Kelebek mobilya koltuk takımları ve fiyatları

12.585 views

Kelebek Mobilya Koltuk takımları modelleri konulu yazımıza hoş geldiniz. Evimizde bize rahatlık veren bir sürü eşya vardır. Rahatlığın yanı sıra bu eşyaların bir çoğu evimize güzellik de katmaktadır. Koltuk takımları evimizde vazgeçilmez bir ihtiyaç ve evimizin güzelliğine katkı sağlayan bir eşyadır. Bir odanın dekorasyonu yapılırken koltuk takımının doğru seçilmesi dekorasyonun en önemli kısımlarından biridir. Dekorasyonda önemli olan ana ürünlerin doğru seçilmesidir. Koltuk takımımız duvar rengi, halı rengi, perde rengi ve odamızdaki diğer ürünlerle uyumlu olmalıdır. Renk uyumu hem insanın gözünü yormaz hem de görünümü güzelleştirir.

2021 Kelebek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

LYDIA Koltuk Takımı

colina kelebek salon koltuk takımı

Colina Salon Takımı 10.695 TL

1978 yılından itibaren Düzce’de Modüler Mobilya firmasını kurdu ve Ayrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak üretimine devam etti. 1990 yılında İMKB’de, halka açık anonim şirket statüsüne geçmiştir. Bu yıl 75. yılını kutlamaktadır. Firma 200.000m2’lik bir sahada 40.000m2 kapalı alanında en son teknolojiyi kullanarak; mobilya, banyo, mutfak, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürmektedir. Firma, yurt içinde ve yurt dışında 100’e aşkın satış noktası ile tüketicilerinin yaşam tarzına hitap eden ve kişilerin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak her zaman eşsiz, kullanışlı ürünleriyle halka hizmetini sürdürmektedir.

Valen Salon Takımı

Renk uyumundan bahsettik şimdide koltuk takımında rahatlığın önemine gelelim. Bazen televizyon izlerken bazen de sohbet ederken oturduğumuz koltuk en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biri diyebiliriz. Oturduğumuz koltuğun rahat olması sağlığımız açısından da çok önemlidir. Koltuk takımı seçiminde rahatlığına da çok dikkat etmeliyiz. Aşağıda çeşitli koltuk takımı modelleri bulunuyor. Burada size sunulan koltuk modelleri Kelebek mobilya’nın güncel olarak satış yaptığı modeller olmayabilir.

milagro kelebek salon koltuk takımı

Milagro Salon Takımı 9.990 TL

Firma kaliteli ve rahat gözünüze hitap eden koltuk takımı modelleriyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. En uyumlu renklerin bir araya gelmesiyle oluşan harika renk uyumlarını yayınladığımız modellerde görmeniz mümkün olacaktır. Firma her geçen gün yeni modern ürünleri sizlere sunmaktadır ve ürün ağını genişletmektedir. Yıllardır bilinen güvenilen bir marka olmanın avantajıyla büyümesini hızla sürdüren mobilya devi devamlı yeni şubeler açmaktadır.

ANTEROS Üçlü Koltuk
11.590 TL

Model seçerken sadece görüntü ve koltuk tasarımına değil konfora dikkat etmeniz gerekiyor. Tabii konfor deyince birçok kullanıcının aklına yumuşaklık geliyor. Bu bilgi tamamen yanlış. Yumuşak koltuk yada yatak konfor ve sağlık demek değildir. Esasen sert yataklı koltuklar daha sağlıklıdır. Omurilik ve bel sağlığı açısından uzmanların tavsiyesi de bu yönde.

cara kelebek salon koltuk takımı

Cara Salon Takımı 4.995 TL

Kelebek 2021 koltuk modelleri içinde ürün karşılaştırması yaparken konforluğunda yanında fiyatları da doğru incelemelisiniz. Örneğin kampanya ve indirimli fiyatları olan koltukları listenizin en başında tutun.

welmont kelebek salon koltuk takımı

Welmont Salon Takımı 10.890 TL

valeria kelebek salon koltuk takımı

Valeria Salon Takımı 6.690 TL

serenity kelebek salon koltuk takımı

Serenity Salon Takımı 13.490 TL

martis kelebek salon koltuk takımı

Martis Salon Takımı 12.990 TL

levana kelebek salon koltuk takımı

 

Levana Salon Takımı 7.990 TL

gyna kelebek salon koltuk takımı

Gyna Salon Takımı 6.990 TL

NINA TAKIM (3+2+1)

SELIS TAKIM (3+2+1)

SOPHIA TAKIM (3+2+1)

Libarta Salon Takımı

Kelebek Lexıa Salon Takımı

Lexıa Salon Takımı
Country tasarımı yansıtan lexıa koltuk takımı düzeni ile sizi etkileyecek. Evinize girdiği zamandan beri içinizi ısıtacak.

DIANA TAKIM (3+2+1)

DORADO TAKIM (3+2+1)

OASIS TAKIM (3+2+1)

Mindy Üçlü Koltuk

 

PAPILION Salon Takımı

 

Albera Salon Takımı

COMODO TAKIM (3+2+1)

Royal Chesterfield

SYLVA TAKIM (3+2+1)

BRANDO Salon Takımı

FORSTER KOLTUK TAKIMI

TREVI TAKIM (2+1+1)

Kelebek Pria Salon Takımı

Pria Salon Takımı
Sadeliğin ve renklerin muhteşem uyumunu bir arada sunan pria salon takımı, tekli koltuk, ikili koltuk ve üçlü koltuktan meydana gelmekte. Bu muhteşem modeli indirimli fiyatı ile 9985 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca World kartına özel taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Kelebek Solis Salon Takımı

Solis Salon Takımı
Bu salon takımı tasarımı ile adeta sizi şaşkına çevirecek. Küçük tasarımı başta olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tarzından ödün vermeyen bu takım evinize ayrı bir hava katacak.

Kelebek Spine Salon Takımı

Spine Salon Takımı
Spine koltuk takımının ince tasarımı adeta sizi etkisi altına alacak. Minimal ve özgün tasarım arayanlar kesinlikle spine koltuk takımını kaçırmamalı.

Kelebek Petere Salon Takımı

Petere Salon Takımı
Asaletin adeta mobilya’ya dönüştüğü hali olan modern çizgilerin yer aldığı petere salon takımı, firmanın mobilyanın farklı tasarımlarından bir tanesi.

Kelebek İdea Salon Takımı

İdea Salon Takımı
Bir çok renk seçeneğine sahip olan idea salon takımı, yumuşak kumaşıyla, ve ahşap ceviz ayaklarıyla evinize ayrı bir görünüm havası katacak.

Kelebek Bulia Salon Takımı

Bulia Salon Takımı
Bu koltuk takımın oturduğunuz zaman kalkma isteğiniz gelmeyecek. Bulia’nın sırt ve oturum minderinin tasarımı oldukça özel.

Monema Salon Takımı
Monema serisinde kullanılan cevizin yoğun şekilde kullanılması ayrı bir hava katıyor. İnce işciliğin bir eseri olan bu koltuk takımı odanıza estetik bir görünüm katıyor.

Evinize şıklık katan firma takımlarının fiyatları 5000 TL civarlarından başlayarak yukarılara doğru çıkmaktadır. Ürünlerin kalitesinden ödün vermeyerek fiyatlarda çeşitli inidirmler yapmaktadır. Senenin belirli dönemlerinde müşterilerine kampanya duyuruları yaparak kaliteyle uygun fiyattan tanışmalarını sağlamaktadır.

Firmanın koltuk takımlarını incelediğimiz de, İstanbul Mobilya Fuarı’nda koltuk takımlarıyla farklı çizgisiyle ve göz kamaştıran tasarımıyla farklılığını ortaya koyduğunu göreceksiniz. Ayrıca özenle seçilmiş renkleri ve modern çizgileri bu takıma hayranlık uyandıracak özellik katıyor.

Evimizin vazgeçilmez dekorasyonunun bir parçası olan bu takımlar, usta işçiliği ve kalitesiyle son teknoloji ile üretilmektedir.

BELLONA KOLTUK KAMPANYASI İÇİN TIKLAYIN

Bu yazımızda verilen fiyatlar ve modeller güncel olmayabilir. Güncel modelleri ve koltuk kumaşları için firmanın yetkili bayilerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Weltew Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın