Vivense Mutfak Masası Takımları ve Fiyatları

1.794 views

Vivense Mutfak Masası Takımları

Hayalinizdeki evi oluşturmak istiyorsanız Vivense’nin iç mimarlarından ve tasarım akımından yararlanabilirsiniz. Bu yaratıcı ekip sizler için farklı tarzlarda yer alan mobilyaları bir araya getirerek evinizi tam istediğiniz gibi yapıyor. Vivense mutfak masası takımları herhangi bir aracı olmadan direkt birinci elden gönderilir. Ayrıca Vivensenin yapmış olduğu indirimlerden faydalanarak istediğiniz tüm mobilyaları %70 indirimle daha ucuza alabilirsiniz. Eğer ki gerçekten evinize sağlam bir mobilya almak istiyorsanız Vivense tam size göre. Uzun yıllardan beridir mobilya sektörüne hizmet veren Vivense mobilya birinci malzeme kalitesi ve tasarımları sayesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Vivense mutfak masası takımlarını alarak yemeklerinize ayrı bir tat ve ayrı bir hava katabilirsiniz. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza vivense indirimli mutfak masası takımları hakkında geniş bir bilgi vereceğiz. Daha fazla sizleri bekletmeden yazımıza geçelim.

Vivense  Mutfak Masası Takımları 2022 

Vivense Seul Mutfak Masası Takımı

Seul Mutfak Masası Takımı
Ahşap rengi kaplama ve beyazın rengin bir araya geldiği ve muhteşem bir uyum sağladığı seul mutfak takımı evinizin vazgeçilmezi haline gelecek.

oslo vivense masa takımı

OSLO MUTFAK MASA TAKIMI  (29.08.2022)

9.767 TL

 

natura vivense masa takımı

NATURA SOLO MASA VE BANK TAKIMI  (29.08.2022)
6.027 TL

 

vario vivense masa takımı

VARIO MUTFAK MASA TAKIMI  (29.08.2022)

8.278 TL

 

stormi vivense açılır masa takımı

Stormi Soho Gri Mutfak Takımı  (29.08.2022)

4.199 TL

 

dekorazi akasya vivense masa takımı

DEKORAZİ AKASYA MASA SETİ  (29.08.2022)

5.419 TL

 

sembol vivense çizilmez masa takımı

SEMBOL ÇİZİLMEZ MASA TAKIMI  (29.08.2022)

7.090 TL

 

maya vivense masa takımı

MAYA KÖŞE TAKIMI (29.08.2022)
14.759 TL

 

Vivense Moster Mutfak Masası Takımı

 

Moster Mutfak Masası Takımı
Sandalyeleri lareks çam ağacından üretilen moster mutfak masası takımı mekanınızın daha renkli bir görünüme kavuşmasına olanak sağlayacak. Farklı renk kombinlerinin bir araya geldiği bu ürün 1 adet masa,4 adet sandalyeden oluşuyor.

 

Vivense Ares Mutfak Masası Takımı

Ares Mutfak Masası Takımı
Aydınlık ve ferah bir mutfak istiyorsanız ares mutfak masası takımının tam size göre olduğunu söyleyebilirim. Bu muhteşem ürünü, masa seti, large bark, mini sandalye, kısa puf ve açılabilir masa oluşturuyor. Ayrıca kalabalık misafirler geldiğinde sofrayı açarak iyice büyütebilirsiniz.

Vivense Vitaris Mutfak Masası Takımı

Vitaris Mutfak Masası Takımı
Oldukça şık ve sade bir görünüme sahip olan vitarıs mutfak odası takımı; 1 adet masa, 2 sandalye ve 2 adet banktan oluşmaktadır.

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın