Mondi Mobilya Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları

12.446 views

Mondi mutfak masaları ile karşınızdayız. Firma her zamanki gibi yine 2022 yılında da size en mükemmel mutfak modellerini sunmaya devam ediyor. Firma, yılın ilk trend modellerini tüm mobilya mağazalarından önce sunarken bu modelleri ilk kullanacak olmanın keyfine varıyorsunuz. Hiçbir ayrıntı göz ardı edilmeden özenle tasarlanmış mutfak modelleri mükemmel denecek kadar kusursuz bir görünüme sahipken aynı zamanda bir o kadar da kullanışlı. Bir önceki modellere göre kullanışlılık oranı extra artarken, bununla doğru orantılı olarak konforu da artan mutfak modellerini denemek istiyorsanız hemen size en yakın firmanın mağazasına gidin ve harika mutfağınızın keyfini çıkarın. Firmadan alacağınız mutfak modelleriyle kendinizi hem hiç olmadığınız kadar huzurlu hissedeceksiniz hem de bu huzur eşliğinde elinizden çıkan lezzetli yemeklere siz bile şaşıracaksınız. Mutfağa girmeyi hiç sevmeyenler bile bu mutfak modelleriyle mutfaktan çıkamıyor. Ürün çeşitliliğinde bir hayli fazla olduğu firma mutfak masalarına bir de 2022 modelleri katılınca artık her kesimden insana başarıyla hitap ediyor. Bu sayede insanların mutfak modellerinde bile kendi tarzını yansıtmasına imkan veren firma müşterileri tarafından beğeni almaktadır.

 

Kardelen yemek takımı

Söylediğimiz gibi 2022 modelleriyle konfor ve kullanışlılığın fazlasıyla arttığı mutfak modellerinden beklentilerinize göre Amerikan, Fransız, İtalyan gibi istediğiniz tarzı tercih edebilir, bu tarzlar arasından kendi zevkinize en çok uyum sağlayan modeli seçebilirsiniz. Renk ve büyüklük açısından değişkenlik gösteren mutfak modellerinde fiyat da konfor ve lüxe bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Genel olarak fiyat ise yine diğer mutfak modellerinde olduğu gibi 6000 TL  ile 9000 TL arasında değişiyor. Bu geniş fiyat yelpazesi sayesinde firma herkese hitap ediyor.

 

Silva Masa Sandalye Takımı  9.016,00 TL (03.09.2022)

 

Bianca Masa Sandalye Takımı

 

Dream Masa Sandalye Takımı

 

İris Masa Sandalye Takımı

 

Lilyum Masa Sandalye Takımı

 

Rina Masa Sandalye Takımı

 

Capri Masa Sandalye Takımı

 

Zenith Mutfak Masası

Açık renki mutfak arayanlar için bu tasarım güzel bir mutfak dekorasyonu. Fakat yine de açık renklerin yoğun olduğu bir mutfakta koyu ceviz bir masa yada sandalye takımı daha güzel duracağını düşünüyoruz. Her ne kadar burada görünen mutfak büyük olsa da, ufak şık basit bir yemek masası görüyoruz.

 

Serena Masa Sandalye Takımı

Serana yemek masası firmanın cam masalarından biridir. Metal ayaklı silindir bir masa modelidir. Sandalyelere baktığımızda yine metal ve oldukça zarif ayaklar görmekteyiz. Yine ufak mutfaklar için uygun bir yemek masası takımıdır.

 

Sesto Masası Sandalye Takımı

Krem renkli zemin ve beyaz renkli duvarların ortasında duran kırmızı yemek masası modeli oldukça şık bir mutfak tasarımı oluşturmuş. Dekorda zıt renkler kullanmak oldukça başarılı bir yöntemdir. Tabii aşırıya kaçmamak şartı ile. Firma kırmızı yemek takımında silindir boru metal ayakları ile masaya farklı bir hava katmış. Sandalyelerde ise farklı iki renk kullanılmış. Bu da yemek masası için hoş bir görüntü kazandırmış.

 

Slide Masa Siyah Sandalye Siyah

Siyah rengi sevenler için ufak bir yemek masası görmekteyiz. Tabii geniş bir mutfakta daha şık duruyor. Fakat sizin ufak bir mutfağınız varsa bu tarz bir yemek takımı alabilirsiniz.

 

Zenith Mutfak Masası Kırmızı

Firma bu modelinde krem renkli masa ile kırmızı sandalyeleri takım haline getirmiş. Ürün mdf lam yada sunta lam olduğundan farklı renkte masalar tercih edebilirsiniz. Sandalyelerin hem oturum alanlarının ve hem de ayak kısımlarının kırmızı olması, kırmızı rengini haddinden fazla öne çıkarmış.

 

Zenith Mutfak Masası Siyah

Zeminin ve duvarların krem renkte olduğu ve ortada siyah bir masanın olduğunu görüyoruz. Dikkatinizi çekiyorsa, açık renklerin için koyu renkli bir siyah yemek masasının nasıl da ön plana çıkıyor. Tabii sizin duvarlarının koyu renkte ise, tersini yapa bilirsiniz.

 

Zenith Mutfak Masası Takımı Beyaz

Sayfamızda görmüş olduğunuz modeller ve fiyat listesi her ne kadar güncel tutulmaya çalışılsa da zaman zaman ani değişimler sebebi ile farklı olabilir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın.

Bu yemek masasında şık tasarlanmış beyaz deri kaplı sandalyelerin ön plana çıktığını görüyoruz. Esasında bu kadar şık ve lüks sandalyelere bu masa yakışmamış desek yeridir. Bunun yerine yine metal ayaklı zarif bir masa tercih edilmeliydi.

Aşağıda farklı renk ve dekorlarda örnek amaçlı yemek odası takımları sunmaktayız. Buradaki ürünler içinde firmanın güncel olmayan ürünleri olabilir. Örnek nitelikte olduğu için paylaşım yapmaktayız. Ürünleri ve dekorları inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

 

Mondi mutfak masası kırmızı

Mondi mutfak masası 2019

Mondi mutfak masası resimleri

 

 

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mondi Mobilya Mutfak Masası Modelleri ve Fiyatları (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. merhaba verdiğiniz fiyatlar ile merkez fiyatları hiç bir birini tutmuyor. yanıltmanız hiç de hoş değil. iyi günler dilerim

    • Selma hanım mutfak modelleri Fiyatları Değildir sadece Mutfak masası ve koltuk fiyatlarıdır.ş

  2. resimdeki ürünün fiyat bilgisi yok temin edemiyoruz galiba ama çok güzelmiş gerçekten

  3. Banklı takımdan almak istiyorum balıkesir’de ki mondi bayiniz yanmış nasıl alabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen cevap yazar mısınız

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın