Kelebek Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları

461 views

2019 Kelebek Mobilya salon takımı fiyatları konulu yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda size kelebek mobilya salon koltukları sunacağız. En çok vakit geçirdiğiniz salon dekorasyonunuz için mükemmeli elde etmek istiyorsanız bunu ancak Kelebek Mobilya mağazalarından birine uğrayarak yapabilirsiniz.Birbirine uyum içinde olan ve muhteşem dekorasyon elde edeceğiniz Kelebek mobilya salon takımlarından dilediğinizi seçerek hem herkesi salonunuza hayran bırakabilir hem de siz salonunuza her baktığınızda yaptığınız seçim sayesinde gururlana bilirsiniz. Birbiriyle uyum içinde harmanlanarak özen içinde takım haline getirilmiş salon takımlarından tarzınıza en çok uyan ve hayallerinizdeki salon takımına sahip olmanız Kelebek mobilya mağazalarıyla artık çok kolay.Birbirinden çeşitli salon takımı modellerinin yer aldığı Kelebek mobilya’da her ürün oldukça kaliteli ve 2019 teknolojisiyle yüksek konfora ulaştırılmış bir haldeyken size düşen tek şey zevkinize uyum sağlayan modeli seçmek oluyor.Kalitesi sayesinde uzun yıllar sizi yarı yolda bırakmayacağına emin olabilir,muhteşem konforun uzun vadeli keyfini yaşayabilirsiniz.Hem de bir ev dekorasyonu için gerekli olan bütün kriterleri tamamlayarak mükemmeli elde etmiş olarak bu keyfi yaşayacaksınız.

2019 Kelebek Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları

Kelebek Solis Salon Takımı

Solis Salon Takımı
Bu salon takımı tasarımı ile adeta sizi şaşkına çevirecek. Küçük tasarımı başta olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tarzından ödün vermeyen bu takım evinize ayrı bir hava katacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.790 TL’ye alabilirsiniz. World kartına özel taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Kelebek Spine Salon Takımı

Spine Salon Takımı
Spine koltuk takımının ince tasarımı adeta sizi etkisi altına alacak. Minimal ve özgün tasarım arayanlar kesinlikle spine koltuk takımını kaçırmamalı. Bu modeli indirimli fiyatı ile 4.590 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kelebek Lexıa Salon Takımı

Lexıa Salon Takımı
Country tasarımı yansıtan lexıa koltuk takımı düzeni ile sizi etkileyecek. Evinize girdiği zamandan beri içinizi ısıtacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.390 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kelebek Petere  modern Salon Takımı

Petere Salon Takımı
Asaletin adeta mobilya’ya dönüştüğü hali olan modern çizgilerin yer aldığı petere salon takımı, Kelebek mobilyanın farklı tasarımlarından bir tanesi. Oldukça konforlu olan bu koltuk takımını indirimli fiyatı ile 5.290 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek mobilya İdea Salon Takımı

İdea Salon Takımı
Bir çok renk seçeneğine sahip olan idea salon takımı, yumuşak kumaşıyla, ve ahşap ceviz ayaklarıyla evinize ayrı bir görünüm havası katacak. Bu modeli indirimli fiyatı ile 5.890 TL’ye alabilirsiniz.

Kelebek Bulia Salon Takımı modelleri

Bulia Salon Takımı
Bu koltuk takımın oturduğunuz zaman kalkma isteğiniz gelmeyecek. Bulia’nın sırt ve oturum minderinin tasarımı oldukça özel. Bu modeli indirimli fiyatı ile 4.510 TL’ye alabilirsiniz.

Gri Renk Tonlu kelebek salon takımı

İşte size kelebek mobilya salon takımları 2019 modelleri. (Not: Burada olan bütün modelleri Kelebek mobilyanın güncel ürünü olmayabilir)

Weltew kelebek bej Salon Takımları

Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Kelebek Mobilya modellerinde aradığınız modeli kolayca bulabileceğiniz gibi 2019 yılıyla birlikte eklenen yeni trendleri merak ediyorsanız, diğer mobilya mağazalarında olduğu gibi soluk renklerin kullanılmadığını söyleyebiliriz.Lüx tarzı sevenler için koltuk takımlarında genellikle deri kullanılmış,diğer modellerde ise köşe takımları kullanılmış.Köşe takımlarında en büyük değişiklik desenli modellerinin artışı ve her kesim tarafından ilgi çekiyor olmasıdır.Fiyatları ise lüx görünümlü modellerde artarken sade modellerde ise oldukça düşük rakamlara iniyor.

Beyaz Kelebek Salon takımı

Kelebek mobilya salon takımı fiyatları ile ilgili olarak şunu net şekilde söyleyelim ki fiyatlar güncel olarak değişim gösterdiğinden ürünlerin fiyatlarını burada belirtmemiz doğru olmuyor. Bazen zam gelen ürünlerin fiyatı artıyor. Fakat ziyaretçi bizim yayınlamış olduğumuz fiyatın güncel olduğunu sanıyor.


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın