyatı yalnızca 2850 TL.
Modern mobilyalara alışamayanlar için Angela koltuk takımı birebir. Angela koltuk takımının fiyatı ise 3700 TL. Mondi mobilya koltuk takımları bunlarla da sınırlı değil. Birbirinden güzel onlarca farklı oturma grubu modeli için hemen en yakın firmanın mağazasına gidilebilir. Hemen aşağıda yazımızda bulunan koltuk takımlarının detay fotoğrafları mevcut. İyi seyirler.

Koçtaş Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Bellona Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA Salon Dekorasyonu Modelleri için Tıklayın

Alfemo Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Doğtaş Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Kelebek Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

Avonsofa Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın